Ovitrelle sonrası ne zaman pozitif gördünüz negatif görüp pozitif oldu mu

Merhaba bende ocakta ilk iğnemi olmuştum çizgi tam silinmeden hafif koyulaştı 13. Günü 2.33 değerde bile silik çizgi vardı 14.gğnü 3.46ya yükseldi doktorum geç döllenme dedi 16. Günü tekrar verdim 1.98e düştü kimyasal gebelik olmuş dedi doktorum 19 veya 20. Günü adet oldum Şubat da tekrar vuruldu idrar testi 14. Gün yaptım negatif diğer günlerde yaptım negatif 21. Günü sanırım iğnenin adet oldum iki yumurtam vardı geç çatlamış biri adet o yüzden gecikmiş diğeri de çatlamamış kist olmuş 4.5 cm kimyasaldakiyle aynı belirtiler yaşadım ona rağmen hamile değilimdim Yasmin verildi bu ay kistin düşmesini bekleyeceğiz aşağıdakiler kimyasal yaşadığımda ki testler
Bende regl olmadım kistten korjutorum ağrı vs yapmışmıydı ve hormon değerleriniz nasıl acaba

Bende regl olmadım kistten korjutorum ağrı vs yapmışmıydı ve hormon değerleriniz nasıl acaba
Kist adet gebelik yumurtlama bunlar hep aynı belirtiler hemen hemen o yüzden anlayamıyoruz. FSH 8 lh 18di 1.5 sene oldu ben testleri yapslı amh de 5.45 galiba bu süreçte glifor kullandım insülin direnci ilacı tshım da Ekim de 3.84dü bu doktora 3 aydır gidiyorum bana diyet ve egzersiz kesinlikle dedi direk önerdiği diyetisyene gittim 11 kilo verdim TSH testimi tekrarlayacağım diyetisyen diyette bunu düşürecek diyet yaptık dedi ilaç da kullandım vitaminlerde vs benim adetlerim çok düzensizdi pcosdan dolayı 3 4 ay olmazdım oda düzene giricekmiş dedi şimdi ilaçlar kullandığım için adet oluyorum ilaçsız henüz oluyor muyum bilmiyorum

Merhaba umarım güzel haberler almışsınızdır. Konuyu yeni gördüm ☺️
Ben 14.gün kanda negatif görüp 16.gün kanda pozitif çıkmıştı.
Sizde son durum nedir
Merhaba sonrasında sağlıkla kucağınıza almissinizdir insallah ben de negatif gördüm 14. Gun ama regli gelmediği için umutlandim

Merhaba sonrasında sağlıkla kucağınıza almissinizdir insallah ben de negatif gördüm 14. Gun ama regli gelmediği için umutlandim
Merhaba bugün bede iönenin 12 ci günü adet ağrıları var. Bacakta da adet zamanı olan ağrılar var. Bugün test yaptım negatif oldu. Acaba pozitif olurmu?

Aşılama 12. Günü 13e bağlayan gecedeyim şuan. 11. günü akşamına kadar bir sürü belirtim vardı inanılmaz bir baş ağrısı yaşadım o gün ve gece tüm belirtilerim geçmişti. Şuan çok umutsuzum 12. günü sabah ilk idrarla erken test yaptım negatif. Perşembe kan vericem pozitif görür müyüm sizce persembeye.

X