Ovulasyon testi bakar mısınız?

Canım hayırlı olsun, çok sevindim senin adına ❤️ Rabbim bana da nasip eder inşaallah. Senin kaç gün yumurtlama oldu? Ve hangi günleri değerlendirdin canım?
Birde çok fazla Türk kahvesi içiyordum, sigara kullanıyordum arada
Bınaldında hepsini çıkarttım hayatımdan arada Türk kahvesi bir küçük fincan içiyordum. Onun haricinde et ağırlıklı beslendik. Dilerim faydalı olur bilgiler

Birde çok fazla Türk kahvesi içiyordum, sigara kullanıyordum arada
Bınaldında hepsini çıkarttım hayatımdan arada Türk kahvesi bir küçük fincan içiyordum. Onun haricinde et ağırlıklı beslendik. Dilerim faydalı olur bilgiler
Peki yumurtlama ile hamileliğini öğrenme arası kaç gün? Ben de bu ay ilk defa ovulasyon kullandım ama yumurtlama 4 gün falan sürdü. Değerlendirdik ama bakalım. Sen de bı bakar mısın

Eklentiler

• 20210204_140025.jpg
    20210204_140025.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 27
Bak bu postta meccanın ovü. Testleri yumurtlamadan 6 gün sonrada pik göstermiş yani bu demek oluyor ki 6 gün döllenme yaşanmış ve ovulasyon testinde aslında anlaşılmış hamilelik bu postta yazılanları bi inceleyin derim M Minikfaremmm Selisay Selisay

Bak bu postta meccanın ovü. Testleri yumurtlamadan 6 gün sonrada pik göstermiş yani bu demek oluyor ki 6 gün döllenme yaşanmış ve ovulasyon testinde aslında anlaşılmış hamilelik bu postta yazılanları bi inceleyin derim M Minikfaremmm Selisay Selisay
Sagol canımm gebelik yapmadım cesaret edip ama 3 gündür ovulasyon hep böyle cıkıyo fotoğrafta daha silik duruyo kamera kalitesi yüzünden gerçekte daha koyu, yarın erken gebelik testi yapcam bat a 4 gün kalmış oluyor 🙏🏻❤️

Eklentiler

• Screenshot_20210203-225828.png
    Screenshot_20210203-225828.png
    648,8 KB · Görüntüleme: 31
Sagol canımm gebelik yapmadım cesaret edip ama 3 gündür ovulasyon hep böyle cıkıyo fotoğrafta daha silik duruyo kamera kalitesi yüzünden gerçekte daha koyu, yarın erken gebelik testi yapcam bat a 4 gün kalmış oluyor 🙏🏻❤️
Evet ama meccanın attıklarına baktın dimi bence pik olması lazım çift 2 kırmızı çizgi 💁‍♀️ inşallah yarın sende hayalet çizgiyi görürüz benm bugn yumurtlamanın 11.gün ü yani umudum kalmadı bu aydan seninde yarın hayaleti görmezsek sakın umudunu yitirme daha sıkı sarıl hatta diger aya 💕💕💕💕💕💕

Evet ama meccanın attıklarına baktın dimi bence pik olması lazım çift 2 kırmızı çizgi 💁‍♀️ inşallah yarın sende hayalet çizgiyi görürüz benm bugn yumurtlamanın 11.gün ü yani umudum kalmadı bu aydan seninde yarın hayaleti görmezsek sakın umudunu yitirme daha sıkı sarıl hatta diger aya 💕💕💕💕💕💕
Adetine kaç gün kaldı?

Belirti yok hic ovülasyon testide pik degil bence olsa o gösterirdi 😔 sen naptin canim hep pik cıkıyordu hala öylemi son testin
Valla canım ben de kendimden hiçbirşey anlamadım. Son durum böyle, acaba benim yumurtam çatlamıyor mu acaba bir doktora mı gitsem dedim eşime, eşim de sen çok panik yapıyorsun. İnsanlar aylarca deniyor olmazsa gidiyorlar dedi, ben de sinirlenip çocuk falan istemiyorum dedim. Sonra gönlümü aldı, istediğin doktora götüreyim dedi ama bu sefer de ben gitmedim. Hevesim kaçtı bir kere.

