Ovülasyon lütfen yardımmmm

seseka30

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
179
55
33
Kızlar merhaba 2 aydır ovülasyon deniyorum internetten takip ettigim bir sayfa var ve 2 aydır bana yumurtlama omamış diyor inanın ben anlamadım artık kafayı yicem lütfen ama lütfen yardımcı olun testim böyle oluyor ve sonra silikleşiyor

Eklentiler

• 952A87D7-ABF7-4C25-B16D-3ABAAE46B509.jpeg
    952A87D7-ABF7-4C25-B16D-3ABAAE46B509.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 8528BBF9-B525-46DE-9402-3768CDFB8A2C.jpeg
    8528BBF9-B525-46DE-9402-3768CDFB8A2C.jpeg
    103 KB · Görüntüleme: 57
Degerlendirdim bu günleri ama internette sordugun bi yer olmuyor daha dedi inan benimde aklım karışı sonrada testim silikleşti

Degerlendirdim bu günleri ama internette sordugun bi yer olmuyor daha dedi inan benimde aklım karışı sonrada testim silikleşti
internettee baksann illaa ikiside tam kıpkırmızı istediği için öyle konuşuyo sen bakmaa :)
ona bakarsan hamilelik testinede 2 kıpkırmızı olcak deniliyo
ama sonucu doğru çıkıyo sen adetten kaç gün yaptın bu testi

Aynen öyle kuzum ben adet biter biritmez başladım ve bu adetten sonra 13. Günde oldu evet yumurtlaman olmamış teste devam et dedi bana bende devam ediyorum ama test silikleşti 🤔 benimde aklım karıştı inanki dedim o zaman ben yumurtlamıyorummu acaba

• Beğen
Reactions: Jou
Bende bu ay ilkkez denedim yumurtlama görmedim aynı sizinki gibi koyulaşma oldu ama sonraki günler silikleşti. Anlam veremedim

Aynen öyle kuzum ben adet biter biritmez başladım ve bu adetten sonra 13. Günde oldu evet yumurtlaman olmamış teste devam et dedi bana bende devam ediyorum ama test silikleşti 🤔 benimde aklım karıştı inanki dedim o zaman ben yumurtlamıyorummu acaba
inankii bende çok kezz denedimm amaaa hiç bikere böyle göremedimm
bende diyodum acaba yumurtammı büyümüyo noluyoo nerden nerelere geldim
doktora gittim bişe yok ama tedaviye devam ettim aşılamaydıı bilmem neydii gene
olumlu sonuç alamadım sıra geldi tüp bebek beklemek çok zorrr ama busefer
tüp bebeğe gidicem gücüm kalmadıı :KK43: :KK43: :KK43:

Bende bu ay ilkkez denedim yumurtlama görmedim aynı sizinki gibi koyulaşma oldu ama sonraki günler silikleşti. Anlam veremedim
Bende anlam veremedm hormonlarım temiz çıkmştı alttan muayenemde temiz çıkmıştı ama böyle oluyor sonra silikleşiyor adetinize kaç gün var peki

inankii bende çok kezz denedimm amaaa hiç bikere böyle göremedimm
bende diyodum acaba yumurtammı büyümüyo noluyoo nerden nerelere geldim
doktora gittim bişe yok ama tedaviye devam ettim aşılamaydıı bilmem neydii gene
olumlu sonuç alamadım sıra geldi tüp bebek beklemek çok zorrr ama busefer
tüp bebeğe gidicem gücüm kalmadıı :KK43: :KK43: :KK43:
Rabbim inşAllah en kısa zamanda sizede banada isteyen herkese saglıklı evlatlar nasip etsin gerçekten beklemek çok ama çok zor☹️ En kötüsüde hiç bişe yokken olmaması insanı daha çok üzüyor gerçekten şimdi tüp bebekmi koydurcaksınız inşAllah gerek kalmaz ve bi anda mucizeniz olur. Peki doktor ne diyordu bu ovülasyon testinizin koyulaşmamasına

• Beğen
Reactions: Jou
Hello kızlar. Ovulasyon testini adet biter bitmez yapmaya başlayın. Belki erken yumurtlamışsınızdır. Ben bu ay böyle saçma bir şey yaşadım. 22 mayıs çok koyu göreceksiniz. O gün benim adetimin son günüydü 🤷‍♀️

