Övülasyon testi ile hamilelik

Koyu gözükmüyor yumurtlama olmadığında böyle çıkar zaten ve şu an da da yumurtlaman yok.Bu testle hamile olduğunu öğrenenler de iki çizgi koyu çıktığı için öğreniyorlar bu testte iki çizgi koyu mu ?
Okuyamadınız heralde yada okuduğunuzu anlayamadınız :) tam koyu değil diyorum koyuya yakın daha önce ovlsyn testi kullanan biriyim pik ve silik arasındaki farkı anyalabiliyorum :) yumurtlama ma 1-2 gn kala bu koyulukta çıkıyordu diğer günlerde daha silikti acaba sen hangi yumurtlamaya daha 20 gün kala böyle bi çizgi gördün merak ettim doğrusu

Eklentiler

• IMG_0330.jpeg
    IMG_0330.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 58
Okuyamadınız heralde yada okuduğunuzu anlayamadınız :) tam koyu değil diyorum koyuya yakın daha önce ovlsyn testi kullanan biriyim pik ve silik arasındaki farkı anyalabiliyorum :) yumurtlama ma 1-2 gn kala bu koyulukta çıkıyordu diğer günlerde daha silikti acaba sen hangi yumurtlamaya daha 20 gün kala böyle bi çizgi gördün merak ettim doğrusu
Zaten bu da koyu değil ki 🤷‍♀️

Ayrıca bu kadar eminseniz gidip bi test yapın neden bizi burada Ovülasyon testine ikna etmeye çalışıyorsunuz ki 🤷‍♀️

Herkese açık bir yerde soru soruyorsun istediğin cevabı alamadın diye nedir bu gerginlik ? O zaman herkesin cevap yazacağı yerde soru sormayacaksın.
İnsan gibi anlatmak varken bu kadar kalp kırıcı şekilde yazarsan bende sana güzel şekilde beğenmediğin bi konuysa saçma geliyorsa cevap yazma gül geç dedim bu kadar basit her açılan konuyu cevap vermek yorum yapmak gibi bi zorunluluğun yok eğer yazarsanda böyle cevabını alırsın. Güzel şekilde anlatıp söyle değilde böyle olmuş yanlış olmuş olabilir deyip güzel bi dille anlatmak varken insanın hevesini kursağında bırakarak yorum yazmak ta biraz kaba duruyor neyse :)

Canım gebe olanların testi pik yaptığı zamanki gibi kopkoyu çıkıyor. Regl yaklaştığı zaman da hormonlar yükseldiği için hafif çizgi çıkması normal. Tabi şu an regliniz geçmediği için kesin konuşmak mümkün değil ama o çizgi öyle bir çizgi değil ☺️

Canım gebe olanların testi pik yaptığı zamanki gibi kopkoyu çıkıyor. Regl yaklaştığı zaman da hormonlar yükseldiği için hafif çizgi çıkması normal. Tabi şu an regliniz geçmediği için kesin konuşmak mümkün değil ama o çizgi öyle bir çizgi değil ☺️C

Canım gebe olanların testi pik yaptığı zamanki gibi kopkoyu çıkıyor. Regl yaklaştığı zaman da hormonlar yükseldiği için hafif çizgi çıkması normal. Tabi şu an regliniz geçmediği için kesin konuşmak mümkün değil ama o çizgi öyle bir çizgi değil ☺️
Canım hamileymişim 50.77 çıktı beta şaşırdım

Ben hamileymişim yani doğru olma payı varmış ovülasyon testinin. Test yaptım silik çıktı az önce kan verdim 50.77 çıktı
hayırlı olsun insallah. sağlıkla büyüsün bebiş inşallah 🧡🐣
benim de regle 5 gün var böyle çıkıyor 😟 gebelik testi yaptim ama varla yok arası üğğ.

Eklentiler

• IMG_1859.jpeg
    IMG_1859.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 47
  • 0796dea6-99c6-4a72-a555-6bb1f89bdcab.jpeg
    0796dea6-99c6-4a72-a555-6bb1f89bdcab.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 43
yarın kan versem mi ya? umutlandırdın beni 😂 yoksa beklesem mi regl gecikmesini. ben bu ay yumurtlama da yakalayamadim hiç o yüzden umudum yoktu

yarın kan versem mi ya? umutlandırdın beni 😂 yoksa beklesem mi regl gecikmesini. ben bu ay yumurtlama da yakalayamadim hiç o yüzden umudum yoktu
Kaser test erken gebelik testine göre yanılma oranı çok daha düşük o yüzden ben senin de hamile olduğunu düşünüyorum hadi 1 test yanlış diyelim hepsi birden yanlış olamaz ve senin sonucun benden yüksek çıkar muhtemelen çünkü benimki aşırı silikti yani 😂 devlette çok zor test yapıyolar özele gittim direk acile muayne olmadan kayıt yerine sadece gebelik testi yapcam dedim sende öyle yapabilirsin randevu aldım yarın doktora gözükcem inşallah sağlıklıdır

Kaser test erken gebelik testine göre yanılma oranı çok daha düşük o yüzden ben senin de hamile olduğunu düşünüyorum hadi 1 test yanlış diyelim hepsi birden yanlış olamaz ve senin sonucun benden yüksek çıkar muhtemelen çünkü benimki aşırı silikti yani 😂 devlette çok zor test yapıyolar özele gittim direk acile muayne olmadan kayıt yerine sadece gebelik testi yapcam dedim sende öyle yapabilirsin randevu aldım yarın doktora gözükcem inşallah sağlıklıdır
inşallah her sey güzel gider senin ve bebek için 🧡🧡 bu saatten sonra hiç üzülmez, umutsuzluğa düşmezsin. dilerim Allah’tan sağlıklı bir gebelik gecirirsin 🐣🐣

X