Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon la gebelik belli olurmu yardim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Aksel sezerr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
13
1
28
Merhaba arkadaşlar reglim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı ilişkiye girdik ama adetime 5 gün var ve ovulasyon testi ile gebelik testi yapıldığını duydum ve testi yaptım biri silik şekilde çıktı acaba hamilemiyim bu şekilde gebelik öğrenenler varmı regli takvimimide birakicam buraya testle beraber yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar reglim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı ilişkiye girdik ama adetime 5 gün var ve ovulasyon testi ile gebelik testi yapıldığını duydum ve testi yaptım biri silik şekilde çıktı acaba hamilemiyim bu şekilde gebelik öğrenenler varmı regli takvimimide birakicam buraya testle beraber yardımcı olursanız sevinirim
Silikse malesef canım

Yeniden yumurtlama olmuş gibi kopkoyu çıkması lazım

2. Çizgi baya koyu oluyor eger gebelik var ise , hic oyle silik hayalaet cizgi vs degilbaya kopkoyu oluyorsa gebelik testi yapabilirsiniz

2. Çizgi baya koyu oluyor eger gebelik var ise , hic oyle silik hayalaet cizgi vs degilbaya kopkoyu oluyorsa gebelik testi yapabilirsiniz
Merhaba benimde regle 2 gün var ve ovulasyon testi yaptım bi bakabilirmisiniz ?
B2F193D5-BA52-4EDD-BBEF-6B466918F35B.jpeg

Kuzum gebelik testi yapmalisin hemen☺️ baya koyu cıkmış ama çok umitlenme 2. Kere yumurtlamada olabilir bi ihtimal 🤔 hemen gebelik testi yap bence
Korkuyorum ya negatif cıkarsa diye bugunde yaptım ovulasyon dahada koyulaştı belkide yumurtluyorum akşam tekrar yapacam ovulasyon

Eklentiler

• 84307816-D12E-477A-B974-2027E224B906.jpeg
    84307816-D12E-477A-B974-2027E224B906.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 238
Korkuyorum ya negatif cıkarsa diye bugunde yaptım ovulasyon dahada koyulaştı belkide yumurtluyorum akşam tekrar yapacam ovulasyon
Baya koyu evet bende merak ettim acaba gebelikmi yumurtlamami diye , insallah gebeliktir korkma negatifte olsa canin sagolsun elbet ortaya cikacak ne oldugu hazirlikli olmalısın

Baya koyu evet bende merak ettim acaba gebelikmi yumurtlamami diye , insallah gebeliktir korkma negatifte olsa canin sagolsun elbet ortaya cikacak ne oldugu hazirlikli olmalısın
Yarın adet günüm olmazsam test yapıcam haber veririm akşam yapacagım ovulasyon testinide atarım

Yarın adet günüm olmazsam test yapıcam haber veririm akşam yapacagım ovulasyon testinide atarım
Benim de böyle çıkmıştı ben ovulasyon testi ile amaç dışı gebelik testi yaptım senin gibi çift ve koyu çizgi çıktı ve hamileydim konu açmıştım bununla ilgili kaset test yap eminim oda koyu çıkacak basıma geldiği için bu kadar emin konuşuyorum sonucu lütfen bilgilendir merak ettim insallah sağlıklı şekilde ilerler gebeliğin bebeğin ve sen musmutlu yaşarsınız

Şimdi ovulasyonu tekrarladım az önce ve sıvı alımına dikkat etmeden yani dışardaydım yemek yedim kola içtim kahve içtim . İdrara sıkışmıştım eve geldim hemen yaptım testi

Eklentiler

• C6F62E76-1DCD-4BA4-A471-BEE80FD1CE13.jpeg
    C6F62E76-1DCD-4BA4-A471-BEE80FD1CE13.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 218
Şimdi ovulasyonu tekrarladım az önce ve sıvı alımına dikkat etmeden yani dışardaydım yemek yedim kola içtim kahve içtim . İdrara sıkışmıştım eve geldim hemen yaptım testi
Beklemeden hemen cektim bide ilk 3 dakka içinde durum bu

Gebelik testi yokmu varsa yapsana cunku ya tekrar yumurtluyosun ya hamilesin yada kist var 3 ihtimalde olabilir evde varsa yap bence merak ettim 😊
Ya yok bugunde alamadım yarın işe gidicem zaten sabah ilk işim alıp yapmak olacak ama ben gecen ay doktora gitmiştim kontrol amaçlı sende pko var biliyosun demi dedi bende bilmiyordum acıkcası cünkü 28 günde bir düzenli adet olurum şaşmaz yani bildigim kadarıyla pko olanlar uzun süre adet olamıyor yani düzensiz bir döngüye sahipler . Şaşırdı anlam veremedim bende

Ya yok bugunde alamadım yarın işe gidicem zaten sabah ilk işim alıp yapmak olacak ama ben gecen ay doktora gitmiştim kontrol amaçlı sende pko var biliyosun demi dedi bende bilmiyordum acıkcası cünkü 28 günde bir düzenli adet olurum şaşmaz yani bildigim kadarıyla pko olanlar uzun süre adet olamıyor yani düzensiz bir döngüye sahipler . Şaşırdı anlam veremedim bende
Bende pcoyum gunü gününe adet olurum asla gecikmez onla bir ilgisi yok canim hormonlarla alakali demekki ultrasonda görüntüsüde öyle yumurtaliginki görüp söylemis doktor

İnsallah Hamilesiniz. Benim de böyle çıkmıştı aynen adet günümde ovulasyon testim, çok şükür hamileyim

Bende pcoyum gunü gününe adet olurum asla gecikmez onla bir ilgisi yok canim hormonlarla alakali demekki ultrasonda görüntüsüde öyle yumurtaliginki görüp söylemis doktor
Yani eger hamilelik cıkmazsa tekrar giderim doktora kist için komtrole ama bana rahim tertemiz kist yok demişti

X