Ovulasyon testi ile hamile kalanlar

1bal1kaymakannesi

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
2.599
4.328
26
19 yasındayım 6 aylık evliyim hiç korunmamama ragmen ne gelen var ne giden:KK12: ha deyince olmuyormus. Oyle cocuk hani o ilk geceden hamis kalanlar herneyse konuma geleyim bu ay bu sitede tanıstıgım ovulasyon testini internetten siparis vererek kullanmaya basladım normalde adet takvimi kullanıyorum 27 günde bir düzenli adet oluyorum takvime göre 14 gün yumurtlama günüm ve ben bugune kadar ogun ve o gunden iki gün öncesi ve sonrasını degerlendirdim simdi ise ovulasyon testi ile 17 nci gün testim koyulasmaya basladı ve benim kafam cok karıstı gec yumurtlamam mümkünmü yoksa testmi bozuk takvimmi yanlıs :KK1: Sitresten kafayı yıycem adetime 10 kaldı inşAllah tabbim isteyen herkese Annelik duygusunu tattırır :dua: Acaba yükledigim bu fotograf negatfmi pozitfmi kullananlar yardımcı olabilrmi yoksa yumurtlamammı yaklasıyor :KK47:

Cnm adetinin 14. Günü koyulaştığını gördün mü? 17. Günü tekrar mı koyulaşmaya başladı ?

19 yasındayım 6 aylık evliyim hiç korunmamama ragmen ne gelen var ne giden:KK12: ha deyince olmuyormus. Oyle cocuk hani o ilk geceden hamis kalanlar herneyse konuma geleyim bu ay bu sitede tanıstıgım ovulasyon testini internetten siparis vererek kullanmaya basladım normalde adet takvimi kullanıyorum 27 günde bir düzenli adet oluyorum takvime göre 14 gün yumurtlama günüm ve ben bugune kadar ogun ve o gunden iki gün öncesi ve sonrasını degerlendirdim simdi ise ovulasyon testi ile 17 nci gün testim koyulasmaya basladı ve benim kafam cok karıstı gec yumurtlamam mümkünmü yoksa testmi bozuk takvimmi yanlıs :KK1: Sitresten kafayı yıycem adetime 10 gün kaldı inşAllah rabbim isteyen herkese Annelik duygusunu tattırır :dua: Acaba yükledigim bu fotograf negatfmi pozitfmi kullananlar yardımcı olabilrmi yoksa yumurtlamammı yaklasıyor :KK47:
Canim testin pozitife yakin adet takvimleri herzaman dogru olmuyo gecen ay bende ovu testi kullandim 18. Gün koyu cikti bundan da koyuydu t cizgisi c den koyu olmasi lazim yarin tekrarla testi ve bugünleri mutlaka degerlendir

A
19 yasındayım 6 aylık evliyim hiç korunmamama ragmen ne gelen var ne giden:KK12: ha deyince olmuyormus. Oyle cocuk hani o ilk geceden hamis kalanlar herneyse konuma geleyim bu ay bu sitede tanıstıgım ovulasyon testini internetten siparis vererek kullanmaya basladım normalde adet takvimi kullanıyorum 27 günde bir düzenli adet oluyorum takvime göre 14 gün yumurtlama günüm ve ben bugune kadar ogun ve o gunden iki gün öncesi ve sonrasını degerlendirdim simdi ise ovulasyon testi ile 17 nci gün testim koyulasmaya basladı ve benim kafam cok karıstı gec yumurtlamam mümkünmü yoksa testmi bozuk takvimmi yanlıs :KK1: Sitresten kafayı yıycem adetime 10 gün kaldı inşAllah rabbim isteyen herkese Annelik duygusunu tattırır :dua: Acaba yükledigim bu fotograf negatfmi pozitfmi kullananlar yardımcı olabilrmi yoksa yumurtlamammı yaklasıyor :KK47:[/QUO
Amin canım..
Benim de pek bilgim yok ama duana amin demek için geldim inşllah en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin rabbiim

Bugüne kadar hep böyle idi 17 nci gün en cok koyulastıgı gün :mad:

