Ovulasyon testi anlayanlar acil bakabilir misiniz??

ygmrersoyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
46
9
24
Arkadaşlar merhaba son regl tarihim 10-14 aralık regl bitiminden sonra her gün ovulasyon testi yaparak değerlendirdim piki 18 aralıkta gördüm daha sonra da silikleşti çatlama olmuş sanırım dün ve bugün yaptığım ovulasyonlar da yine pik görüyorum sorum şu ay da 2 kez pik olabilir mi olmazsa niye böyle çıkar farklı markadan yaptım testim bozuktur diye yine aynı şekilde çıkıyor. Buna ek olarak 2-3 gündür kasık ağrım ve halsizlik uyku halim var bat 7-8 ocak yardımcı olur musunuz??

Eklentiler

• 7FEA288D-6EF3-4CCB-9CF3-F06EBE4C2665.jpeg
    7FEA288D-6EF3-4CCB-9CF3-F06EBE4C2665.jpeg
    149,5 KB · Görüntüleme: 182
  • 6533FDAC-CDCD-452A-BBA8-0548AEC5CDFC.jpeg
    6533FDAC-CDCD-452A-BBA8-0548AEC5CDFC.jpeg
    66,6 KB · Görüntüleme: 170
  • C3A18AFA-D159-4319-87B1-28A6CB3A8207.jpeg
    C3A18AFA-D159-4319-87B1-28A6CB3A8207.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 140
  • 452213EA-6939-456E-89D0-52B6721DA33E.jpeg
    452213EA-6939-456E-89D0-52B6721DA33E.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 134
  • 7AFAFEB5-76EB-4AEB-BF50-B00BEE8A06DB.jpeg
    7AFAFEB5-76EB-4AEB-BF50-B00BEE8A06DB.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 130
  • 6B139378-EBC8-4ECE-B378-6D9C03246D9B.jpeg
    6B139378-EBC8-4ECE-B378-6D9C03246D9B.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 137
Arkadaşlar merhaba son regl tarihim 10-14 aralık regl bitiminden sonra her gün ovulasyon testi yaparak değerlendirdim piki 18 aralıkta gördüm daha sonra da silikleşti çatlama olmuş sanırım dün ve bugün yaptığım ovulasyonlar da yine pik görüyorum sorum şu ay da 2 kez pik olabilir mi olmazsa niye böyle çıkar farklı markadan yaptım testim bozuktur diye yine aynı şekilde çıkıyor. Buna ek olarak 2-3 gündür kasık ağrım ve halsizlik uyku halim var bat 7-8 ocak yardımcı olur musunuz??
Hala pikmi bende aynı durumdayım pik oldu siliklesti 2 gün sonra tekrar pik oldu

Hala pikmi bende aynı durumdayım pik oldu siliklesti 2 gün sonra tekrar pik oldu
Benim pik oldu silikleşti 1 hafta sonra tekrar pik oldu şu an regl günüme 1 hafta var dün meraklanıp kan testi yaptırdım negatif çıktı testlerim de olması gerektiği gibi silik dün yaptığımı ekliyorum

Eklentiler

• D1FA2711-4259-4699-8C72-4903E0D3EAC2.jpeg
    D1FA2711-4259-4699-8C72-4903E0D3EAC2.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 132
Merhaba canım bazen cok nadirende olsa ıkı yumurta catlayabılıyor belli aralıklarla ,sen o günleride degerlendir.Şansa bırakma işini.Ve en az yumurtlama gununden 10,11 gun sonra kasette testte aşırı silik sekılde cıkıyor eger ilk gün dollendıyse.Ama dollenme bı kac gun surduyse 14.,15. Gunlerde cıkar zaten once kanda sonra ıdrarda cıkıyor sana tavsıyem kaset testte pozıtıfı gorunce kan vermen hem daha cok netlesır bı de hayal kırıklıgı olmaz.İnsallah bu ay gebe kalırsın canım.

