Ovülasyon sonunda pik oldu

Sofiasofia

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
799
923
30
IMG_20240305_160626.jpg
hanımlar merhaba, hatırlayan vardır pcos var ben de sonunda sanırım pik oldu değil mi, adetimin 23. Günündeyim normalde 30 32 33 en fazla 34. Günde adet olabiliyoken yumurtlamam nasıl 23 e geldi hala şaşkınım. Hangi günleri değerlendirmem lazım bakar mısınız

Eki Görüntüle 3396905 hanımlar merhaba, hatırlayan vardır pcos var ben de sonunda sanırım pik oldu değil mi, adetimin 23. Günündeyim normalde 30 32 33 en fazla 34. Günde adet olabiliyoken yumurtlamam nasıl 23 e geldi hala şaşkınım. Hangi günleri değerlendirmem lazım bakar mısınız
Bazen yumurtlama günlerinde değişiklikler olabiliyor, son testiniz pik evet, bugünü değerlendirebilirsiniz. Testi bırakmaman çok iyi olmuş herkes 14.günde yumurtlayacak algısı var ve herkesin kafasına böyle işlenmiş sonuç olarak insanın çok morali bozuluyor bende bi çok kez yumurtlamıycam diye düşünüp aslında yumurtlamamın geç olduğunu gördüm. Silikleşene kadar teste devam etmeni öneririm

Bazen yumurtlama günlerinde değişiklikler olabiliyor, son testiniz pik evet, bugünü değerlendirebilirsiniz. Testi bırakmaman çok iyi olmuş herkes 14.günde yumurtlayacak algısı var ve herkesin kafasına böyle işlenmiş sonuç olarak insanın çok morali bozuluyor bende bi çok kez yumurtlamıycam diye düşünüp aslında yumurtlamamın geç olduğunu gördüm. Silikleşene kadar teste devam etmeni öneririm
Şunu merak Ediyorum, normalde 1 hafta sonra adet bekliyorum. Adetim. Yine zamanında olur mu yoksa yumurtladıgım için adetimin de gecikme durumu olurr mu

X