Övülasyon testi ile hamilelik

geceninmatemi00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
67
19
26
Merhaba kızlar 🫶🏻 regle 3 gün var ovülasyon testi çok koyu olmazsada belirgin gözüküyor bu şekilde hamile olanlar varmı aranızda ?

Eklentiler

• IMG_0329.jpeg
    IMG_0329.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 115
Şuan benimde bu şekilde gözüküyor adete 4gün var 😀 hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻
Hayırlı olsun ama bilmiyorum şüphelenmek istemiyorum 😂 geçen ay denedik ama yumurtalamayı kaçırdım sanırım denk getiremedm bu 2. Ay bu kadar kısa zamanda tutacağını düşünmüyorum ynede umarım hepimizde vardır bu konularda pek bilgim olmadığı için şüphede kaldım

Hayırlı olsun ama bilmiyorum şüphelenmek istemiyorum 😂 geçen ay denedik ama yumurtalamayı kaçırdım sanırım denk getiremedm bu 2. Ay bu kadar kısa zamanda tutacağını düşünmüyorum ynede umarım hepimizde vardır bu konularda pek bilgim olmadığı için şüphede kaldım
Belki tutar hiç ummadğın anda gelir bebiş🥰 umudumuzu kaybetmeyelim biz değil mii ❤️

Canım regle 3 gün var değerlendirmekten bahsetmiyorum ovülasyın testi ile hamileli kaldığını öğrenenler var ondan bahsediyorum
Bu nasıl oluyor şuan çok şaşkınım ovülasyon testi LH yumurta çatlatma hormunu ölçerken gebelik testi HCG hormonu ölcüyor ikisi de çok farkı ovülasyonyan gebelik nasıl anlaşılır ki😮

Merhaba kızlar 🫶🏻 regle 3 gün var ovülasyon testi çok koyu olmazsada belirgin gözüküyor bu şekilde hamile olanlar varmı aranızda ?
Normal şartlarda LH testi göstermez ama burda bazı arkadaşlar silik çıktığında gebelikten şüphe ediyorlar en doğrusu kan testi ve gecikmeden sonra yapılan "idrar gebelik testi" inşallah yakın zamanda istediğimiz haberleri alırız 🥰

Bu nasıl oluyor şuan çok şaşkınım ovülasyon testi LH yumurta çatlatma hormunu ölçerken gebelik testi HCG hormonu ölcüyor ikisi de çok farkı ovülasyonyan gebelik nasıl anlaşılır ki😮
Her kafadan bir ses çıkıyor ama normal şartlarda mümkün değil 🙄

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-23-03-20-41-011_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-23-03-20-41-011_com.android.chrome-edit.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 113
Googlenin dediği cevap o bende baktım ama deneyimlere daha çok inanıyorum 😂 elbet doğru gösterdiği kadar yanıltmalarda var
Her testte çizgi farklılık gösteriyor mesela benim kullandığım testte yumurtlama olmasa bile hafif silik çizgi çıkıyordu o yüzden bunu onla nitelendirmemek gerekiyor 😇

Her testte çizgi farklılık gösteriyor mesela benim kullandığım testte yumurtlama olmasa bile hafif silik çizgi çıkıyordu o yüzden bunu onla nitelendirmemek gerekiyor 😇
Bnmde kullandığımda her testte hafif olsada vardı ama az önce yaptığım testte yumurtlamaya 1-2 kala yaptığım koyulukta çıktı ondan bahsediyorum doğru yanlış bilmiyorum bilir kişi değilim bu konuda burda okudum ve bende merak edip denedim zararı yok her türlü zaten regl geçikmesi olursa o şartlarda test yapıcam

Bnmde kullandığımda her testte hafif olsada vardı ama az önce yaptığım testte yumurtlamaya 1-2 kala yaptığım koyulukta çıktı ondan bahsediyorum doğru yanlış bilmiyorum bilir kişi değilim bu konuda burda okudum ve bende merak edip denedim zararı yok her türlü zaten regl geçikmesi olursa o şartlarda test yapıcam
Ahh inşallah, hepimize nasip olsun en yakın zamanda 🥰

Koyu gözükmüyor yumurtlama olmadığında böyle çıkar zaten ve şu an da da yumurtlaman yok.Bu testle hamile olduğunu öğrenenler de iki çizgi koyu çıktığı için öğreniyorlar bu testte iki çizgi koyu mu ?

Koyu gözükmüyor yumurtlama olmadığında böyle çıkar zaten ve şu an da da yumurtlaman yok.Bu testle hamile olduğunu öğrenenler de iki çizgi koyu çıktığı için öğreniyorlar bu testte iki çizgi koyu mu ?Herald

Ahh inşallah, hepimize nasip olsun en yakın zamanda 🥰
Okuyamadınız heralde yada okuduğunuzu anlayamadınız :) tam koyu değil diyorum koyuya yakın daha önce ovlsyn testi kullanan biriyim pik ve silik arasındaki farkı anyalabiliyorum :) yumurtlama ma 1-2 gn kala bu koyulukta çıkıyordu diğer günlerde daha silikti

X