Ovülasyon testi bakar mısınız

621EA517-ECBD-4083-A676-966D42C78C66.jpeg

Sorumu anlamadınız galiba yani adetiniz gecikip mi yaptınız yoksa döngünüzün kaçıncı günündesiniz
Bakar mısınız rica etsem ben pili görmeden TESt git gide siliklesti anlamadım ilk defa kullanıyorum polikistim acaba yumurtam çatlamadı mı

Bakar mısınız rica etsem ben pili görmeden TESt git gide siliklesti anlamadım ilk defa kullanıyorum polikistim acaba yumurtam çatlamadı mı
Canım adetin geciktiyse bi test daha al yap daha mantıklı. Ayrıca ilk 5 dk da çıkan sonuç doğru canım

Benimde öyle çıktı yine bugün yaptım hamileyiz gözün aydın anne oluyorsun
Merhaba benimde gönderilerime bakar mısınız bende övülasyon testinden yaptım koyu çıktı gebelik testimde silik çıktı. Müsaitseniz fikirlerinizi alabilir miyim acaba ❣️

Silik cikmis ama bir defa benimde bu sekilde cikmisti negatif sonuc aldim kuruma cizgisi olabilir. Yarin sabah ilk idrarinizla yapmayi oneririm umarim hamilesinizdir 🙏🏻🌸
İlk idrarı uygun görmüyordu bazı yerler. Vücut geceden birikenleri de atıyor bu yüzden değer az çıkar silik olur diyorlardı. Ama oruç zamanı nasıl yapacağız bilemedim. Acaba akşam iftardan sonra 2 saat bir şey yemeden içmeden mi yapsam ?

İlk idrarı uygun görmüyordu bazı yerler. Vücut geceden birikenleri de atıyor bu yüzden değer az çıkar silik olur diyorlardı. Ama oruç zamanı nasıl yapacağız bilemedim. Acaba akşam iftardan sonra 2 saat bir şey yemeden içmeden mi yapsam ?
Gebelik testi mi

Gebelik testi sabah ki ilk idrarla yapilir. ovulasyon testi ise ilk idrarla yapilmaz. Ovulasyon testi icin 2 saat oncesinden sivi almamalisinjz

X