OVİTRELLE ETKİ SÜRESİ

MErhabalar benimde ignemin 15. Gunu 13.gun test negatif 13.ve 14. Gun lekelenme yasadim regli geliyo sandim simdi su gibi pembe bisey daha gelen bisey yok test yapmaktan da sıkıldım acaba benim gibi olan varmi yada sonradan pozitif olan

MErhabalar benimde ignemin 15. Gunu 13.gun test negatif 13.ve 14. Gun lekelenme yasadim regli geliyo sandim simdi su gibi pembe bisey daha gelen bisey yok test yapmaktan da sıkıldım acaba benim gibi olan varmi yada sonradan pozitif olan
Merhaba durum nedir test yaptın mı tekrar?

Ovitrelle iğne günü dahil 10.gun. bugün. İlk idrarla yaptım yine negatif . Burdan döner mi acaba var mı 10 .gün negatif görüp sonradan pozitife dönen ,? Saat sabahın 6 si. Modum düştü yine 😔

Ovitrelle iğne günü dahil 10.gun. bugün. İlk idrarla yaptım yine negatif . Burdan döner mi acaba var mı 10 .gün negatif görüp sonradan pozitife dönen ,? Saat sabahın 6 si. Modum düştü yine 😔
10.gun zaten test icin cok erken 14.15.16. Gun pozitif gorenler var umudunuzu kaybetmeyin.. Allahtan hayirlisi

Benim aşılamamın 8. Günü çatlatma iğnemin 10. Günü. Sabah negatif sonuçla karşılaştım. Belki daha erken bilemiyorum ama moral ve motivasyonum baya düştü

10.gun daha çok erken ama sizi çok iyi anlıyorum çünkü ben de her test yaptığımda modum düşüyor. Mesela bugün 16.gunum hala adet olmadım hiç belirti de yok. Ama bugün test yapmadım ,kendi kendime söz verdim yapmayacağım da .çünkü psikolojim alt üst oldu o negatifler yuzunden

Kızlar selam. Konu yarım kalmasın . İğne vurulduğum gün dahil 18. Günde yani bugün itibariyle adet oldum. Önümüzdeki maçlara bakicaz artık.nasip 🤗

X