Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Takibi yapanlar bulusalım mı? Aralık Sonu Ocak başı:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20210116_160050_849.jpg
    IMG_20210116_160050_849.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 21
Merhaba kızlar bişiy sorcam bilgisi olan yardımcı olabilirmi çarşamba çatlama iğnesi oldum doktor 3 gün ilişki önerdi ve düngeceyi değerlendirdik 4 saat sonrada akıntı ın içinde pembe renkte çok az kan vardı neden olabilir

Merhaba kızlar bişiy sorcam bilgisi olan yardımcı olabilirmi çarşamba çatlama iğnesi oldum doktor 3 gün ilişki önerdi ve düngeceyi değerlendirdik 4 saat sonrada akıntı ın içinde pembe renkte çok az kan vardı neden olabilir
Merhaba.Yumurtlama kanaması diye bir şey var duydunuz mu hiç çatlama olunca hafif kanama olurmuş çok nadir bunu görebilirmişiz bir doktor söylemişti youtube da dinlediğim..

Doktora gitme durumum maalesef yok çok kırsaldayız az önce markete gittim test yapacaktım lekelenmem olmuş sanırım olmadı bizim zaten iki haftaya bi regli oluyorum 🌼🥺😥
Üzülmeyelim moralimizi bozmayalım aksi durumda daha da stres oluyor insan 😔 sizi cok iyi anlıyorum. Benim de 6 ay oldu deneme sürecim her ay üzülüyorum regl olunca. Ki bu ay ilk defa yumurtlama yakalamıstım ama nasip Rabbim bize de nasip edecektir insallah 🙏

Kızlar merhaba bu ovulasyon testini regl bittikten hemen sonra mi yapmaya baslamak gerekiyor ? Ve ne marka onerirsiniz ben eczaneden miratech marka test aldım acaba kullananlar var mi ? Deneyimli anne adaylarindan yardım istiyorum 🤗

Üzülmeyelim moralimizi bozmayalım aksi durumda daha da stres oluyor insan 😔 sizi cok iyi anlıyorum. Benim de 6 ay oldu deneme sürecim her ay üzülüyorum regl olunca. Ki bu ay ilk defa yumurtlama yakalamıstım ama nasip Rabbim bize de nasip edecektir insallah 🙏
Haklısınız hayırlısı olsun tabi de pik de eşimi evde yakalayınca 10 güne dağa gidecek bizde bir ay demek iki ay boş demek oluyor tabi herşey kader kısmet

Haklısınız hayırlısı olsun tabi de pik de eşimi evde yakalayınca 10 güne dağa gidecek bizde bir ay demek iki ay boş demek oluyor tabi herşey kader kısmet
Benim eşimde askeri personel canım seni anlayabiliyorum bizimde çok gitti bazen yumurtlamayı yakalıyorum yanımda olmuyor. Tam diyorum bu ay bir tedaviye başlayım diyoruz sıkıntı çıkıyor. Bazen insanın elinde olmuyor. 🙂Onun için umudumuz yitirmeyelim

Günaydın kızlar. Gerçek yumurtlamayı yakaladım bugünmüş. İyi ki testi yapmaya devam etmişim😁 Gerçi doktor bana 17.gün çatlayacak demişti ama ben 14.günü pik sanmıştım. Bugün yani 16.gün damlar damlamaz t çizgisi belirdi önce

Eklentiler

• 33B87018-694D-42E0-B9DF-7A615DC803DD.jpeg
    33B87018-694D-42E0-B9DF-7A615DC803DD.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 47
X