Eklentiler

• IMG_5059.JPG
    IMG_5059.JPG
    22,4 KB · Görüntüleme: 3.572
  • IMG_5094.JPG
    IMG_5094.JPG
    28,3 KB · Görüntüleme: 3.233
  • IMG_5111.JPG
    IMG_5111.JPG
    29,5 KB · Görüntüleme: 3.568
Canim testin pozitife yakin adet takvimleri herzaman dogru olmuyo gecen ay bende ovu testi kullandim 18. Gün koyu cikti bundan da koyuydu t cizgisi c den koyu olmasi lazim yarin tekrarla testi ve bugünleri mutlaka degerlendir
Ben konu açtm ama kimse cevap vermedi
Size bir şey sorabilirmiyim?

Bugüne kadar hep böyle idi 17 nci gün en cok koyulastıgı gün :mad:
Hımm ozaman yumurtlaman gerçekleşmek üzere cnm bu günleri değerlendir mutlaka illada tam koyu çizğiyi gördüğünden sonraki günü mutlaka değerlendir .Yumurtlama her ay aynı tarihlerde olmayabiliyor ben adetime üç gün kala çatladığını gördüm o yüzden adetinin bitiminden itibaren gün aşırı ilişki en sağlıklısı inşallah daha fazla uğraşmadan hamile kalırsın cnm :)

B
bende 2 yıllık evliyim yaklaşık 9 aydr bebiş istiyorz malesef yumurtalarm yavaş çalıltığı için çok zor.. ilaç kullanıp çatlatma iğnesi oldum hamilekalamadm bu ay dra gittiğimde rahiminde sıvı oluşmuş dedi ama neden olduğunu anlamadı sizinde başınıza geldimi diye sorcaktm yada bir bilginz varmı?

B

bende 2 yıllık evliyim yaklaşık 9 aydr bebiş istiyorz malesef yumurtalarm yavaş çalıltığı için çok zor.. ilaç kullanıp çatlatma iğnesi oldum hamilekalamadm bu ay dra gittiğimde rahiminde sıvı oluşmuş dedi ama neden olduğunu anlamadı sizinde başınıza geldimi diye sorcaktm yada bir bilginz varmı?
Ben 7 aylik evliyim canım bu ay doktora gittim süt hormonum yüksekmis benim sorunum bu seninki hakkinda bilgim yok malesef inşallah hamile kalirsin

Hımm ozaman yumurtlaman gerçekleşmek üzere cnm bu günleri değerlendir mutlaka illada tam koyu çizğiyi gördüğünden sonraki günü mutlaka değerlendir .Yumurtlama her ay aynı tarihlerde olmayabiliyor ben adetime üç gün kala çatladığını gördüm o yüzden adetinin bitiminden itibaren gün aşırı ilişki en sağlıklısı inşallah daha fazla uğraşmadan hamile kalırsın cnm :)
İnşAllah hepimiz o güzel duyguyu bir an önce yaşarız :KK33:

Kızlaaar bugün 18 günüm ve sanırım sabrederek artık pozitifi gördüm normalde takvimin yumurtlama gününden sonra teste devam etmiycektım ama iyki etmisim megerse gec yumurtluyomusum :KK12: ve bu cift cizgiyi gormek cok buyuk mutlulukkk :halay: anlayan varsa pozitif degilmi yanılmıyorum

Eklentiler

• IMG_5283.JPG
    IMG_5283.JPG
    12,8 KB · Görüntüleme: 2.329
Kızlaaar bugün 18 günüm ve sanırım sabrederek artık pozitifi gördüm normalde takvimin yumurtlama gününden sonra teste devam etmiycektım ama iyki etmisim megerse gec yumurtluyomusum :KK12: ve bu cift cizgiyi gormek cok buyuk mutlulukkk :halay: anlayan varsa pozitif degilmi yanılmıyorum
Kesinlikle gec yumurtlama olmus bugun yarin degerlendir canim eger bu ayda olmaz ise esinde bir kontrole gitsin bende ne zaman testlerle ugrasmayi biraktim o zaman hamile kaldim canim cunku stres yaptiriyo insana ben dusunmeden duramiyordum

X