Ovulasyon bikaç gündür pik

DenizzT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
26
10
30
Kızlar adetim bittikten 5. Gün ilk testi yaptım pik gördüm ve sonra silikleşmeye başladı çatlamayı gördüğümü düşünerek testi yapmayı bıraktım. Bikaç gün sonra merak edip 25.02 tarihli testten itibaren yine yapmaya başladım ve gün geçtikçe koyulaşmaya başladı. En son test mi yanlış acaba diye kaset test alıp ikisini birlikte yaptım. En sondaki testler bugünden. Anlayamıyorum bir sorun mu var bildiğim pcos değilim en son doktor olmadığımı söylemişti. Adetime 1 hafta var. Endişe ediyorum bir sorun olabilir mi doktora mı gitmeliyim
IMG_20240302_142435_edit_422433345585541.jpg

Yumurtaların gelişmesiyle alakalı bir durum pozitif silik göstermesi yumurtaların geliştiğini gösterir bende pko var ama yumurtlama yoksa yok gösteriyor böyle sürekli silik çıkması çok normal ve beni asla yanıltmadı testler pko düşüncesinden çıkmalıyız bence okadar insan hamile kalıyor herşeyi pko ya bağlayarak yaşıyordum bıraktığım günden beri kendimi fızıken ve mental olarak da çok iyi hissediyorum olurda pkolu arkadaşlar okursa onlarda kendilerini rahatlatsın istiyorum.. testlerinde bence sorun yok silikleşene kadar devam et asla silikleşmiyosa gebe de olabilirsiniz belki o yüzden koyulaşmaya başlamıştır

Göğüs hassasiyeti bel ve kasıklarda hafif ağrı var. Bunlar hem yumurtlama hem gebelik belirtileri hangisi olduğunu bilemiyorum ama daha önce pik görüp tekrar koyulaştığını görmek kafamı karıştırdı. 2 kere yumurtlama olacağını sanmıyorum. Gebe olma ihtimali benim de aklıma geliyor ama daha sonra hayal kırıklığına uğramamak adına hemen o kafaya girmek de istemiyorum

Yumurtaların gelişmesiyle alakalı bir durum pozitif silik göstermesi yumurtaların geliştiğini gösterir bende pko var ama yumurtlama yoksa yok gösteriyor böyle sürekli silik çıkması çok normal ve beni asla yanıltmadı testler pko düşüncesinden çıkmalıyız bence okadar insan hamile kalıyor herşeyi pko ya bağlayarak yaşıyordum bıraktığım günden beri kendimi fızıken ve mental olarak da çok iyi hissediyorum olurda pkolu arkadaşlar okursa onlarda kendilerini rahatlatsın istiyorum.. testlerinde bence sorun yok silikleşene kadar devam et asla silikleşmiyosa gebe de olabilirsiniz belki o yüzden koyulaşmaya başlamıştır
Bu arada pko konusunda haklısın. Demek istediğim aslında pkoyum ve haberim mi yok demekti. En azından bilirsem ona göre doktor bir tedavi uygular diye düşündüm.

X