Ovitrelle çatlatma iğnesi

hayaaalllll

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2022
29
26
25
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım 2 yıllık evliyim 1.5 yıldır deniyoruz. tecrübelerinize dayanarak buraya katıldım. 30 Ağustos ovitrelle çatlatma iğnesi oldum öncesinde 5 gün femara kullandım iğneden 3-4 gün sonra aşırı kasık ağrılarım ve dayanılmaz bel ve bacak ağrılarım oldu şuan iğneden sonraki 8.günüm. Hafif kasık ağrılarım var ve göğüslerim dolgunlaşmaya başladı. Test yapmak için çok mu erken ? Lütfen yardım edin 😔

Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım 2 yıllık evliyim 1.5 yıldır deniyoruz. tecrübelerinize dayanarak buraya katıldım. 30 Ağustos ovitrelle çatlatma iğnesi oldum öncesinde 5 gün femara kullandım iğneden 3-4 gün sonra aşırı kasık ağrılarım ve dayanılmaz bel ve bacak ağrılarım oldu şuan iğneden sonraki 8.günüm. Hafif kasık ağrılarım var ve göğüslerim dolgunlaşmaya başladı. Test yapmak için çok mu erken ? Lütfen yardım edin 😔
Çatlama iğnesinin etkileri bunlar test için çok daha erken ben 4 defa yaptım çatlatma iğnesini 13.gunune kadar yalancı pozitif çıkardı. Bu arada adet tarihiniz ne zaman

çatlamadan sonra döllenip rahme inmesi zaten 10güne yakın sürüyor. inşallah döllendiyse zaten şuan hiçbi şekilde öğrenemezsiniz. 6 7günden önce çıkmaz net sonuç. şuan test yaparsanız ztn iğneden dolayı hcg yüksek çıkar boşa ümitlenmiş olursunuz. 1haftacık daha sıkın dişinizi:21:

İğne etkileri canımm , 14.günü bekle test için 🤗 Hayırlı güzel haberler alırsın inşallah ❤️

Teşekkür ederim hepinize ama ilk gebelik olacağı için sabırsızım tabi 1 buçuk yıldır istiyoruz uğraşıyoruz Allah isteyen herkese versin ☺️

Merhaba canım bende aynı senin gibi femara kullandım yumurtam büyümedi iğneler fln kullandım büyümesi için daha sonra 2 Eylül de ovitrelle çatlatma iğnesi vurdum üstünden bir hafta geçti hala kasığım ve rahmim ağrıyor doktoruma sordum iğne etkisi dedi normal yani ama test için erken

Benim ilk iğnemdi 3 gün vücut ağrısı eşliğinde kasık ağrısı da çektim şuan adetime 4 gün var adet olucakmış gibi ağrılar başladı
Bende 3 Eylül'de iğne vuruldum Femara ve inafolic combi kullanıyorum 1 aydır sizin bahsettiğiniz hiç bir belirti olmadı sadece hep uykum var çalışmaktan mı iğnemi hamilelik mi bilmiyorum iğneden sonra 14 gün bekleyin diyolar ama kimin o sabrı ve tahammülü varki 😔

Bende 3 Eylül'de iğne vuruldum Femara ve inafolic combi kullanıyorum 1 aydır sizin bahsettiğiniz hiç bir belirti olmadı sadece hep uykum var çalışmaktan mı iğnemi hamilelik mi bilmiyorum iğneden sonra 14 gün bekleyin diyolar ama kimin o sabrı ve tahammülü varki 😔
sabredecğiz canım başka yapcak bir şey yok benimde 8 ğünüm bel ve alt karın ağrım var

X