Eklentiler

• 20210206_005430.jpg
    20210206_005430.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 25
😁 😁 😂 Aha çatlamış sonunda bende rahatladım burda oh be 😂 havuca gerek kalmadı. Dün de degerlendirdin inşallah demi bugunde degerlendir tamam bukadar 12 gun sonra bidaha yap at buraya haber ver bizede

😁 😁 😂 Aha çatlamış sonunda bende rahatladım burda oh be 😂 havuca gerek kalmadı. Dün de degerlendirdin inşallah demi bugunde degerlendir tamam bukadar 12 gun sonra bidaha yap at buraya haber ver bizede
Dün değerlendirdim evet ama bugun degerlendirmedim. Değerlendirsem mi acaba

Peki yumurtlama ile hamileliğini öğrenme arası kaç gün? Ben de bu ay ilk defa ovulasyon kullandım ama yumurtlama 4 gün falan sürdü. Değerlendirdik ama bakalım. Sen de bı bakar mısın
31ocak 1 Şubat kesin yumurtlama gibi görünüyor testlerde. Dilerim olur yakalamışsınız yumurtlamayı çünkü. 24-25 Ocak yumurtlama gördüğüm günler 2 gün degerlendirildi. 11 gün sonra adetimden bir gün önce silik çizgi ile öğrendim. Gerçi daha doktora gitmedim. Ama belirtilerde ilk kayıp ettiğim hamilelikle benzer.

Sanki olmamış gibi ama bence değerlendirin bugünü ben baya koyuya yakın çıkan günleri değerlendirdim. Şuan adetime bir gün var ve idrar testi hafif silik çift çizgi çıktı. Sanırım hamileyim.
İnanılmaz sarımsı akıntım vardı 2 gündür gün boyunca ıslaklık hissetim hasta oldum sandım hatta hep.
Birde 2 gündür çok gaz vardı.
İştahsızdım ama iki gündür hatta üç gündür çok acıkıyorum kıtlıktan çıkmış gibi yemeye başladım.
Birde dün ve bugün hep uyukladım.
Ovülasyon testini ilk denemede sanırım başarılı oldum. Deneyin arkadaşlar dilerim en hızlı ve sağlıklı sonuçu alırsınız
Hayırlı olsun ama bı daha test yapın farklı marka bu marka bende yanlış sonuç verdi

Sanki olmamış gibi ama bence değerlendirin bugünü ben baya koyuya yakın çıkan günleri değerlendirdim. Şuan adetime bir gün var ve idrar testi hafif silik çift çizgi çıktı. Sanırım hamileyim.
İnanılmaz sarımsı akıntım vardı 2 gündür gün boyunca ıslaklık hissetim hasta oldum sandım hatta hep.
Birde 2 gündür çok gaz vardı.
İştahsızdım ama iki gündür hatta üç gündür çok acıkıyorum kıtlıktan çıkmış gibi yemeye başladım.
Birde dün ve bugün hep uyukladım.
Ovülasyon testini ilk denemede sanırım başarılı oldum. Deneyin arkadaşlar dilerim en hızlı ve sağlıklı sonuçu alırsınız
Hayırlı olsun canım. Biz de 31 Ocak ve 1-2-3 şubatı değerlendirdik. İnşallah hayırlısıyla tutar ☺️☺️

Eklentiler

• 9736DC79-D53B-4323-B747-F752AF58E333.jpeg
    9736DC79-D53B-4323-B747-F752AF58E333.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 20
Hayırlı olsun ama bı daha test yapın farklı marka bu marka bende yanlış sonuç verdi
Gözlü sonuç veren testten yaptım bugünde o daha belirgin çıktı dünküne nazaran. Bakalım doktorada hemen gitmek istemiyorum keseyi zaten hemen göremeyecek. İlkinde çok erken gitmiştim. Daha 2 aylık olduğunda o kadar çok kontrole gitmiştim ki. Ona rağmen kaybetmiştim. Şimdi yine o moda hemen girmek heves etmek istemiyorum. 6-7 haftalıkta gitmeyi düşünüyorum. Sizce yanlış mı düşünüyorum.

Belirti yok hic ovülasyon testide pik degil bence olsa o gösterirdi 😔 sen naptin canim hep pik cıkıyordu hala öylemi son testin
Belirti hissetmeyebilirsin canım. Ayrıca hamile olan herkesin ovülasyonu çift çizgi çıkmıyor. Daha regline 4 gün varken niye moralini bozuyorsun? Bekle bi reglin geçsin. Moralini daima yüksek tut😊

X