Ovulasyon testi anlayanlar acil bakabilir misiniz??

Eklentiler

• IMG_20240406_230748.jpg
    IMG_20240406_230748.jpg
    134,5 KB · Görüntüleme: 8
Bunlar test sonucu abla
Canım doktor bakıp yorumlar bende de bole cıkmıstı bu kırmızılar o hastalıkları atlattıgın ya da bagısıklılıgın oldugunu gosterıyormus bende de bole cıkınca cok korkmustum bı sorun var zannetmıstım ama cok sukur bır sey yoktu ben bunları anlamadıgım ıcın bı sey dıyemıcem.Sen merak etme ama Allahın ıznıyle her sey guzel olur ıcını ferah tut😇

Abla bulantım var ağrım var doktor yine düşük rsikin var dedi korkuyorum inşallah bişey olmaz
Canım gebelıgın ılk haftalarında bu tarz seyler oluyor sana tavsıyede bulunayım bak bulantı ıcın bende doktorumun tavsıyesı ıle bı ılac kullandım gercekten cok faydası oldu resmını atcam sımdı sana ,bıde dusuk rıskın varsa sureklı yat dınlen stres olma agır tasıma bol su ıc doktor progestan verdı mı o dusugu onluyor ben 3. Aya kadar kullandım ve cok dıkkat et yere felan dusme.Benm bır kımyasal gebelık, bır de kurtaj oldu bebegımın kalbı durmustu zor gunler gecırdım o yuzden cok onlem alarak ılerledı doktor bu yasadıklarını yasadım ama hepsı gecıyor Allahın ıznıyle sen doktorun dedıgını yap eger nasıbı varsa o bebısın her sey guzel olcak.

Son düzenleme:
Ben 7,8 haftalıkken hıcbır sey hıssetmıyordum 9. Haftaya gırerken bır bulantı kusma yanı yemek yıyemıyorum bebek beslenmıyor dıye uzuluyorum felan nasıl kotu gunlerdı doktor prilam dıye bulantı hapı verdı gunde 3 defa ıc dedı bende 1 hafta ıctım rahatladım yıyorumda kusmuyorumda bulantıda yok sonra gunde 2 defa ya dusurdum sımdı 20. Haftamdayım cok sukur sabah kahvaltıdan sonra bır tane ıcıyorum yetıyor bazen nadıren aksama dogru ıyı hıssetmeyınce ıcıyorum oda hep degıl.Yanı bunların hepsı zamanla duzelcek sen merak etme bebişine de ınsallah hıcbır sey olmaz doktorun soledıklerını yap her sey guzel olcak.Ilacın resmını atyorum doktoruna sor canım buyuk ıhtımal yazar bunu.

Eklentiler

• IMG_2540.jpeg
    IMG_2540.jpeg
    102,2 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_2541.jpeg
    IMG_2541.jpeg
    161 KB · Görüntüleme: 3
Canım gebelıgın ılk haftalarında bu tarz seyler oluyor sana tavsıyede bulunayım bak bulantı ıcın bende doktorumun tavsıyesı ıle bı ılac kullandım gercekten cok faydası oldu resmını atcam sımdı sana ,bıde dusuk rıskın varsa sureklı yat dınlen stres olma agır tasıma bol su ıc doktor progestan verdı mı o dusugu onluyor ben 3. Aya kadar kullandım ve cok dıkkat et yere felan dusme.Benm bır kımyasal gebelık, bır de kurtaj oldu bebegımın kalbı durmustu zor gunler gecırdım o yuzden cok onlem alarak ılerledı doktor bu yasadıklarını yasadım ama hepsı gecıyor Allahın ıznıyle sen doktorun dedıgını yap eger nasıbı varsa o bebısın her sey guzel olcak.
Abla zor günler yaşamışsınız 🥺
İnşallah bir daha yaşamazsınız.
Dün kahverengi kanamam geldi acile gidecem şimdi 🥺

Ben 7,8 haftalıkken hıcbır sey hıssetmıyordum 9. Haftaya gırerken bır bulantı kusma yanı yemek yıyemıyorum bebek beslenmıyor dıye uzuluyorum felan nasıl kotu gunlerdı doktor prilam dıye bulantı hapı verdı gunde 3 defa ıc dedı bende 1 hafta ıctım rahatladım yıyorumda kusmuyorumda bulantıda yok sonra gunde 2 defa ya dusurdum sımdı 20. Haftamdayım cok sukur sabah kahvaltıdan sonra bır tane ıcıyorum yetıyor bazen nadıren aksama dogru ıyı hıssetmeyınce ıcıyorum oda hep degıl.Yanı bunların hepsı zamanla duzelcek sen merak etme bebişine de ınsallah hıcbır sey olmaz doktorun soledıklerını yap her sey guzel olcak.Ilacın resmını atyorum doktoruna sor canım buyuk ıhtımal yazar bunu
Eczaneci arkadaş var tanıdık olmazsa bunu alayım abla
Şimdi acile gidiyorum kahverengi leke için

X