Ovulasyon testi 2 defa pik

haziran cicegim

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2023
654
288
30
Merhaba hanımlar ovulasyon testinde pazartesi günü pik görmüştüm bugün test yaptım çok net yine pik.bu durumu yaşayan var mı acaba aranızda?2.yumurtlama olabilir mi yoksa hormonlarım mı bozuk daha önce hormon testi yaptırmıştım normaldi sonuçlar.Ya da test bozuk olabilir mi laboquick marka kullanıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20231204-013827_Gallery.jpg
    Screenshot_20231204-013827_Gallery.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 81
Ekstra vitamin kullanıyorum. belki de dediğiniz gibi 2.dir inşallah.peki adet tarihim için hangisini beklemem gerekiyor bu durumda biliyorum çok soru sordum bu durumu yaşayanlar cevap verebilir belki
Yumurtlamadan sonra 14. Gün adet ama hangi yumurtlamayı baz almak gerek bilemedim. Ben de inofolic combi kullanıyorum

Ben iki gün pic görüyorum üçüncü gün çatlama iki aydır ovulasyon testi kullanıyorum hiçbir problemim olmamasına rağmen gebelik elde edemedim bu ay tekrar test aldım bakalım hayırlısı artik

kızlar selam bende bu ay ilk kez ovülasyon testi yaptım ama yorumlayamıyorum yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 3349827
10 ve 14 pic görünüyor acaba tersten önce sıvı alımına dikkat etinmi bir iki saat sıvıyı kesip öyle test yapmalısın en fazla üç gün pic olur diye biliyorum ben hergun saat on birde testimi uyguluyorum aynı saate yapmakta önemliymiş

X