Ovülasyon testi ile gebelik?

IMG_3194.jpeg

Kan vermek için biraz kararsızım gecikmesini bekleyeceğim sanırım 🥰
Benimde ovulasyon testim bu şekilde dün hasta olmam gerekiyordu kaşık ağrılarım vardı adet olacakmışım gibi sabah kalktığımda hala olmayınca akşama doğru ovulasyon testi yaptım hcg evde olmadığı için ilk idrarla yapmadım ikinci idrarla yaptım ama niyetliydim onla alakalı mı böyle çıktı bilmiyorum ama hala hasta olmadım bu şekilde gebeliğini öğrenen var mı ?

Eki Görüntüle 3410606

Benimde ovulasyon testim bu şekilde dün hasta olmam gerekiyordu kaşık ağrılarım vardı adet olacakmışım gibi sabah kalktığımda hala olmayınca akşama doğru ovulasyon testi yaptım hcg evde olmadığı için ilk idrarla yapmadım ikinci idrarla yaptım ama niyetliydim onla alakalı mı böyle çıktı bilmiyorum ama hala hasta olmadım bu şekilde gebeliğini öğrenen var mı ?
Evet bu şekilde gebeliğini öğrenen çok fazla kişi varmış ben de burada öğrendim 😊 inşallah ovülasyon bizi yanıltmamıştır. Beklenen adet tarihiniz ne zaman ?

Ben adetime 2 gün kala tekrar gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı. Kan vermedim henüz. Öncekinde 2 güne bir kan verin beta artıyor mu bakalım demişlerdi bu da bende aşırı bir stres yaptı. Bayramdan sonra doktora gideceğim inşallah 🥰

Ben adetime 2 gün kala tekrar gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı. Kan vermedim henüz. Öncekinde 2 güne bir kan verin beta artıyor mu bakalım demişlerdi bu da bende aşırı bir stres yaptı. Bayramdan sonra doktora gideceğim inşallah 🥰
Insallah istediğiniz gibi olur.gebelik testi ovulasyon testi resimleri varmi

Benimde sürekli pik adete 8 gun kaldi

Eklentiler

• 20240408_141246.jpg
    20240408_141246.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 103
Benimde sürekli pik adete 8 gun kaldi
adete 6 gün kala ben ovülasyon testini bırakmıştım. 4 gün kala merak edip yaptığımda koyu çıktı. Şüphelenip normal gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. En son yaptığımda erken gebelik testiydi.
IMG_7540.jpeg
Fotoğraflarını ekliyorum
IMG_7521.jpeg
IMG_7512.jpeg

Erken gebelik testi yapmak için birkaç gün daha bekleyin en azından daha doğru sonuç alırsınız. Beklemek çokkk zor gerçi siz yine de stres yapmayın 🥰
Dayanamadım yine ovulasyon testi yaptım arkasindan gebelik testi 2 dk içinde gözle görülür silik çıktı doğrudur demi sizde goruyomusunuz

Eklentiler

• 20240408_224555.jpg
    20240408_224555.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 61
  • 20240408_222938.jpg
    20240408_222938.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 20240408_224223.jpg
    20240408_224223.jpg
    176,7 KB · Görüntüleme: 84
Dayanamadım yine ovulasyon testi yaptım arkasindan gebelik testi 2 dk içinde gözle görülür silik çıktı doğrudur demi sizde goruyomusunuz
Evet silik bir çizgi var gibi.inşallah bebişiniz geliyor 🥰Bu normal test değil mi ? Erken gebelik testi biraz daha belirgin olabilir.

Evet silik bir çizgi var gibi.inşallah bebişiniz geliyor 🥰Bu normal test değil mi ? Erken gebelik testi biraz daha belirgin olabilir.
Allahim insallah gelir Amin canım normal test erken gebelik testide var sabah yapicam onu inşallah sağlıkla vardır isteyen herkese sağlıkla versin Rabbim 🤲

Allahim insallah gelir Amin canım normal test erken gebelik testide var sabah yapicam onu inşallah sağlıkla vardır isteyen herkese sağlıkla versin Rabbim 🤲
Amin canım inşallah 😇 testi yapınca yine atabilir misin ? Sen baya erken öğrenmiş oldun galiba 🤭

Amin canım inşallah 😇 testi yapınca yine atabilir misin ? Sen baya erken öğrenmiş oldun galiba 🤭
Atarim tabi inşallah vardır ve daha koyu çıkar benim geçen ay günüm geçti sonra yerlesme lekesi gibi leke akinti gelmişti 2 3 gun sonra bi kac gun arayla birkaç damla leke gelmişti adet olmamıştım tam fakat adet olarak kabul etmiştim

Gunaydin kizlar erken gebelik testi yaptım ilk 1 dk içinde çizgi çıktı pembeydi baya sonra kayboldu dagildi ya şimdi yaptığım test yanlış yada akşamki

Eklentiler

• 20240409_082554.jpg
    20240409_082554.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 77
  • 20240408_224223.jpg
    20240408_224223.jpg
    176,7 KB · Görüntüleme: 66
Merhaba kızlar. Adetime 2 gün falan kaldı, birkaç gün önce ovülasyon testi yapmıştım (görselde üstteki test) ikinci çizgi silikti. Bugün tekrar yaptım ve inanılmaz koyulaşmış. Bugün sol kasığımda adet sancısından farklı bir ağrım vardı ve göğüslerim şişti. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi? Yarın kan vermeyi düşünüyorum ama size de sormak istedim.
Ben. Öyle öğrenmiştim

Eklentiler

• 1000039190.jpg
    1000039190.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 27
X