Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon la gebelik belli olurmu yardim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde dun ve bugün koyu cikti ama bugün dünden daha koyu sanirim bugün pik yapti ve bende yumurtalik agrisi cok oldu dün. Sende oldumu hic agri canim
Hafif kramp yaşadım ama öyle cok belirgin bir agrım yok ama 1 haftadır devam eden beyaz akıntım var köpüklü köpüklü garip bir akıntı halada devam ediyor

Hiçbir şey olmaz benım burda haziran grubunda 2 arkadasımda uzun süre pik görüp hamile kaldılar o ay🥰🥰 canını sıkma stres yok❤️
Ay darısı bizim başımıza yani ben 2 aydır deniyorum sadece ama yinede olmaması huzursuzlul yaratıyor insanda . Doktorun pko var biliyorsun demi demeside aklıma takıldı acaba tekrardan bir doktoramı görünsem ben

Ay darısı bizim başımıza yani ben 2 aydır deniyorum sadece ama yinede olmaması huzursuzlul yaratıyor insanda . Doktorun pko var biliyorsun demi demeside aklıma takıldı acaba tekrardan bir doktoramı görünsem ben
Pko gebeliğe engel değildir❤️ Bunu doktorununda bilmesi lazım☺️ Benım arkadasımda pko ve 2.çocuğuna hamile şuan. Tek sıkıntın pko ise bu asla asla engel değil bunu bil🥰

Hatta ve hatta en son eylülün basında adet olmuş 2 hafta öncede hamiş olduğunu öğrendi. Düsün yani❤️ Bizim tek sorunumuz biz geç yumurtluyoruz. Hatta artımız bazen fazla yumurtluyoruz bu nerden baksan daha fazla gebelik şansı demek🥰

Pko gebeliğe engel değildir❤️ Bunu doktorununda bilmesi lazım☺️ Benım arkadasımda pko ve 2.çocuğuna hamile şuan. Tek sıkıntın pko ise bu asla asla engel değil bunu bil🥰
Yani pko var dedi sadece onun dışında olumsuz bişi söylemedi ablamdada pko vardı ve evliligin 3. Ayında hamile kaldı 2 yaşında bir yegenim var şimdi☺️

Hatta ve hatta en son eylülün basında adet olmuş 2 hafta öncede hamiş olduğunu öğrendi. Düsün yani❤️ Bizim tek sorunumuz biz geç yumurtluyoruz. Hatta artımız bazen fazla yumurtluyoruz bu nerden baksan daha fazla gebelik şansı demek🥰
Evet haklısın aslında ay inşallah bizde beraber güzel haberleri ögreniriz ♥️

Merhaba adetime 4 gün var ovulasyon testim bu şekilde çıktı 3 gündür sol kasığımda ve belimde inanılmaz bir ağrı var hamilelik olabilir mi ki acaba ?

Eklentiler

• IMG_20211031_120010.jpg
    IMG_20211031_120010.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba adetime 4 gün var ovulasyon testim bu şekilde çıktı 3 gündür sol kasığımda ve belimde inanılmaz bir ağrı var hamilelik olabilir mi ki acaba ?
Bu şekilde ögrenen cok olmuş ama sizde adet gününe kadar tekrarlayın bakalım koyulaşacak mı . Benimkide mesela böyleydi ama bugun silikleşti

Merhaba benimde adetime 3 gün var bugün yaptığım ovülasyon terim,ekliyorum. koyulaşıyor son 3 gündür, yapmaya devam edicem, benim ağrım var kasıklarda , bakalım ne olacak 🙏

Eklentiler

• DE267E72-A322-4149-9C97-B8AABA7CCCB7.jpeg
    DE267E72-A322-4149-9C97-B8AABA7CCCB7.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 60
X