ovulasyon testi catlamismi

nargullden

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
19
3
33
C75AA9C0-8C92-4B9A-A337-A39DA34B5512.jpeg
merhaba yeni uyeyim tecrubeli degilim bu testlerde yardimci olurmusunuz..3 yillik evliyim istememize ragmen nasip olmadi tesadufi olan bebiste kalbi durmasi sonucu3 ay once kurtaj olmak zorunda kaldim. ovulasyon testi deniyorum adet bitiminden itibaren gun asiri degerlendrdik 13 ocaktan bugune hergun denedik. yumurta catlama oldu gibi testte ama akintim yok. calismaya devam etmem gerekiyormu. sansimi nasil artirabilirim. ates olcme yonteminide burda okudum yaptim atesimin catlamadan sonra 37 ve uzerimi olmasi gerekiyordu.

13 Ocak çatlamış canım ama neden akıntın olmadı belki akıntılıyı çok bekledin psikolojik olarak odaklandığın için beklediğin gibi olmadı bende ovulasyon yapıyorum ama akıntımdan biliyorum günümü yaptığım gün pik çıkıyor zaten

13 Ocak çatlamış canım ama neden akıntın olmadı belki akıntılıyı çok bekledin psikolojik olarak odaklandığın için beklediğin gibi olmadı bende ovulasyon yapıyorum ama akıntımdan biliyorum günümü yaptığım gün pik çıkıyor zaten
hamile kaldigim ay akintiyi farketmistim ama gecen ay beyaz akintim vardi bu ay oda yok . gecen ay yumurta takibi yaptirdim ama psikolojik galiba 21. gun catladi olmadi bu ay sogan kuruyle adetin ilk gunu ile 13. gunu catladi . yada catladi gorunuyor ama akinti yok catlamadan ovulasyonda cift cikabilirmi. atesimde baris dusup yukselmedi anlamadim.

Pik çıkan gün akintiniz nasıl bende yaptım uzun şeffaf akıntım var ama pik çıkmadı dün c ve t aynı koyuluktaydi bugün t kayboldu

Pik çıkan gün akintiniz nasıl bende yaptım uzun şeffaf akıntım var ama pik çıkmadı dün c ve t aynı koyuluktaydi bugün t kayboldu
Bazısında koyuluk çok yoğun olurken bazısında bi tık silik oluyor canım o galiba hormonlarla akıntım Yoğun şeffaf yapışkan oluyor böyle iki parmak arasında iken sanki parmağın arasında uhu var gibi yapışıyor bide yoğunluğu akarken hissediyorum ben ayıptır söylemesi günlük pedi Biraz Islatıyor bak bu benim geçen ay yaptığım testler

Eklentiler

• 4178ED09-C39A-4B30-AF46-EA41A3C4A6EF.jpeg
    4178ED09-C39A-4B30-AF46-EA41A3C4A6EF.jpeg
    98,5 KB · Görüntüleme: 705
Bazısında koyuluk çok yoğun olurken bazısında bi tık silik oluyor canım o galiba hormonlarla akıntım Yoğun şeffaf yapışkan oluyor böyle iki parmak arasında iken sanki parmağın arasında uhu var gibi yapışıyor bide yoğunluğu akarken hissediyorum ben ayıptır söylemesi günlük pedi Biraz Islatıyor bak bu benim geçen ay yaptığım testler
Benimde akıntım aynen öyle aşırı derecede sulu gibi ama yapiscam şeffaf

Eklentiler

• IMG_20210115_232126.jpg
    IMG_20210115_232126.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 757
ates olcme yontemini hic kullandiniz mi

bisey daha sorabilirmiyim benim bugun ovulasyon yine pozitif. iki kere yumurtlama olabilirmi.
Yumurtlama olayı bizim yumurtalıklarımızın sırasıyla yaptığı bir görev canım ama bazen hormonlarla veya kişilerle alakalı olarak iki yumurtalık da yumurta üretebiliyor belki seninki de öyle birşeydir ikisi de döllenirse çift yumurta ikizi dediğimiz ikizlere gebe kalabilirsin inşallah 😊

Yumurtlama olayı bizim yumurtalıklarımızın sırasıyla yaptığı bir görev canım ama bazen hormonlarla veya kişilerle alakalı olarak iki yumurtalık da yumurta üretebiliyor belki seninki de öyle birşeydir ikisi de döllenirse çift yumurta ikizi dediğimiz ikizlere gebe kalabilirsin inşallah 😊
ben bir taneyede razıyım :) acaba dedim yumurtlamadımda kistlere dönüyomus forumda biraz baktımda kafan karıstı yarın kadın doguma gidicem

Merhaba peki benim 18 Ocak pil olmuş mudur yumurtlama olarak mi göreyim

Eklentiler

• 727B9EFB-F423-4670-BC02-E83528B1DEAF.jpeg
    727B9EFB-F423-4670-BC02-E83528B1DEAF.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 678
Benim de bugun öyle çıktı.. ve adetim 6 gun gecikti bugünde kahverengi lekelenme.oldj hayiz oldum galiba cok üzgünüm... ☹️

X