ovulasyon testi ile gebelige hazirlananlarin paylasim alani

IMG_3244.PNG

Bu benim şubat takvimim kızlar, merak ettiğim şu; şubat ta testim 22 sinde gördüğünüz üzere pik olmuş, 23 ünde silikleşmiş. Ama gelin görün ki ben 26 sında yumurtlamışım?mart ta adete göre. Bu nasıl iş ? Ovülasyon testine güvenmemek mi gerekiyo şimdi?

Canim ovulasyon pozitif olduktan 2 3 gun sonra catliyor genelde. Bende oyle degil oda onemli tabi. 2 gun daha bekle bakalm.
Canım benim kırmızılar geldi. Yani pikten 3 gün sonra yumurtlamışım ,14.güne geri dönersem öle oluyor. Demekki testte piki görünce beraberlik olmıcak bende, pikten sonraki günler olucak . Sıyırıcam artık :bicak:

Canım benim kırmızılar geldi. Yani pikten 3 gün sonra yumurtlamışım ,14.güne geri dönersem öle oluyor. Demekki testte piki görünce beraberlik olmıcak bende, pikten sonraki günler olucak . Sıyırıcam artık :bicak:
Olsun canim hayrlisiyla bidahaki ay nasip olur insaalah. Iste bak ovulasyonun en guzel yani bu. Pikten ne kdr sonra ymurtladigini netlestirmis oluosun. Ama zaten pozitifi gordugun gun de birliktelik olsa catlamadan 3 gun oncesiyle gebelige musaitsen tutar ki. 4 gun onceki bile dolleniyor

Olsun canim hayrlisiyla bidahaki ay nasip olur insaalah. Iste bak ovulasyonun en guzel yani bu. Pikten ne kdr sonra ymurtladigini netlestirmis oluosun. Ama zaten pozitifi gordugun gun de birliktelik olsa catlamadan 3 gun oncesiyle gebelige musaitsen tutar ki. 4 gun onceki bile dolleniyor
Sebepsiz olmuyor. Tutmuyor. Anlamadım gitti. Sanırım bu gidişle de olmıcak

İki sene oldu canım. Ne eşimde ne bende hiç bi sıkıntı yok. Yumurtlamam çok iyi , günümde olurum hep düZenli, ilişkilerimiz de düzenli ama yok olmuyo
Tatlim bu sure zarfinda hix korundun mu? Ya kesnlikle bi interfilite poliklinigine gitmelisin. Ozellikle kadin dogum hastanesine. En azindan așilamaya gecerler.

Tatlim ozaman dol yatagindaki asidik baz spermleri öldurup gebeligi engelliyodur. Tup bebek demedilermi hic
Açıkcası dr lar öle bişeyden bahsetmedi , ki aşılama da yapıldı zaten bana. O da tutmadı. Tüp bebek dediler ama ben her şey yolunda olduğu için biraz zaman istedim. Bu asit olayından dr lar şüphelenmedi ama ben çok fazla asidik olduğunu farkındayım. Ne yapılır bilmiyorum ama

Açıkcası dr lar öle bişeyden bahsetmedi , ki aşılama da yapıldı zaten bana. O da tutmadı. Tüp bebek dediler ama ben her şey yolunda olduğu için biraz zaman istedim. Bu asit olayından dr lar şüphelenmedi ama ben çok fazla asidik olduğunu farkındayım. Ne yapılır bilmiyorum ama
Canim o yapiya doktorlar bisey yapamiyor zaten tup bebekle basarili oluyo

Niloya bu jeller var ilişkiDen önce kullanılan, hiç denedin mi? Asidik ortam varsa acaba onlar korur mu spermi? Lubricant diye bi jelle gebe kalanlar var okuduğum kadarıyla
Canim vajinusmusluler kullanio o kremleri ama kremler sperm hizini yavaslatiyo yanliz spermlere hic zarar vermeyen hatta hizlandiran preseed var. O mantikli. Yada vajinit icin bardakta suya katilan toz var onlar tum yapiskan akntiyi rahimdeki asidik akintiyi söküyolar

:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK54::KK54::KK54::KK54:Merhaba arkadaşlar bende yenı uyeyım sızlere bsey danısmak istiyorum ben ovulasyon testı kullanıyorum adetıme dort bes gun var bu sabah ılk ıdrarla denedım ovulasyon testımı ıkı cızgı cıktı sızce hamileliği gosterrırmı varmı boyle gebelıgı ogrenen erken dıye test yapmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK54::KK54::KK54::KK54:Merhaba arkadaşlar bende yenı uyeyım sızlere bsey danısmak istiyorum ben ovulasyon testı kullanıyorum adetıme dort bes gun var bu sabah ılk ıdrarla denedım ovulasyon testımı ıkı cızgı cıktı sızce hamileliği gosterrırmı varmı boyle gebelıgı ogrenen erken dıye test yapmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Sabah idrarıyla deneme,öğleden sonraki idrarınla dene. Ve t çizgisinin c den koyu çıkması gerek

X