Ovitralle 8. Gün ovülasyon testim hala pozitif

Umutvari

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2023
805
381
Kızlar selam. Ayın 20 sinde ovitralle vuruldum. Vurulduğum gün ovülasyon testim oldukça pikti. Bugün iğneden sonraki 8. Günüm ovülasyon testim hala pik gibi bir şey. Acaba yumurtam mı çatlamadı ya da iğnenin etkisinden mi ? İğneden sonra ovülasyon testi böyle çıkan var mı ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    203,3 KB · Görüntüleme: 69
Normal normal.
8.gun betam 5.4tu
10.gun betam 2.3tu
Doktor hamile degilsin dedi degerimin dustugunu dusundugu icin.
Ama megerse ignenin etkisinden oyle cikmis ve sonradan sifirlanmis, tahminen 12.gun sifirlanmistir diye dusunuyorum.
Su an hamileyim.
Sen o zamanlarda ovülasyon testi yapmış mıydın peki canım ? Çok sevindim Allah sağlıklıca kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah

Sen o zamanlarda ovülasyon testi yapmış mıydın peki canım ? Çok sevindim Allah sağlıklıca kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah
Ovulasyon testi yapmadim kan verdim iste 8.gun kanda pozitifti sonradan dusmeye basladi, muhtemelen ovulasyon testi yapsam o da pozitif cikardi ya da erken yapsam silik cikardi

Kızlar selam. Ayın 20 sinde ovitralle vuruldum. Vurulduğum gün ovülasyon testim oldukça pikti. Bugün iğneden sonraki 8. Günüm ovülasyon testim hala pik gibi bir şey. Acaba yumurtam mı çatlamadı ya da iğnenin etkisinden mi ? İğneden sonra ovülasyon testi böyle çıkan var mı ?
Ben sürekli yapmadım ama ilk defa pik gördüm iğneden 8 saat sonra sonradan yapmadım hayatımda ilk defa Ovülasyon testi o kadar koyuydu inşallah olmuştur o testten önce ki gün ve sonraki günü değerlendirdik

Bende yaptım ama bir tame o da pikti iğneden 8 saat sonra ama yani çatlamamıştır benimki şu an nasıl bilmiyorum iğne sonrası de kontrol Önermedi mi bana iğneden 5 gün sonra gel dedi salı gideceğim ben

X