Ovulasyon testi bakar mısınız?

Hayırlı olsun canım. Biz de 31 Ocak ve 1-2-3 şubatı değerlendirdik. İnşallah hayırlısıyla tutar ☺️☺️
3 Şubat yumurtlama görünüyor sizin testte baya belirgin çıkmış t çizgisi. Yumurtlama günü yada çatlama günü ilişki mantıklı çünkü deşiğim gibi spermin ömrü yumurtanınkinden daha uzun rahimde. Yumurtlama olmadan rahimde sperm olması yumurtlamayı karşılaması daha kolay hamile kalmayı sağlıyor sanırım mantıken. Dilerim güzel haberleri alırız sizdende beraber takip ederiz 9 ayı yakınız baya çünkü

Gözlü sonuç veren testten yaptım bugünde o daha belirgin çıktı dünküne nazaran. Bakalım doktorada hemen gitmek istemiyorum keseyi zaten hemen göremeyecek. İlkinde çok erken gitmiştim. Daha 2 aylık olduğunda o kadar çok kontrole gitmiştim ki. Ona rağmen kaybetmiştim. Şimdi yine o moda hemen girmek heves etmek istemiyorum. 6-7 haftalıkta gitmeyi düşünüyorum. Sizce yanlış mı düşünüyorum.
Kesinlikle doğru düşünüyorsun canım. Olursa ben de öyle yapıcam. Daha erken gitmeye gerek yok😉

3 Şubat yumurtlama görünüyor sizin testte baya belirgin çıkmış t çizgisi. Yumurtlama günü yada çatlama günü ilişki mantıklı çünkü deşiğim gibi spermin ömrü yumurtanınkinden daha uzun rahimde. Yumurtlama olmadan rahimde sperm olması yumurtlamayı karşılaması daha kolay hamile kalmayı sağlıyor sanırım mantıken. Dilerim güzel haberleri alırız sizdende beraber takip ederiz 9 ayı yakınız baya çünkü
İnşallah hayırlısıyla güzel haberler alırız biz de. Bakalım şimdi bekleme zamanı. En zor kısmı😊

Kesinlikle doğru düşünüyorsun canım. Olura ben de öyle yapıcam. Daha erken gitmeye gerek yok😉
Çok çabuk Havaya da girmem hamilelik için. Geçen sefer elime ultrason kağıtlarını verdikçe heves etmiştim görünüyor en azından diye. Hamile olduğunu öğreninceye kadar bir bekliyorsun, keseyi görünce bir daha bekliyorsun, kalbi atmasını ayrı bekliyorsun... hayırlısı ile tüm süreçleri sağlıkla atlatırız inşallah

Çok çabuk Havaya da girmem hamilelik için. Geçen sefer elime ultrason kağıtlarını verdikçe heves etmiştim görünüyor en azından diye. Hamile olduğunu öğreninceye kadar bir bekliyorsun, keseyi görünce bir daha bekliyorsun, kalbi atmasını ayrı bekliyorsun... hayırlısı ile tüm süreçleri sağlıkla atlatırız inşallah
Aynen ben de öyle düşünüyorum. Hepsinde ayrı ayrı strese giriyorsun. En iyisi sakince sabırla beklemek. İnşallah sonuç güzel olur☺️👍🏻

Gözlü sonuç veren testten yaptım bugünde o daha belirgin çıktı dünküne nazaran. Bakalım doktorada hemen gitmek istemiyorum keseyi zaten hemen göremeyecek. İlkinde çok erken gitmiştim. Daha 2 aylık olduğunda o kadar çok kontrole gitmiştim ki. Ona rağmen kaybetmiştim. Şimdi yine o moda hemen girmek heves etmek istemiyorum. 6-7 haftalıkta gitmeyi düşünüyorum. Sizce yanlış mı düşünüyorum.
Keseyi gör çünkü dış gebelik olabilir o zamana kadar gitme ama folik asit kullan son testinin fotosunu atarmisin 😇

İnşallah herkesin gönlüne göre olur kızlar. Rabbim bizlere de sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤️

Çok iyisin canım benim, sabırla bana olduğun tüm destekler için teşekkür ederim. İnsanın burada birileriyle konuşması çok iyi geliyor, bazı insanlar var özelden birşey danışsan da cevap verme tenezzülünde bulunmuyor. Çok sağol, Rabbim hayırlısı ile sana hayırlı bir evlat nasip etsin 🤲💜

Çok iyisin canım benim, sabırla bana olduğun tüm destekler için teşekkür ederim. İnsanın burada birileriyle konuşması çok iyi geliyor, bazı insanlar var özelden birşey danışsan da cevap verme tenezzülünde bulunmuyor. Çok sağol, Rabbim hayırlısı ile sana hayırlı bir evlat nasip etsin 🤲💜
Bende sana tesekkur ederim kuzum nedemek rica ederim ben cevaplarm herzaman. Onlara bakma sen burnu havada kendilerine cevap bulup gerisi umurlarında olmuyor onların

Keseyi gör çünkü dış gebelik olabilir o zamana kadar gitme ama folik asit kullan son testinin fotosunu atarmisin 😇
Şuan gitsemde keseyi göremiyorum 6/7. Haftada anca görülüyor sanırım.

Eklentiler

• 05E32428-5602-4C28-BF2D-FEDEDAACC23C.jpeg
    05E32428-5602-4C28-BF2D-FEDEDAACC23C.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 23
Müges33 CANIM içini ferah tut bende istediğin zaman cevaplarım sorularını bilgim dahilinde. Dilerim dileyen isteyen hepimizin gönlünce olsun kimseyi çocuksuz bırakmasın rabbim 😘
Ah kuzum benm saolasın hayırlı evlatlar nasip etsin burda okudukca kendim hamile haberimi almısım gibi seviniyorum Aölah biliyorya siz bana moral oldunuzz 🙆😍😘😘😘

Mügeeeeee ben şok 😳 bu ne şimdiii
Ah kuzum benm saolasın hayırlı evlatlar nasip etsin burda okudukca kendim hamile haberimi almısım gibi seviniyorum Aölah biliyorya siz bana moral oldunuzz 🙆😍😘😘😘

Eklentiler

• 20210206_143719.jpg
    20210206_143719.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 20210206_143700.jpg
    20210206_143700.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 18
Şuan gitsemde keseyi göremiyorum 6/7. Haftada anca görülüyor sanırım.
Canım elinde ovulasyon testi var mı? Varsa bitane deneyip atabilir misin, hamilelerde t çizgisi koyu çıkıyor diyorlar. Bu herkes için doğru mu merak ettim

Bence 31 ocakta ilişki yaptıysan 7günde döllendi erken gebelik belirtisi olabilir bence insallah oyledır kızz umut oldu bakk
23-26-30-31 Ocak ve 1-2-4-5 Şubat değerlendirdik. Ay bilmiyorum, umutlanmak da istemiyorum. Elimde erken gebelik testi yok, normal test var. Eczanelere de baktım çok uzaklar, ya pazartesi gününü nasıl beklicem off 😅

23-26-30-31 Ocak ve 1-2-4-5 Şubat değerlendirdik. Ay bilmiyorum, umutlanmak da istemiyorum. Elimde erken gebelik testi yok, normal test var. Eczanelere de baktım çok uzaklar, ya pazartesi gününü nasıl beklicem off 😅
Ooo bende 4 gün nasıl gecicek diye beklıyorum. Sen iyi degerlendirmissin bence döllendi ondan surekli pik lekekenme geldimi hic sende yerlesme kanaması yani bende o da yokta 😂

X