Övülasyon testi ile hamilelik

Merhaba hayırlı olsun benimde regle 4 gün var ovulasyon testi bu şekilde inşallah bende hamile olurum 🥺

Eklentiler

• 1000021265.jpg
    1000021265.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 36
Ayyy çok sevindim sizin adınızaa hayırlı olsun sağlıkla gelsin😍 inanın çok sevindimm😍 ben test yapmaya korkuyorum hala adet olmadımda 😀
Kız yapsana neyi bekliyorsun 😂bgn kan verdm tkrr 93 olmuş doktor biraz düşük dedi cuma tekrar kan vermem lazımmış bu sefer de iyi yükselmezse konuşuruz dedi. Bn oruç tutuyordum o yüzden düzgün beslenenedim bilmiyorum ondan mı acaba :/ cumaya kdr oruç tutmicam güzel beslenecem birde böyle bakalım

Kız yapsana neyi bekliyorsun 😂bgn kan verdm tkrr 93 olmuş doktor biraz düşük dedi cuma tekrar kan vermem lazımmış bu sefer de iyi yükselmezse konuşuruz dedi. Bn oruç tutuyordum o yüzden düzgün beslenenedim bilmiyorum ondan mı acaba :/ cumaya kdr oruç tutmicam güzel beslenecem birde böyle bakalım
Yaptımmm bugün test🥹 saat 3gbi yaptım akşam kan vereceğim🤲🏻

Eklentiler

• 19F77309-C577-477E-8AC0-2A9DBBEF93C0.jpeg
    19F77309-C577-477E-8AC0-2A9DBBEF93C0.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 30
Yaa çok iyi 4 haftalık falan sanırım 🥰 bende yarın kan testi tekrarlancak umarım artmıştır 25 martta 50.77 27martta 93.77 doktor braz düşük kaldığını söyledi yarın en az 180 çıkması lazım umarım yükselmiştir
İnşallah sağlıklı olur bebişlerimiz🙏🙏❤️ ben doktora gittim kese görünmedi haftaya cuma tekrar gideceğim. Akma hamile olduğumu söyledi rahim duvarı kalınlaşmış ve kan değerim artmış

Selam kizlar ovu.testi sizce gebelik var denebilirmi bu arada idararim seyrekti çok sivi almıştım

Eklentiler

• 20240329_222154.jpg
    20240329_222154.jpg
    233,1 KB · Görüntüleme: 15
İnşallah sağlıklı olur bebişlerimiz🙏🙏❤️ ben doktora gittim kese görünmedi haftaya cuma tekrar gideceğim. Akma hamile olduğumu söyledi rahim duvarı kalınlaşmış ve kan değerim artmış
Maşallahh Allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin bende bugün gittim sonucum iyi çıktı 93 228 e yükselmiş doktor çok iyi dedi salı günü tkrr gel kanına bakalım dedi ve perşembe yada cuma kese gözücekecek dedi

Selam kizlar ovu.testi sizce gebelik var denebilirmi bu arada idararim seyrekti çok sivi almıştım
Kız bazıladı yanlış diyor bazıları doğru diyor ben tam piki yakalayamazsamda adete 4 gn kala silikten koyu çıkmıştı ve o zaman hamileymişim senin adete kaç gn var bu ovülasyon testinde

Maşallahh Allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin bende bugün gittim sonucum iyi çıktı 93 228 e yükselmiş doktor çok iyi dedi salı günü tkrr gel kanına bakalım dedi ve perşembe yada cuma kese gözücekecek dedi
Amin canım inşallah rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın 🤲🏻🤲🏻 güzel haberlerle gelelim

X