Ovitrella 2.Deneme Ocak ayım Sonucum Pozitif🤰🐣🥰❤️🙏

Ovitrellenin 13. Günü.dün akşam tamamen negatif çıktı sabah pozitif çıktı bakar mısınız bi ben mi yanlış görüyorum.ondan önce de 4-5 tane test yaptım negatifti hepsi.4 gündür göğüslerime dokunamıyorum adetime de 4 gün var Eki Görüntüle 3205619
Ayyy sanki var gibi canım yaa istersen akşam bidaha tekrarla yada sabah üzülme sonra ama var gibi inşallah vardır 🤲🏼

Kızlar benimde iğne gününü saymazsak bugün 4. Günüm ovitrelle sonrası kaçıncı gün iğne etkisi geçti sizlerin belirtileriniz nelerdi sabredemiyorum vallahi 🤦🏻‍♀️

kızlar dünden beri 4-5 test yaptım hepsi negatif çıktı.bütün hevesim kaçtı kan vermeye gitmedim o yüzde.birisi pozitif birisi de hayalet çizgili çıkmıştı ama sonrakiler hep negatif :KK43: 2 gün var adetime adeti bekliyorum üzülerek :KK43:

Kızlar benimde iğne gününü saymazsak bugün 4. Günüm ovitrelle sonrası kaçıncı gün iğne etkisi geçti sizlerin belirtileriniz nelerdi sabredemiyorum vallahi 🤦🏻‍♀️
bana 5-6-7 günler kasık ağrısı yaptı iğneyle deşer gibi.11. gün testte görünürlüğünü kaybetti.şimdi adete 2 gün var göğüslerim 5 gündür patlayacak gibi acıyor ama testlerim negatif çıktı :KK43:

bana 5-6-7 günler kasık ağrısı yaptı iğneyle deşer gibi.11. gün testte görünürlüğünü kaybetti.şimdi adete 2 gün var göğüslerim 5 gündür patlayacak gibi acıyor ama testlerim negatif çıktı :KK43:
Yaa hayırlısı olsun ama belirtilerinde var aslında kanda mı baktırsan bi canım belki testte görünmüyodur

Yaa hayırlısı olsun ama belirtilerinde var aslında kanda mı baktırsan bi canım belki testte görünmüyodur
canım iki gün önce biri silik biri pozitif çıkıp sonrakiler negatif çıkınca canım çok sıkıldı adete az kaldı zaten bekleyeyim dedim ama umudum hiç kalmadı :KK43:

Merhaba kızlar, bende 2 ovitrelle denemesinden sonra ovitrelle + aşılama oldum. Aşılama için reglimin 4.gününden itibaren 3 gün boyunca 150 ml gonal-f kullandım. Kontrole gittiğimde yumurtam yeterli olgunluğa ulaşmadığı için 2 gün daha gonal-f vurup kontrole gittim. 3 yumurtamın güzel geliştiğini söyledi doktorum. Bir gün sonra ovitrelle vurup sabahına aşılama için gittim. Acı eşiğim çok düşük olduğu için az miktarda anestezi uygulandı. Şu an aşılamanın 4.günümdeyim. İnşallah bu süreç bize hayırlı haberlerle geri döner.

bugün adet günüm ama hala hastalanmadım.ovitrellenin 17. günü göğüs hassasiyetim azaldı testler negatif çıkmaya devam ediyor :KK43: adeti birkaç gün geçtikten sonra testi pozitif çıkan var mı ki son bi umut :)

bugün adet günüm ama hala hastalanmadım.ovitrellenin 17. günü göğüs hassasiyetim azaldı testler negatif çıkmaya devam ediyor :KK43: adeti birkaç gün geçtikten sonra testi pozitif çıkan var mı ki son bi umut :)
Valla kuzum iğneden sonra çogu kişinin 10 14 gün net belli oluyor testte diye biliyorum kendimde iki kere yaptırdım

Herkese Merhaba🌸Bende birgün gebe kalırsam buraya bilgilendirmek için yazacağım demiştim aylar sonra tedavim sonuç verdi ve gebeyim.
Sürecim şu şekilde ilerledi;ergenliğimden beri pcos rahatsızlığım vardı düzensiz adet ve ilaç içmediğinde 6 ay regl olamama gibi.
Bebek sahibi olmak istediğimiz zaman soluğu doktorda aldık tedavim başladı ilk 2 ay ilaçsız kisitm tedavi edildi sonrasında olduğum ilk reglmde Femaraya başladım günde 1 adet olmak üzere 5 gün kullandım Ovitrella iğnemi oldum istenilen boyuta geldiğinde sonrasında ise doktorumun belirlediği tarihte estroferm ve arkasından progestron kullandım ilk denemem negatif oldu sonra 2.ay yine aynı şekilde tedavim başladı eğer regl olursam hsg ve eşimin spermiogram yapılacaktı doktorum ilk bana sordu yine iğne mi yoksa çekilirmisin dedi ben siz neyi uygun görürseniz dedim bana kalırsa iğne yapalım dedi bu ay tedavin sonuç verebilir dedi peki dedim 22 Aralık ta kontrole gittiğimde yumurtam 22mm sol tarafta bir adetti ve ovitrella iğnemi oldum sonra sabırsız davrandım ve iğne olduğum günden hariç sayöaya başladım ve 4.günden itibaren test yapmaya başladım 7.güne kadar pozitif gördüm 7.gün silikleşmeye başladı ve 8.9.gün ise tamamen negatifti 10.günümde ise bi yapayım dedim elimde son bir test kalmıştı yapmak istedim ve aşırı silikti ilk dakikada çıkmadı dedim test bozuk sanırım sonra gittim birdaha aldım oda çok çok çok silik çıktı herkes gebesin demez mi inanamadım ben test bozuk sanıyorum sardı beni bi telaş suya tut diyolar tutuyorum musluğun altında çizgi yok gitmiyo dedim iyice bozuldu diye düşündüm sonra ertesi gün 11.gün yaptım kenara koydum daha afedersiniz idrar giderken koyulaşma olmaz mı ben şok iğne etkisi desem 8.9. Negatif ozaman da çıkar 12.gün yani bugün erken gebelik yaptım bu sefer tamamen pozitif iki çizgi çıktı gözyaşlarıma hakim olamadım bu ay negatifi gördüğümde tamam olmadı hsg için yer bakarken birden böyle bi duruma geldim şunu anladım ki MUCİZELER umudun bittiği yerde geliyormuş hemde ummadığınız anda rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın dualarım hepinizle en kısa ve istediğiniz zaman rabbim mucizenize kavuştursun sizlere yardım olur diye 4.günümden itibaren yaptığım testleri ekliyorum ne kadar pozitif görüp ne kadar negatif gördüğümü anlatmak için.2.fotoğraf ise 8.9. Günden sonra nası pozitife döndüğüme ait olan ben çok araştırdım bilgi toplamak istedim bu süreçte insan çok merak edip bilgi almak istiyor umarım yardımcı olur hepinize sevgiler🌸❤️🐣🥰🙏Eki Görüntüle 3186192 Eki Görüntüle 3186193 Eki Görüntüle 3186508
Maşallah çok mutlu oldum Allahım mucizesi bitmiyor ya nasıl sevindim maşallah rabbim kucağınıza sağa salim almak nasip etsin... Bende yumurtlama tembelliği vardı bende 14 şubatta çatlatma iğnemi oldum 3.gündeyim kahve tonunda leke şeklinde kanamam var sabredebilirsem bende 14. Gün yapcam 🤲❤️☺️

X