ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

kızlar beni de ekleyin.....
sat 15 ocak
bat 15 şubat
8. deneme..ovulasyoın testi ile 4. deneme...
yaş 30 şehir istanbul
yaklaşık 4 yıldır evliyiz
ilk bebiş olacak

Kızlaarrr bana da anlatın bakalımm belirtileriii:44:
belirtiler cnm ayni adetle gebelik ayirt edilemiyor cnmmm en guzeli adetin gecmesii ve bnm 12 gun gecti test yaptim negatif icerde neler oluyor bilmiyorummm
Kızlarrr regl tarihleriniz nedirr? Bnm bu sıralar olmam gerekiyodu:44:
bnm 27 aralik cnmmmm 24 25 ocakta iki gunluk bir kanamam oldu hala gelen giden yok carsamba drum var
beni listeye ekleyecekmisiniz???:KK14:

ekledim cnm bnmmm ilk sayfa ile beraber alinti yaparak bilgileri eklerseniz daha rahat gorrrum cnmmmm

fbetuly'''cim ümitlenme canım aman süpriz olsun kendimizi vucüdumuzu dinliyoruz dinliyoruz sonra üzülüyoruz kırmızılar gelince hayal kırıklığı yaşıyoruz sende dinleme amannnn boşverrr deee :))) ve inşallahh hiç kırmızın gelmezzzz inşallahhh tablomuzda ilk POZİTİFi başlatırsınnn ve bizlerde devam ettiririzzzzz :)))

ay evet ümitlenmiyorum ama niye olmadı diye düşünüyorum.kızıma ilk ay hemen hamile kalmıştım.hemde yumurtlama günü falan haberim yoktu çünkü daha 18 yaşımdaydım:)şimdi herşeyi çok bilmek ters tepiyo bencee.ben hiçbişe görmedim duymadım bilmiyorummm:pson 6gün hadi kızlar listeeye bir bir pozitifleri yazdıralım ..:KK52:

kızlarrr güanydın nasılsınızzzzz
topiğimiz çok güsel oldu yaa birde pozitfleri görürsek dahada güselleşicekkk inşalahhh
kızlar geçen ay ilk kez ovu. testi kullandığımda 13.ve 14.günler koyu çizgi çıkmıştı pazar 11.gündü biz pazar çalıştık dünde çalıştık ve bugünde çalışmak istiyorum 13.gün bu ayda böyle deneyelim dedim sonra yine günaşırı devam ederiz dedik ama bakalımm :)
eeee arkadaşlar sizler nasılsınız ??? sizlerde neler var neler yokkk ???

Nick
Sat
Bat
Sonuc
GurbetGuzeli
27 aralik 2011
?
36
4. ay
isvicre
4.
08.02.2012
dr randevusu var

Beklenti
17 ocak 2012
17 subat 2012
30
16.ay
ilk
fbetuly
15 ocak 2012
13 subat 2012
25
4.ay
yalova
2.
..
istanbulizmir
24 ocak 2012
21 subat 2012
2.ay
istanbul
ilk
..
gLssHh
16 ocak 2012
12 subat 2012
29
6.ay
istanbul
ilk
..
sevgen
26 ocak 2012
21 subat 2012
25
2.ay
izmir
ilk
..
krdy
21 ocak 2012
21 subat 2012
24
3.ay
bursa
ilk
..
cerol
..
_balim_
..
naz03415 0cak 201215 subat 2012308.ayistanbulilk..
..
..
..
..
..

canım saol ekledğin için..bu ay çift çizgiyi 19. gün gördüm..20 de çalışma oldu.bakalım sonuç ne olacak

kızlarrr güanydın nasılsınızzzzz
topiğimiz çok güsel oldu yaa birde pozitfleri görürsek dahada güselleşicekkk inşalahhh
kızlar geçen ay ilk kez ovu. testi kullandığımda 13.ve 14.günler koyu çizgi çıkmıştı pazar 11.gündü biz pazar çalıştık dünde çalıştık ve bugünde çalışmak istiyorum 13.gün bu ayda böyle deneyelim dedim sonra yine günaşırı devam ederiz dedik ama bakalımm :)
eeee arkadaşlar sizler nasılsınız ??? sizlerde neler var neler yokkk ???
ben bugun anneme gidicem ve drum orada yarin buyuk gun olumlu veya olmusuz size cepten girer insAllah bildiririm sizlereeee
ay evet ümitlenmiyorum ama niye olmadı diye düşünüyorum.kızıma ilk ay hemen hamile kalmıştım.hemde yumurtlama günü falan haberim yoktu çünkü daha 18 yaşımdaydım:)şimdi herşeyi çok bilmek ters tepiyo bencee.ben hiçbişe görmedim duymadım bilmiyorummm:pson 6gün hadi kızlar listeeye bir bir pozitifleri yazdıralım ..:KK52:
bnde birsey bilmiyorummmm 3 cocukta hic birsey bilmeden hamile kaldim ilk ayyy, ama simdi nerdeyse 5 ay olacakk tik yokkk
canım saol ekledğin için..bu ay çift çizgiyi 19. gün gördüm..20 de çalışma oldu.bakalım sonuç ne olacak

birsey degil guzelim bnmmmm ins ugurlu gelirrr

gurbetcim teldende olsa yaz zaten canım merak ederizzz inşallah bi sorun çıkmaz arkadaşım inşallah herşey yolunda giderrr :))
Ceroldanda hiç haber yok onuda merak ediyorum nasılki