Eklentiler

• 53BA0BC5-2E34-4FAD-B5A7-2D09FB1D6103.jpeg
    53BA0BC5-2E34-4FAD-B5A7-2D09FB1D6103.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 2F30C3C7-12F4-4C41-AE4D-35FF3996479C.jpeg
    2F30C3C7-12F4-4C41-AE4D-35FF3996479C.jpeg
    157,8 KB · Görüntüleme: 47
Bende anlam veremedm hormonlarım temiz çıkmştı alttan muayenemde temiz çıkmıştı ama böyle oluyor sonra silikleşiyor adetinize kaç gün var peki
Ben adet gecikmesi yaşadım bu ay. Hala daha yaşıyorum. Gebelik yok. Doktordan randevu aldim bakalım.. yumurtlama olmusmu cok merak ediyorum eğer olmussa testte bi yanlışlık olsa gerek.. yada çok geç yumurtlama oldu
Sizin adetleriniz düzenli mi?

Hello kızlar. Ovulasyon testini adet biter bitmez yapmaya başlayın. Belki erken yumurtlamışsınızdır. Ben bu ay böyle saçma bir şey yaşadım. 22 mayıs çok koyu göreceksiniz. O gün benim adetimin son günüydü 🤷‍♀️
Bende biter bitmez başladım ama ancak bu koyulugu görebildim 🤔

Idrarı fazla damlatmışsınız sanki ama yinede bayağı koyu görünüyor

Ben adet gecikmesi yaşadım bu ay. Hala daha yaşıyorum. Gebelik yok. Doktordan randevu aldim bakalım.. yumurtlama olmusmu cok merak ediyorum eğer olmussa testte bi yanlışlık olsa gerek.. yada çok geç yumurtlama oldu
Sizin adetleriniz düzenli mi?
Evet düzenli bende eger bu ay adet olursam adetin 3. Günü tekrar gidicem bakalım inşAllah hamile oluruz isteyenler olarak hepimiz beraber haberdar edin bizide

Rabbim inşAllah en kısa zamanda sizede banada isteyen herkese saglıklı evlatlar nasip etsin gerçekten beklemek çok ama çok zor☹️ En kötüsüde hiç bişe yokken olmaması insanı daha çok üzüyor gerçekten şimdi tüp bebekmi koydurcaksınız inşAllah gerek kalmaz ve bi anda mucizeniz olur. Peki doktor ne diyordu bu ovülasyon testinizin koyulaşmamasına
ovülasyon yaptığımda dr dememişti kendim duymuştum yapmıştım ama hiç böyle silik bile çıkmamıştı.
evett canım tüp bebeğe geçicem haziranda bu ay işte regl olucam gidicemm 2 ay önce gitmiştim konuşmayada
test fln yaptım herşey normal çıktı şimdide regliken kan vercem hormonuma bakıcak
o zaman belli olcak :KK43:
nisan da gidicektim korona oldumm mayıstada regl olmamı bekledim amaaa 22 gün gecikti
korona olan kişiye vücuduna çok etkiliyomuşş
bekliyorumm olucam diye

Evet düzenli bende eger bu ay adet olursam adetin 3. Günü tekrar gidicem bakalım inşAllah hamile oluruz isteyenler olarak hepimiz beraber haberdar edin bizide
Insallah 🙏 bende hormon testi yaptırmak istiyorum ama adetim ne zaman gelecegini bilemediğim icin ve malum randevu da en erken 15 gün sonraya alabiliyorum ne yapacağım bilemiyorum.. hayırlı haberlerle geliriz hepimiz inşallah

ovülasyon yaptığımda dr dememişti kendim duymuştum yapmıştım ama hiç böyle silik bile çıkmamıştı.
evett canım tüp bebeğe geçicem haziranda bu ay işte regl olucam gidicemm 2 ay önce gitmiştim konuşmayada
test fln yaptım herşey normal çıktı şimdide regliken kan vercem hormonuma bakıcak
nisan da gidicektim korona oldumm mayıstada regl olmamı bekledim amaaa 22 gün gecikti
bekliyorumm olucam diye
Birsey sorabilirmiyim. Ovulasyon koyulasmıyordu yazmışsınız? Peki yumurtlamanız oluyormuydu doktor kontrolünde baktırdınız mi

bekliyorumm olucam diye
İnşAllah olmazsın gebe kalırsın canım ya inşAllah bende martta korona geçirdim doktora gittim ve bana dediki korona olan herkes hamile kalıyo korkma dedi çogu hastamda koronadan sonra hamile kaldı dedi bakalım inşAllah 🤲

X