Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon la gebelik belli olurmu yardim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani eger hamilelik cıkmazsa tekrar giderim doktora kist için komtrole ama bana rahim tertemiz kist yok demişti
Kist rahimde olmaz ki kuzum yumurtalikta olur senin aklin kalismis biraz 🤣 kist degildir bence zaten ovulasyona devam ettiysen eger surekli koyu kalirdi t kist olsaydi silinmezdi hic bakalim bende bu ay kendi basima bisey getirmem umarim doktor konttolsuz klomen kullandim 5 gun gunde bir kez yuttum biraktim suan ovulasyona gore yarin tam pik olacak umarim catlar bol bol havuc yiyorum ama 🤣🙅🤷

Kist rahimde olmaz ki kuzum yumurtalikta olur senin aklin kalismis biraz 🤣 kist degildir bence zaten ovulasyona devam ettiysen eger surekli koyu kalirdi t kist olsaydi silinmezdi hic bakalim bende bu ay kendi basima bisey getirmem umarim doktor konttolsuz klomen kullandim 5 gun gunde bir kez yuttum biraktim suan ovulasyona gore yarin tam pik olacak umarim catlar bol bol havuc yiyorum ama 🤣🙅🤷
Ay haklısın karışmış olabilir ama ben zaten 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ve hiç bu kadar koyu olmadı benim pik dönemide böyle kopkoyu degildi üstelik şuan 2 gündür günün hangi saatinde yapsam koyu cıkıyo

Ay haklısın karışmış olabilir ama ben zaten 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ve hiç bu kadar koyu olmadı benim pik dönemide böyle kopkoyu degildi üstelik şuan 2 gündür günün hangi saatinde yapsam koyu cıkıyo
Test alsana cnm eğer iki gündür koyu cikiyosa vardır birsey hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻

Bende süpelendim bak simdi mümkünse erken gebelik testi al canim

Kızlar erken gebelik yaptım ama cıkmadı aynı idrarla ovulasyonda yaptım o yine koyu :KK43:

Eklentiler

• 38D46F24-5672-4A7D-90A6-0B196D9AF24B.jpeg
    38D46F24-5672-4A7D-90A6-0B196D9AF24B.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 177
Regliye yakin bu tarz koyuluklar ya hamilelikten ya yumurtlamadan yada hormonel bozukluktan oluyor. benimde regliye yakin ovu testim koyulasmisti sonra hamile oldugumu ögrendim. Simdi kızım 4 aylık . Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba arkadaşlar reglim bittikten sonra ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı ilişkiye girdik ama adetime 5 gün var ve ovulasyon testi ile gebelik testi yapıldığını duydum ve testi yaptım biri silik şekilde çıktı acaba hamilemiyim bu şekilde gebelik öğrenenler varmı regli takvimimide birakicam buraya testle beraber yardımcı olursanız sevinirim
Ben ovülasyon ile öğrendim hamile olduğumu. Ama adet gününde yapmıştım çift çizgiydi. Bekleyip adet yaklaşınca tekrar yap. Adete yakın yumurtlama olmaz veya çok çok düşük ihtimal olabilir. Eğer çift çizgi yine çıkarsa yüksek ihtimal hamilesindit

Ben ovülasyon ile öğrendim hamile olduğumu. Ama adet gününde yapmıştım çift çizgiydi. Bekleyip adet yaklaşınca tekrar yap. Adete yakın yumurtlama olmaz veya çok çok düşük ihtimal olabilir. Eğer çift çizgi yine çıkarsa yüksek ihtimal hamilesindit
Siz gebelik testini adet geçtikten sonra mı yaptınız ?

Siz gebelik testini adet geçtikten sonra mı yaptınız ?
Adete 1 gün kala ovülasyon testi yaptım çift çizgi çıktı. Erken gebelik testi aldım adet günü yaptım çift çizgi. Akşamına kan testi beta 700 küsür çıktı meğer 3 4 haftalık hamileymişim. O aya kadar sürekli testler takipler yapardım. O ay tatil bayram kardeşim bizde derken hiç test yapamıştım nasip 😆

Kuzum benımde böyle oldu 2.kere yumurtladım. Baya 3-4 gün pik cıktı sonra catladı. Takip edip degerlendie mutlaka.

Adete 1 gün kala ovülasyon testi yaptım çift çizgi çıktı. Erken gebelik testi aldım adet günü yaptım çift çizgi. Akşamına kan testi beta 700 küsür çıktı meğer 3 4 haftalık hamileymişim. O aya kadar sürekli testler takipler yapardım. O ay tatil bayram kardeşim bizde derken hiç test yapamıştım nasip 😆
Masallah cok sevindim adınıza

Şuan takipteyim 3 gündür ovulasyonum koyu akşam tekrardan bakıcam artık belkide dediginiz gibi bende yumurtluyorumdur ama normalde bugun adet günüm
Canım insallah gebeliğin vardır ama bende cok ümitlenmiştim 4.günde catladı:KK43: ben tekrardan değerlendirdim. Benımde adetim gecikti. Beklemedeyim. İstersen beraber takip edelim:)

Canım insallah gebeliğin vardır ama bende cok ümitlenmiştim 4.günde catladı:KK43: ben tekrardan değerlendirdim. Benımde adetim gecikti. Beklemedeyim. İstersen beraber takip edelim:)
Ya cok güzel olur beraber takip edelim insan herkesede anlatamıyor çünkü . Ama cok kafama takıldı ama gidip kan mı versem bugun

X