Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon la gebelik belli olurmu yardim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2973721 kızlar merhaba adetim 2 gün gecikti evdegebelik testim yoktu bende ovülasyonla denedim sonuç bu sizce test yaptırmalımıyım t çizgisi morumsu koyulukta
Bu ovulasyonu bilmiyorum ama kaset test olan ovulasyonu yapmıştım 2 gun gecikmiştim benimde böyle iki çizgi kopkoyu çıkmıştı. İnşallah vardır gebelik kan verin isterseniz

Eki Görüntüle 2973721 kızlar merhaba adetim 2 gün gecikti evdegebelik testim yoktu bende ovülasyonla denedim sonuç bu sizce test yaptırmalımıyım t çizgisi morumsu koyulukta

Bu ovulasyonu bilmiyorum ama kaset test olan ovulasyonu yapmıştım 2 gun gecikmiştim benimde böyle iki çizgi kopkoyu çıkmıştı. İnşallah vardır gebelik kan verin isterseniz
normal test yapsam çıkmaz sanırım daha kan testide hemen yaptırmak istemiyorum birkaç gün daha bekliyeyim adetim gelmezse öyle kan testi yaptırayım diyorum her seferinde hüsrana uğramaktan yoruldum

Merhaba bende pkoyum ve adetlerim düzenli siz normal şekilde mi hamile kaldınız tadeviyle mi

Kaçıncı ayda hamile kaldınız acaba 7 aydır uğraşıyorum iki kez femera kullandım adetleri düzensiz olan arkadaşlarım bile şu an hamile
Yani ben 1 yıldır evliyim ama 2 ay denedik sadece 2 . Ayda hamile kaldım . Ovulasyon takibi yapıyordum ama şansa geç yumurtlamayı yakaladım o şekilde oldu

Merhaba adetime benim şuan bir gün var ama yumurtlama göreli 10gün oldu ama ben testi bırakmadım 3gün önce ve bugun yaptığım ovulasyon testi bu şekilde sizce yumurtlama mı ama adete bir gün var suan yoksa bende gebe olabişrimiyim suan cok adet olacak sancısı var birde biri üç gün önce mendil üstündeki diğeri bugunde adetim dediğim normalde yarın olmalı

Eklentiler

• 7B9A226B-0324-4454-A67C-6E000524DC36.jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 19
  • DE4C5ED7-0F30-407F-8AC3-1AA496957E14.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…