Ovülasyon testi ile hamilelik isteyenler

navle94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
5
1
Merhaba 3 ay önce sezeryan oldum kızımı 15 günlükken kaybettim . Çok zor süreçler gecırdım ve tekrar hamilelik istiyorum 2 aydır ovülasyon testi ile takip yaptım uyumluydu 10. Gün yumurta gördüm adetim düzenli. 6 gün öncesine kadarda gün aşırı ilişki oldu şansa bırakmak istemedim. dün gece uzayan yapışkan yumurtlama akıntısı olduğunu anladım ve geceyi degerlendırdık sabah ovğlasyon testi yaptığımda yumurtayı gördüm. Döllenme olduysa ne zaman testte görünür ? Lütfen dua edin benim için

Eklentiler

• IMG_4525.jpeg
    IMG_4525.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 112
İlişkinin üzerinden 15 gün geçmesini bekleseniz daha iyi olur ama şöyle adete 3 Gün kala da yapabilirsiniz zaten adete 6 gün kala devam ettim diyorsunuz normalde 7. Günde anca yeni yeni döllenme oluyor ilişkiden sonra anca düşer idrara inşallah vardır

İlişkinin üzerinden 15 gün geçmesini bekleseniz daha iyi olur ama şöyle adete 3 Gün kala da yapabilirsiniz zaten adete 6 gün kala devam ettim diyorsunuz normalde 7. Günde anca yeni yeni döllenme oluyor ilişkiden sonra anca düşer idrara inşallah vardır
Tesekkürler, 🙏 inşallah

Sence benimki nasıl

Eklentiler

• 2577F9BE-3B5B-446D-B3D0-BE3035C6F342.jpeg
    2577F9BE-3B5B-446D-B3D0-BE3035C6F342.jpeg
    103,8 KB · Görüntüleme: 53
X