Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi * Acil yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bunada bakar mısınız bugün 19. Gün böyle cıktı devam etmeli miyim

Eklentiler

• CC68DF7C-A16D-4E4F-9EE6-7F8C86FA6F0D.jpeg
    CC68DF7C-A16D-4E4F-9EE6-7F8C86FA6F0D.jpeg
    153,3 KB · Görüntüleme: 60
kızlar bunada bakar mısınız bugün 19. Gün böyle cıktı devam etmeli miyim
canım benimki gibi olmuş seninkide 18.gün yumurtlaman olmuş olabilir veya olmamısta olabilir. doktora gidip bii progesteron hormonuna baktırabılırsın yumurtlama olmuşmu olmamısmı diye.. bende 19 20 gün yaptm hep silikti sadece 1gün biraz koyu oldu ama tam olmadı o da gecede olmus olabilir tabi yumurtlamam cbkü testi oglen 2de yapmstm günde 1kere. doktora gittim kontrole ve yumurtlamayıda sordum kan tahlili aldılar ve yumurtlamam olmuş yani çok şükür çünkü o kadar stres oldum ki o kadar üzüldümki niye c den daha koyu değil diye falan..

Arkadaşlar ben adetim bitti 3.günü yani adet basıyla 8.gün başladım teste. 11.gün benm t çizgim koyu renkti ama c kadar değil yani yumurtlama anlamına gelmiyor bu. daha sonraki 2gün siliklestiki suan silik yani. Teste devam ediyimmi?? takvime göre bugün yumurtlama günüm ama silik çıktı testte. Yardımcı olacak varmııı? yumurtlama oldu mu olmadımı kafam karısık
Canım bnde geçen ay 13.gunde yumurtladm bu ay yumurtladm. Ama bazen yumurtalar belli olgunluğa gelmeden çatlıyor

canım benimki gibi olmuş seninkide 18.gün yumurtlaman olmuş olabilir veya olmamısta olabilir. doktora gidip bii progesteron hormonuna baktırabılırsın yumurtlama olmuşmu olmamısmı diye.. bende 19 20 gün yaptm hep silikti sadece 1gün biraz koyu oldu ama tam olmadı o da gecede olmus olabilir tabi yumurtlamam cbkü testi oglen 2de yapmstm günde 1kere. doktora gittim kontrole ve yumurtlamayıda sordum kan tahlili aldılar ve yumurtlamam olmuş yani çok şükür çünkü o kadar stres oldum ki o kadar üzüldümki niye c den daha koyu değil diye falan..
Ay canım umut oldun bana valla bende neden böyle diye kendimi üzüyorum kaçgündür 🙂

Kızlar sizce yumurtlamadan sonra bu koyuluk normal mi daha mı silik devam etmesi gerekir adete 10 gün var

Eklentiler

• IMG_20210403_160221.jpg
    IMG_20210403_160221.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 15
Arkadaşlar ben adetim bitti 3.günü yani adet basıyla 8.gün başladım teste. 11.gün benm t çizgim koyu renkti ama c kadar değil yani yumurtlama anlamına gelmiyor bu. daha sonraki 2gün siliklestiki suan silik yani. Teste devam ediyimmi?? takvime göre bugün yumurtlama günüm ama silik çıktı testte. Yardımcı olacak varmııı? yumurtlama oldu mu olmadımı kafam karısık
Olup catlamis olabilir c kadar koyu olacak diye bisey yok herkeste olmuyor . degerlendir bu günleri. devam et yapmaya yinede belki dalgalanmadir. Tekrar koyulasabilir de

X