Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım rapor için tam olarak ne yapılması gerekiyor? Aşamalarını söyleyebilir misin?
Önce şartları sağlamak gerekiyor canım. 24 yaşı ve üstü olmak, 3 yıl evli olmak, 2 başarısız aşılama, 900gün sgk primi. Şayet ileri düzey erkek ya da kadın infertilitesi varsa 2 aşılama şartı kalkıyor.

Ben değerlendiriyorum da içeri gidiyomu gidenler acaba onu bilemiyorum, inşallah gidiyodur 🤲🏻🤲🏻
Tatlım Dr adet geliyorsa gidiyordur demiş 🤔 dene bakalım nasılsa aşılama olacak bu ay olmazsa. İnşallah hiç gerek kalmaz
Yok kusum sitem yok. Bende guzel guzel begene begene okudum hepsini. Sonra konulara yabanci kaliyom.
Sorma ben de 3 günlük mesaj okuyunca yamuldum kaldım 😂 ama konulara hakimim çok şükür
Bukdr yordunn yarin hep yatcaksin😡
O yataktan goruntu atiyosunn
Görüntülü ararım bebeğim :KK8:
Hele yarın da yaz bu kadar nasıl büküyorum seni 😂😂simgoş falo hala bebe demiyor 🤣🤣
En son moralimi bozdu sildim gitti keratayı 😂 kısmetsiz hissettiriyor

Önce şartları sağlamak gerekiyor canım. 24 yaşı ve üstü olmak, 3 yıl evli olmak, 2 başarısız aşılama, 900gün sgk primi. Şayet ileri düzey erkek ya da kadın infertilitesi varsa 2 aşılama şartı kalkıyor.
Aaa bende hem amh düşüklüğü var hem de sol tüpte tıkalı. 4 senelik evliyiz. Ama 900 günüm yok yani normal ev hanımı yapamıcak mı bu heyet raporunu 😔😔

Aaa bende hem amh düşüklüğü var hem de sol tüpte tıkalı. 4 senelik evliyiz. Ama 900 günüm yok yani normal ev hanımı yapamıcak mı bu heyet raporunu 😔😔
Amh düşüklüğünü saymıyorlar maalesef canım. Benim sağ tüpüm alındığı halde mecburen 2 aşılama yaptırdım. 900 gün senin şart değil eşinin de oluyor

X