Ovulasyon test yorum

Devlette yapıldı ama saçma oldu klomen kullandım yumurtalarım 8,10,11,12 mm di doktor çatlatma iğnesi yaptırdı sonra 36 saat sonra aşılama yaptı ve tabiki sonuç negatif

Devlette yapıldı ama saçma oldu klomen kullandım yumurtalarım 8,10,11,12 mm di doktor çatlatma iğnesi yaptırdı sonra 36 saat sonra aşılama yaptı ve tabiki sonuç negatif
AA gercekten sacmaymis büyümeden neden yumurta catlatiyor. Amh dusuklugunde böyle mi oluyo? 17.5 dan sonra çatlatma iğnesi yapman gerekiyo diye biliyorum. Ben kimsede duymadım 12 mm de yumurta catlatildigini.

AA gercekten sacmaymis büyümeden neden yumurta catlatiyor. Amh dusuklugunde böyle mi oluyo? 17.5 dan sonra çatlatma iğnesi yapman gerekiyo diye biliyorum. Ben kimsede duymadım 12 mm de yumurta catlatildigini.
Doktor bir şey mi denemek istedi anlayamadım niye öyle yaptığını bir daha da gitmedim devlete.

Bir tane mi doktor var? Başka doktora gitseydin canım bir de. Dusukoverli bir arkadaş yumurta toplatacaktı o da 18-19 mm yumurtalarım var diyodu toplatmadan önce.
Yaşadığım yer küçük il başka var doktor da ilgi çok olmuyor maalesef devlet hastanesinde yoğunluk da var tabi doktorlar ancak yetişiyor

Yaşadığım yer küçük il başka var doktor da ilgi çok olmuyor maalesef devlet hastanesinde yoğunluk da var tabi doktorlar ancak yetişiyor
Aynen bizdede sadece 2 doktor ilgileniyor ve haliyle çok yoğunluk oluyor. Ama ozellere para dayanmıyor mecbur devlette sabırla devam edeceksin. Maddi manevi zorlayıcı süreçler. Devlet diye para vermiyor musun gene veriyorsun ama özele oranla çok çok çok düşük.

X