gurbetcim teldende olsa yaz zaten canım merak ederizzz inşallah bi sorun çıkmaz arkadaşım inşallah herşey yolunda giderrr :))
Ceroldanda hiç haber yok onuda merak ediyorum nasılki

insAllah cnm insAllah Allah gulerek cikmayi nasip etsin drdan insAllah hepimizle beraberr
ceroln teli olsa arardim inan bnde merak icersindeyim insAllah hersey yolundadirrrr

arkadaşlar ateşimi yazıyorum yorum yaparsanız sevinirim 28 günde bir oluyorum;
1.gün 36,2
2.gün 36,2
3.gün 36,1
4.gün 35,9
5.gün 36,0
6.gün 36,0
7.gün 36,0
8.gün 36,0
9.gün 35,9
10.gün 36,0
11.gün 35,8 OVULASYON NEGATİF İLİŞKİ OLDU
12.gün 35,8 OVULASYON POZİTİF
13.gün 35,9 OVULASYON POZİTİF İLİŞKİ OLDU
14.gün 36,0 OVULASYON NEGATİF İLİŞKİ OLDU
15.gün 36,1

arkadaşlar ateşimi yazıyorum yorum yaparsanız sevinirim 28 günde bir oluyorum;
1.gün 36,2
2.gün 36,2
3.gün 36,1
4.gün 35,9
5.gün 36,0
6.gün 36,0
7.gün 36,0
8.gün 36,0
9.gün 35,9
10.gün 36,0
11.gün 35,8 OVULASYON NEGATİF İLİŞKİ OLDU
12.gün 35,8 OVULASYON POZİTİF
13.gün 35,9 OVULASYON POZİTİF İLİŞKİ OLDU
14.gün 36,0 OVULASYON NEGATİF İLİŞKİ OLDU
15.gün 36,1

iliskiler cok sik olmus gulum asil onemli olan 13. gnden sonra atesin cok gzel ilerlemis ve ov gununde dusmus bu dusus zaten yumurtanin catlayacagini gosterir ilk 24 ve 36 saat icersinde
gun asiri devam, et sen iliskiye kacirma gibi problem yasamassin cnmmm

iliskiler cok sik olmus gulum asil onemli olan 13. gnden sonra atesin cok gzel ilerlemis ve ov gununde dusmus bu dusus zaten yumurtanin catlayacagini gosterir ilk 24 ve 36 saat icersinde
gun asiri devam, et sen iliskiye kacirma gibi problem yasamassin cnmmm

ateşim bir anda yükselmedi o yüzden çatlamadımı diye korkuyom adetim düzenli ama ateşim bir birer artı oyüzden yorumlarınıza ihtiyaçım var.

kızlarr..yardım...

ovulasyon testi almıştık bu ay onunla deneme yaptık. 25 ocakta çift çizgiyi gördüm. bi iki gün öncesi sonrası çalışma yaptık:) içime doğuodu zaten ama bilmiorum..daha reglime var ama dayanamyıp test yaptım. erken gebelik testlerinden. ve çift çizgiyi gördüm..hala şoktayım..inanamıyorum.. gittim hastaneye kan tahlili verdim. sonuçlar iki saat sonra alıcam. bu testlerin yanılma payı yoktur dımı :KK43: ne yapıcam ben...

kızlarr..yardım...

ovulasyon testi almıştık bu ay onunla deneme yaptık. 25 ocakta çift çizgiyi gördüm. bi iki gün öncesi sonrası çalışma yaptık:) içime doğuodu zaten ama bilmiorum..daha reglime var ama dayanamyıp test yaptım. erken gebelik testlerinden. ve çift çizgiyi gördüm..hala şoktayım..inanamıyorum.. gittim hastaneye kan tahlili verdim. sonuçlar iki saat sonra alıcam. bu testlerin yanılma payı yoktur dımı :KK43: ne yapıcam ben...

canım hayırlı olsun hamilesin... çift çizgi çıktığı gün mü ilişki oldu bi sölesene...bende çizgiden bi gün önce ve bi gün sonrasında çalışma yaptım..umutla bekliyorum

kızlarr..yardım...

cnm regline kac gun var senin valla erken gebelik tetslerinden yaptiysan insallah dogru yaaa gozun aydin canim bnmmmm

canım hayırlı olsun hamilesin... çift çizgi çıktığı gün mü ilişki oldu bi sölesene...bende çizgiden bi gün önce ve bi gün sonrasında çalışma yaptım..umutla bekliyorum

canım 24ünde çift çizgi vardı ama çok net değildi. ogün ilişki oldu. ertesi gün yaptım test yine çift çizgi ama bu kez çok belirgindi. gerçi biz o günü değerlendiremedik. ertesi gün daha silik bi çift çizgi vardı ama o günüde değerlendirdik. yumurtlama olduğu hafta gün aşırı deneme yaptık canım.
seninde çalışma sürelerin gayet iyi bence. çünkü zaten gün aşırı ilişki önerio doktorlar. inşallah hayırlısı olsun canım...

cnm regline kac gun var senin valla erken gebelik tetslerinden yaptiysan insallah dogru yaaa gozun aydin canim bnmmmm

benim daha 4 gün var reglime. ovulasyon testi aldığımda onunla beraber erken gebelik testi de almıştım. işte bugün içimden bi ses ısrarla yap dedi. yaptım. ikinci çizgi çok kırmızı olmamakla beraber belirgindi. işyerimdeyim şimdi görüntü koyamıourm ama eve gttiğimde görüntü eklerim yorum yaparsınız..
inşallah doğrudur ya..kan testimin sonucunu bekliyorum..

X