Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi ile gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam, bu ay ovulasyon başladım. Geçen ay 32 günde regl olmuştum ama. 4 aylık kaybım sonrası 2. Regl imdi. O nedenle yumurtlama günü değişebilir diye düşünerek erken başladım. Bugün pik gibi geldi bana ama siz ne dersiniz?
banada öyle geldi 🤔 baya baya pik görünüyor

52A4A621-29D1-4355-B8BD-04B6AD6EB298.jpeg
Selam kızlar,
Ben normalde 18-19. Günde yumurtlardım. Bu ay 23. Günde yumurtladım. Daha idrarı damlatır damlatmaz c cizgisi belirginleşmeden T çizgisi çok koyu oldu. C çizgisinden de koyu. Bugün 26. Günüm ama hala silikleşmiyor test. Ve 1 kavtadır biraz yoğun kahverengi akıntım var az gelse şüphe edicem ama az değil günlük pedi dolduruyor. Ve sonuçta adetlerim 35-38 gün arası oluyor. Ayrıca bu ay hayıt ekstraktı da kullanıyorum yumurtlamama çok yardımcı oldu bence çünkü bu kadar net pik hiç görmemiştim. Ama test neden silikleşmiyor hala bilen var mı ? Resim de ekliyorum

Ovülasyon testi ile değerlendirmesi gereken günleri değerlendirdik. Bugün tekrar ovülasyon testi yaptım reglime 5 gün var. Tamamen silik çıktı ama bu ay gebelikten ümidim var. Daha önce böyle bişey yaşayan ve hamile kalan var mı?
ADETTEN ÖNCEMİ YAPILIYOR TEST ANLIYAMADIM

X