Ovu testi yaptım bata 10 gün var

marisaltnts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
10
4
31
Merhaba arkadaşlar bir fikir almak istiyorum sat 29 Şubat renk bittikten sonra bir gün arayla ilişkiye girdim yumurtlama günüm14.gündü öncesi ve sonrasını da değerlendirdim ovu testiyle takip etmedim bu sefer üç gündür kaşıklarımda iğne batması gibi kasılmalı ağrılar oldu kısa süreli ara ara.akıntımdan anladım yumurtlama olduğunu bugünde ovu testi yapmak istedim çatlama olmuş mu diye böyle çıktı sizce ?😞bata 10 gün var ne düşünmeliyim ?

Eklentiler

• IMG_4111.jpeg
    IMG_4111.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 48
yumurtlama olmuş.. teste devam et silikleşmeye başladığında çatlama oldu demek. bu günleri de değerlendir.
ALLAH’ım ben ovulasyon testinde bile bir kere pozitif göremedim çıldıraaaağğğm 😂

yumurtlama olmuş.. teste devam et silikleşmeye başladığında çatlama oldu demek. bu günleri de değerlendir.
ALLAH’ım ben ovulasyon testinde bile bir kere pozitif göremedim çıldıraaaağğğm 😂
Cevabın için teşekkür ederim 😀inşaallah sende görürsün buraya hamile olduğumuz haberini yazarız inşaallah 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar bir fikir almak istiyorum sat 29 Şubat renk bittikten sonra bir gün arayla ilişkiye girdim yumurtlama günüm14.gündü öncesi ve sonrasını da değerlendirdim ovu testiyle takip etmedim bu sefer üç gündür kaşıklarımda iğne batması gibi kasılmalı ağrılar oldu kısa süreli ara ara.akıntımdan anladım yumurtlama olduğunu bugünde ovu testi yapmak istedim çatlama olmuş mu diye böyle çıktı sizce ?😞bata 10 gün var ne düşünmeliyim ?
Yumurtlama olmuş mu bilemeyiz ama olduysa kesinlikle çatlamış çünkü test pik değil. Bugün kaçıncı gününuz?

Eklentiler

• 17106865255303905620529632629861.jpg
    17106865255303905620529632629861.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 41
Bata on gün var yumurtlama olalı üç gün oldu çatlaması gerekmez miydi çok da silik değil çünkü bence
Vucudumuzda Lh oluyor o yüzden testlerde bu kadar koyu gorebiliriz. Yumurtladigimiz zaman en yüksek seviyede olduğu için bu testleri yapiyoruz.Özellikle pcos isen görmen çok normal. Pcoslarda Lh hep yüksek

Pik gözükmüyor bu 3 testte. Sonuncusu baya koyu ama yeterince koyu değil belki yarın pik gorebilirsin. Pik gördukten sonra catlamayi görebilirsiniz. İkisi de aynı koyulukta olucak sonra Lh testi yavaş yavaş siliklesecek.
Testler silik olması gerekiyor yoksa koyu bende İlk defa yaptım 6 Mart'ta adet oldum 12 başımı yıkadım yumurta günümü degilmi yani

Testler silik olması gerekiyor yoksa koyu bende İlk defa yaptım 6 Mart'ta adet oldum 12 başımı yıkadım yumurta günümü degilmi yani
İki çizginin de aynı koyulukta olması lazım hatta bazen Lh çizgisi test çizgisinden daha koyu olabilir. Eğer onu görürsen yumurtlama zamanı demek. Eğer yumurtlamadan sonraki gün de tekrar siliklesirse Lh çizgisi o zaman çatlamiş demektir.

Vucudumuzda Lh oluyor o yüzden testlerde bu kadar koyu gorebiliriz. Yumurtladigimiz zaman en yüksek seviyede olduğu için bu testleri yapiyoruz.Özellikle pcos isen görmen çok normal. Pcoslarda Lh hep yüksek
Pcos değilim gün aşırıda ilişkiye girdim düzenli ilk defa bu ay ovu takibi yapmadım bugün yaptım sadece öyle çıkınca anlayamadım teşekkür ederim o zaman yarın tekrar yapayım takip edeyim bakalım ne olcak

Gebelik testi yaptım test böyle çıktı kafam çok karıştı şuan hamileyim değilim bilemiyorum bir tam çizgi diğerinde silik

X