Ovitrelle çatlatma iğnesi 14. Gün

pnnrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
55
14
25
Merhaba ben çatlatma iğnesinin 11. Günü kan verdi. 1.20 çıktı negatif diye düşündüm ama bir umut 14. Gün de kan verdim 10.75 e yükselmiş sizce gebelik var mıdır ilacın etkisi olabilir dedi doktor ama etkisi geçmemiş olsaydı 1.20 ye düşüp geri yükselmezdi diye düşünüyorum çokta umutlanmak istemiyorum sizce nedir aynı durumu yaşayan var mı

Merhaba ben çatlatma iğnesinin 11. Günü kan verdi. 1.20 çıktı negatif diye düşündüm ama bir umut 14. Gün de kan verdim 10.75 e yükselmiş sizce gebelik var mıdır ilacın etkisi olabilir dedi doktor ama etkisi geçmemiş olsaydı 1.20 ye düşüp geri yükselmezdi diye düşünüyorum çokta umutlanmak istemiyorum sizce nedir aynı durumu yaşayan var mı
14. Gun biter ki etkisi catlatma ignesinin etkisi 14 gun diyodu doktorum bana.. siz 2 gun sonra bidaha kan verin

13.71 çıktı normal mi acaba daha yüksek mi olması gerekirdi
Bugün mü alındı kanı çoksa düşük değil gibi geldi bana lütfen stres yapmayın doktorunuz da bi tuhaf nerde görülmüş iğne de etkisiyle değer yükseldiği değer düşer gebelik var ama sağlıklı olup olmadığını iki günde bir kendiniz doktorunuza gitmeden kanla takip etmelisiniz hatta bana sorarsanız hafta sonuna kadar vermeyin derim geç döllenmiş biraz geç yükselmeye başlamış bi sorum olucak idrar testi yapmışmıydınız çizgi var mıydı?

Bugün mü alındı kanı çoksa düşük değil gibi geldi bana lütfen stres yapmayın doktorunuz da bi tuhaf nerde görülmüş iğne de etkisiyle değer yükseldiği değer düşer gebelik var ama sağlıklı olup olmadığını iki günde bir kendiniz doktorunuza gitmeden kanla takip etmelisiniz hatta bana sorarsanız hafta sonuna kadar vermeyin derim geç döllenmiş biraz geç yükselmeye başlamış bi sorum olucak idrar testi yapmışmıydınız çizgi var mı

İdrar testi 8. Günle 10. Gün yaptım çift çıkmıştı bugün doktor dedi ki sağlıklı değil yüksek ihtimal kimyasal gebelik olacak biz ilk başlarında daha fazla artış bekliyoruz kendini gebeyim diye umutlandırma ama üzülme demek ki gebe kalabiliyosun dedi yani gebelik var ama büyük ihtimal kimyasal gebelikmiş yarın tekrar kan ver 25 üzerine çıkarsa belki pozitif diyebiliriz diyo çok mutsuzum bugün

İdrar testi 8. Günle 10. Gün yaptım çift çıkmıştı bugün doktor dedi ki sağlıklı değil yüksek ihtimal kimyasal gebelik olacak biz ilk başlarında daha fazla artış bekliyoruz kendini gebeyim diye umutlandırma ama üzülme demek ki gebe kalabiliyosun dedi yani gebelik var ama büyük ihtimal kimyasal gebelikmiş yarın tekrar kan ver 25 üzerine çıkarsa belki pozitif diyebiliriz diyo çok mutsuzum bugün
Bu doktoru değiştir hemen bence benden söylemesi

8. Gün ve 10. Gün testler nasıl şıkmıştı fotoğrafı var. Mı acaba birde belirtilerin neydi canım
Göğüslerim çok az şişti uçlarıyla yan taraflarında ağrı oldu bide kasıklarımda ara ara batmalar oluyordu çok fazla değil bu aralar da bel ağrısı başladı bide baş dönmesi oluyo sürekli fotoğraf var

X