Ovitrelle çatlatma iğnesi 10. Gün silik çizgi

Evet ilk kez yaptırdım canım. Nasıl yükseliyormuş ki ne yapmak gerekiyor acaba?
Doktora yükselir mi dedim yükselmez dedi ama nasıl oldu ki yani. Kadınlık işi zor iş :))

Canım ben açıkcası kurcalamaktan buradaki forumlarda kızlarda okumuştum istersen sende bir araştır inşallah yükselir bende bu ay olmazsa tüp bebege yönelmiştim

Kızlar 15 Ocak da ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, dün 10.gün dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı. Bugün yani 11. Gün yine test yaptım yine çok silik çıktı. İğne etkisinden midir yoksa hamilelik olabilir mi? Böyle olupta hamile olan var mı
Merhaba, sunucunuz ne oldu? Benimde 11.gün ve silik çizgi var

Merhaba, sunucunuz ne oldu? Benimde 11.gün ve silik çizgi var
Merhaba, ben 12. Güne kadar idrar testinde silik çizgi gördüm. 12. Gün kan verdim negatif çıktı. Adetime 4 gün var, bu ay da olmadı. Tabi dört günde bir mucize olmazsa. Beklemesi zor ama 14-15 günden önce yapılan idrar testleri yanıltıcı olabiliyor

Kızlar bir şey soracağım sağ göğsümde bir ağrı acı gibi birşey var elleyince ya da kolumu ben özellikle hareket ettirince o acıyı ağrıyı hissetmiyorum istem dışı bir şeyler yaparken farkediyorum dün akşam üzeri başladı ve giderek yoğunlaşmaya başladı. Gebelikle alakası olacağını sanmıyorum öyle olsa dokununca da olur bence bu farklı bir durum sanki ?

Ayyyy tebrikkk ederimmm kaç çıktı kaçıncı gününde çıktı bende kan verdim bekliyorum inşallah banada dua et 🙏
Seninde haberini bekliyorum cnm 60 çıktı daha çok yeni dedi doktor haftaya tekrar kan vercem sağlık ocağına kendi doktoruma randevum 12sinde 16. Gün çıktı cnm

Seninde haberini bekliyorum cnm 60 çıktı daha çok yeni dedi doktor haftaya tekrar kan vercem sağlık ocağına kendi doktoruma randevum 12sinde 16. Gün çıktı cnm

Ayyy seninde 60 benim gibi 😊 inşallah benimde seninki gibi olur hayırlı haberi veririm benim sadece biraz erken olmuş olabilir

Kızlar 15 Ocak da ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum, dün 10.gün dayanamayıp test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı. Bugün yani 11. Gün yine test yaptım yine çok silik çıktı. İğne etkisinden midir yoksa hamilelik olabilir mi? Böyle olupta hamile olan var mı
Merhaba sonucunuz belli oldu mu

X