Merhaba canım bazen cok nadirende olsa ıkı yumurta catlayabılıyor belli aralıklarla ,sen o günleride degerlendir.Şansa bırakma işini.Ve en az yumurtlama gununden 10,11 gun sonra kasette testte aşırı silik sekılde cıkıyor eger ilk gün dollendıyse.Ama dollenme bı kac gun surduyse 14.,15. Gunlerde cıkar zaten once kanda sonra ıdrarda cıkıyor sana tavsıyem kaset testte pozıtıfı gorunce kan vermen hem daha cok netlesır bı de hayal kırıklıgı olmaz.İnsallah bu ay gebe kalırsın canım.
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için amin inşallah 🙏

Arkadaşlar benim ovalasyon testimi yorumlayabilir misiniz lütfen regl biteli 11.günüm ve test yaptım böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_4415.jpeg
    IMG_4415.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 122

Abla bana da yardımcı olur musunuz
Dün adetimin bitişinin 10.günüydü
Dün yaptığım Test yaptım bu şekilde C koyu T ondan bir tık silik çıktı
Bugün de test yaptım T iyice silik sıktı

Eklentiler

• IMG_20240222_161306.jpg
    IMG_20240222_161306.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 51
Arkadaşlar benim ovalasyon testimi yorumlayabilir misiniz lütfen regl biteli 11.günüm ve test yaptım böyle çıktı
Canım merhaba şuanda testin pik gununu gösterıyor bugun kesınlıkle degerlendırın bugun ya da yarın yanı bırkac gun ıcınde çatlama olur.Adet dongun kac gun,beklenen adet tarıhınden 14 ü cık o gün yumurtlama gunu oluyor o gun ve 2 gun oncesı ve 2 gun sonrasınada sarkabılıyor bu yuzden o 5 gunu degerlendırmek onemlı sen bugunu degrlendır kesın yarın da yap testı at bakalım.yarın sılınırse demekkı yarın catlamıstır ya da grce felan zaten sen bugunu degerlendırıcegınden gununu kacırmamıs olucaksın

Abla bana da yardımcı olur musunuz
Dün adetimin bitişinin 10.günüydü
Dün yaptığım Test yaptım bu şekilde C koyu T ondan bir tık silik çıktı
Bugün de test yaptım T iyice silik sıktı
Canım ovulasyon testı bu demı adetın bıttıgındsn berıdır mı yapıyorsun.T cızgısı C cızgısınden koyu olursa pik gunu oluyor yanı catlamanın cok yakın oldugu anlama gelıyor ve o gunlerı degerlendırmek cok onemlı her an yumurta catlayabılır.bır sonrakı gun T sılıklesırse yumurta catlamıstır ve o gunu de sonra kı gunude degerlendırınce sansımız cok artıyor.

Canım ovulasyon testı bu demı adetın bıttıgındsn berıdır mı yapıyorsun.T cızgısı C cızgısınden koyu olursa pik gunu oluyor yanı catlamanın cok yakın oldugu anlama gelıyor ve o gunlerı degerlendırmek cok onemlı her an yumurta catlayabılır.bır sonrakı gun T sılıklesırse yumurta catlamıstır ve o gunu de sonra kı gunude degerlendırınce sansımız cok artıyor.
Abla bugün yaptığım test bu şekilde silik çıktı yumurta çatlamış olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240222_163804.jpg
    IMG_20240222_163804.jpg
    113,4 KB · Görüntüleme: 81
Canım sabah attıgında pikti çatlamak uzereydı bak burda T cızgısı sılıklesmıs catlamıs gıbı gorunuyor sen degerlendırdın mı gunlerını
Sabah attığım testi dün yapmıştım abla onu değerlendirdim
Az önce attığımı da bugun yaptım onu da değerlendirdim
İnşallah Hayırlı haberler alırım
Birde arada kasığıma ağrılar giriyor yumurtlama çatlama belirtilerinden olabilir mi

Sabah attığım testi dün yapmıştım abla onu değerlendirdim
Az önce attığımı da bugun yaptım onu da değerlendirdim
İnşallah Hayırlı haberler alırım
Birde arada kasığıma ağrılar giriyor yumurtlama çatlama belirtilerinden olabilir mi
Evet canım kasık agrısı bı anda sıddetlendıgınde catlıyormus sen yarınıda degerlendır.Sonra bırkac gun gun aşırı degerlendır butun olasılıklar degerlenmıs olsun.Insallah Rabbım sana hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın canım🤲🏻😇

Evet canım kasık agrısı bı anda sıddetlendıgınde catlıyormus sen yarınıda degerlendır.Sonra bırkac gun gun aşırı degerlendır butun olasılıklar degerlenmıs olsun.Insallah Rabbım sana hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın canım🤲🏻😇
Amin ablacım allah razı olsun
Vakit ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim 💐🥲

X