Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Takibi yapanlar bulusalım mı? Aralık Sonu Ocak başı:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende o kadar icemedim yine regli başladı siz düzeniniz nasıl ben de sürekli kahverengi lekelenme oluyor arkası regli iki haftaya bı bu şeklide oluyorum
Benim olmuyor canım adet uzun süre, 6 aydır olmadım geçenlerde hafif lekelenme oldu Demir hapı kullanmıştım belki de ondan bi akıntı gelmiş olabilir dedi doktor, ben kadın doğuma çok önceden gitmiştim 1 ay önce dahiliyeye gidip testlerimi yaptırdım ama bakalım kadın doğuma da gitmeyi düşünüyorum ☺️

Benim olmuyor canım adet uzun süre, 6 aydır olmadım geçenlerde hafif lekelenme oldu Demir hapı kullanmıştım belki de ondan bi akıntı gelmiş olabilir dedi doktor, ben kadın doğuma çok önceden gitmiştim 1 ay önce dahiliyeye gidip testlerimi yaptırdım ama bakalım kadın doğuma da gitmeyi düşünüyorum ☺️
Herkeste farklı işte yaa rabbim yardımcımız olsun

Kizlar ilk defa basladim bu teste t cizgisinin daha mi koyi olmasi gerekli suan icin yorumlayabilir misiniz rica etsem 🌺🤗

Eklentiler

• IMG_20210118_131929.jpg
    IMG_20210118_131929.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 30
Regl oldugum gunden itibaren mi 1. Gun diye saymaya başlıyoruz onuda tam bilmiyorum 🙈
Regl oldugum gunden beri sayarsam bugun 5. Gunum yani regl yeni bitti.
Yoksa regl bittikten sonraki 1. 2. Gun mu saymaya basliyoruz acaba
Yok canım regl ile beraber saymaya başlıyorsun. Döngune göre de ovulasyon testini yapmaya basliyosun. Benim 28 gün testim bugün adetten itibaren 12. Gün ve piki gördüm. Testi de atayım fikir olur. Screenshot_20210118-133343.png

Yok canım regl ile beraber saymaya başlıyorsun. Döngune göre de ovulasyon testini yapmaya basliyosun. Benim 28 gün testim bugün adetten itibaren 12. Gün ve piki gördüm. Testi de atayım fikir olur.Eki Görüntüle 2763662
Çok teşekkür ediyorum yardimlariniz icin 🙏 test yapmaya devam edeyim insallah bende piki görürüm yakin zamanda 🙈

Selam kızlar,
Benim de bat bugün. Sat 23 Aralık. Pik 8-9 Ocak. Henüz regl olmadım. 2-3 gün sonra test yapmayı düşünüyorum hala regl olmamış olursam tabi 😊 şimdiden yapmak istemiyorum. Bazen 1-2 gün oynayabiliyor çünkü. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin lütfennn ☺️

Selam kızlar,
Benim de bat bugün. Sat 23 Aralık. Pik 8-9 Ocak. Henüz regl olmadım. 2-3 gün sonra test yapmayı düşünüyorum hala regl olmamış olursam tabi 😊 şimdiden yapmak istemiyorum. Bazen 1-2 gün oynayabiliyor çünkü. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin lütfennn ☺️
İnşallah pozitiftir canım 😍

Kizlar merhaba,
Sizce bu testim normal mi gidiyor.
Dun biraz koyu olan t cizgisi bugun daha silik çıktı.
Reglin 5. Gununden itibaren yapmaya basladim.
Yorumlaarsaniz sevinirim

Eklentiler

• IMG_20210119_134803.jpg
    IMG_20210119_134803.jpg
    211,8 KB · Görüntüleme: 53
X