Ovitrella bidaha asla yaptırmam

sorguculuk

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
155
32
34
Bugün sabah 10.gün idrar testi yaptım negatif ama sol bel ağrım bacağa vurması aşırı akıntı göğüs dolgunlupu ama 5 Mayıs adet olcam 5 gün var acaba hamilemiyim .ovitrella insanı mahvediyor yapıyorsun acaba onun etkisimi bekliyorsun bidaha yaptırmam

Bugün sabah 10.gün idrar testi yaptım negatif ama sol bel ağrım bacağa vurması aşırı akıntı göğüs dolgunlupu ama 5 Mayıs adet olcam 5 gün var acaba hamilemiyim .ovitrella insanı mahvediyor yapıyorsun acaba onun etkisimi bekliyorsun bidaha yaptırmam
Geçmiş olsun.

Üç kere ovitrelle yaptırdım hiç böyle bir sorun yaşamadım, kullanacak arkadaşların gözü korkmasın

Geçmiş olsun.

Üç kere ovitrelle yaptırdım hiç böyle bir sorun yaşamadım, kullanacak arkadaşların gözü korkmasın
Ney yaşamadınız anlamadım ben ovitrellayı yaptıktan sonra beklemenin ve dert etmenin amacını dedim .o yüzden yaptırmam fdedm.siz ovitrella sonrası göğüste dolgunluk akıntı yaşamadınız mı

Merhaba. Bende bu ay ilk kez oldum. Yaklaşık 7-8 gün süren göğüs hassasiyeti ve kasık ağrım vardı ve kasık ağrım hala devam ediyor. Regl günümde 7 Mayıs normal şartlarda. Ne zaman tekrar test yapmak lazım bir bilginiz var mıdır?

Bende 2 kere yaptım 2. de tuttu çok şükür. Böyle birşey yaşamadım, biraz psikolojikte oluyor bazı ağrılar.

Yanlış hatırlamıyorsam 14. veya 15. günü temizlik yapıyordum egilip kalkarken kasigim sizlandi, zaten beklentim oldugundan hemen elimdeki testten yaptim belli belirsiz 2. silik kirmizi cizgi vardi. Hemen ozele gecip kan verdim 29 beta cikmisti

X