Ovulasyon saati

Doğru çalıştığına bugün de yaparak emin oldum kızlar. 14 gün beklemek kaldı geriye bakalım nasıl olacak rabbim nasip etsin hepimize 😍

Eklentiler

• IMG_7031.jpeg
    IMG_7031.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 7
Bugun 4.gunum olcak canim henuz bi koyulaşma yok 2 kere kullandim test olumlu sonuc alamaidm kendi kendime de anlayamıyorum yumurtlama belirtilerimi yine döndüm teste umutsuz olmak istemiyorum ama 8 aydir cok yoruldum belki kisa bi süre ama insan her ay bi umutlu olup o kani görünce dunyasi basina yıkılıyor doktorlar bakiyo ediyo hersey normal neden olmuyor anlamiyorum inşallah bu sefer son olur artik bizimde yüzümüz güler 😊
ne yaptın canım merak ettim seni pik oldu mu?

Ben ne kadar pik çatlama yakalasam da hamilelik olmamıştı yeterli büyüklüğe mi gelmiyodu bilmiyorum aslında o testler de yeterli büyüklüğe geldiğinde pik gösteriyor ama en son inositol falan içeren bi takviye ve femara kullandım. Ovulasyon testi de kullanmayı bırakmıştım, sanırım onu takip ederken stres de yapıyodum. Çatlatma iğnesine gerek kalmadan çatladı ve çok şükür hamile kaldım o ay 🙏
İnisitol şeker hastalarına bide gebelik düşünenlere veriyor doktor yumurta güçlendirmek içindi yanlış hatırlamıyorsam . Bana da glifor vermişti doktorum geçen ay . Ben inovata ovülasyon testi kullanıyorum 20-22 mm yumurtayı gösteriyor çok hassas . Rahim duvarından kaynaklı olabilir tutunamaması çünkü bende onu yaşuyorum 3 aydır . En son eşimdende doktora gitmesini istiycem çünkü çok çok nadir alkol alıyor hiç istemiyorum ama . Bide nargile çok içiyor .

İnisitol şeker hastalarına bide gebelik düşünenlere veriyor doktor yumurta güçlendirmek içindi yanlış hatırlamıyorsam . Bana da glifor vermişti doktorum geçen ay . Ben inovata ovülasyon testi kullanıyorum 20-22 mm yumurtayı gösteriyor çok hassas . Rahim duvarından kaynaklı olabilir tutunamaması çünkü bende onu yaşuyorum 3 aydır . En son eşimdende doktora gitmesini istiycem çünkü çok çok nadir alkol alıyor hiç istemiyorum ama . Bide nargile çok içiyor .
Ayni durum bende de var canim alkol iciyor eşim bende götürmeyi düşünüyorum en azindan kafamdaki soru isaretleri gider iyi bisey cikarsa da 😊 bende innovita kullaniyorum suan daha piki göremedim ama :)

Ayni durum bende de var canim alkol iciyor eşim bende götürmeyi düşünüyorum en azindan kafamdaki soru isaretleri gider iyi bisey cikarsa da 😊 bende innovita kullaniyorum suan daha piki göremedim ama :)
Benim ilk defa bu ay çok erken pik oldu . Geçen ay klomen iğne kullandım reglim 3 gün gecikmeli oldu . Ve 3 gün sürdü 4. Gün sadece kahverengi akıntı geldi akışkan . Reglden 7 gün sonra ilk yumurtlamayı gördüm . Bugün 9. Günüm ve ikinci kez yumurtlamayı yakaladım . Yarın için randevu aldım doktoruma destek olarak takviye isteyeceğim . Ben bu ay çok sağlıklı beslendim paketli gıda asla yemedim ona bağlıyorum bide 3-4 kg verdim ondan sanırım . İnşallah sende görürsün canım ❤️

Benim ilk defa bu ay çok erken pik oldu . Geçen ay klomen iğne kullandım reglim 3 gün gecikmeli oldu . Ve 3 gün sürdü 4. Gün sadece kahverengi akıntı geldi akışkan . Reglden 7 gün sonra ilk yumurtlamayı gördüm . Bugün 9. Günüm ve ikinci kez yumurtlamayı yakaladım . Yarın için randevu aldım doktoruma destek olarak takviye isteyeceğim . Ben bu ay çok sağlıklı beslendim paketli gıda asla yemedim ona bağlıyorum bide 3-4 kg verdim ondan sanırım . İnşallah sende görürsün canım ❤️
Insalalh canim daha 8.gunumdeyim inşallah bende 2. Yumurtlamayi görürüm sansin daha iyi oluyormus ikinciyi yakalayinca 😊😊😊

Aynen eşin de versin bi test bence de

Aaaa havuç catlatiyormus mu süper bir bilgi bende catlama sorunu var
Valla bende oyle okudum benim mesela testim pik olduktan sonra direk sılık cizgiye geçiyor bu kotu bisey mi acaba bazen bakiyorum testlere iki gun pik olanlar var

Valla bende oyle okudum benim mesela testim pik olduktan sonra direk sılık cizgiye geçiyor bu kotu bisey mi acaba bazen bakiyorum testlere iki gun pik olanlar var
Dün araştırdım havus yönünde yazılar çok bu ay yumurtalama görünce yicem teşekkür ederim :) Bence o gun dr a yumurta baktırmakta fayda olur, belki de iyi biseydir büyümüştür catliyordur.. sonucta testler büyüyen yumurtayı görüyor deniliyor.. benim daha teste başlayalı 3-4 gün bende başta silik gördüm dün hiç görmedim bu ay merak ediyorum..

X