Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
He he sen yeeee sonra diyet yap

Kız çok yoğun o enişteyle bile görüşemedi. Spor , enstrüman kursu, cilt bakımı, akşam yemekleri derken nasıl gelsin foruma
Mikemmel ama yaa yaşamayı acayip seviyor.. ben kendime kahvaltı hazırlamaya sürüne sürüne gidiyorum

Lariye yapmışsın bana niye o tedaviyi yapmadın falan diyelim
Dost musunuz düşman mısınız
onu eşim diyordu niye onlar da korona oldu onlara başladı da bize niye başlamıyor diye
Enişte başımı yakabilirdi heran Allah'tan Adana'da yaşamıyor
Mikemmel ama yaa yaşamayı acayip seviyor.. ben kendime kahvaltı hazırlamaya sürüne sürüne gidiyorum
Adam kemanı bitirdi o diğer büyük olana geçti biz hala tırı vırı

onu eşim diyordu niye onlar da korona oldu onlara başladı da bize niye başlamıyor diye
Bu arada sizinle aynı dönemlerde corona oldu arkadaşım. Volkan hocada hamile kalan. Bizim hocaya devam etse muhtemelen bekletirdi biraz daha ama kız çok sıkıntı çekti sadece 1 embriyosu kaldı sonra tekrar tedaviye başlayıp 1 embriyosu daha oldu öyle transfer yaptılar. 5. Güne 1 embriyo kaldığına göre erkek faktörü sperm düzelmemiş olabilir onlarda da. Acele etme yani vardır bi hayır

Sen de hala kafam karıştı de bak bir bildiği var ki yapmıyor
Ben sizii satacagimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…