Ovulasyon testi lütfen yardım

hankpr52

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
331
76
31
Merhabalar arkadaşlar lütfen bana bir konuda yardımcı olun ovulasyon testime bakarmısınız ilişki ne gün yaşamam lazım yanlız eşimin sperm hareketliliği düşük ben 3 günde bir ilişkiye giriyorum bu günde pik oldu testim ve akşam mı girmem lazım yoksa yarın mı lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler en alttaki 3 de yaptım onun üstündekini de sabah 8 de yaptım

Eklentiler

• IMG_8467.jpeg
    IMG_8467.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 78
Merhabalar arkadaşlar lütfen bana bir konuda yardımcı olun ovulasyon testime bakarmısınız ilişki ne gün yaşamam lazım yanlız eşimin sperm hareketliliği düşük ben 3 günde bir ilişkiye giriyorum bu günde pik oldu testim ve akşam mı girmem lazım yoksa yarın mı lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler en alttaki 3 de yaptım onun üstündekini de sabah 8 de yaptım
Canm gayet belirgin çizgi bence bugünü kesin değerlendir, eşine de keçiboynuzu pekmezi yedir türk kahvesi falan icir ilişkiden 1-2 saat önce. Hatta değerlendirebilirsen yarınıda degerlendir.

Canm gayet belirgin çizgi bence bugünü kesin değerlendir, eşine de keçiboynuzu pekmezi yedir türk kahvesi falan icir ilişkiden 1-2 saat önce. Hatta değerlendirebilirsen yarınıda degerlendir.
Saol canım benim cevap verdiğin için çok teşekkür ederim ☺️ 4 yıldan beri bir kimyasalım var başka yok yakalamışken pik bende çatlasında öyle mi yapim dedim malum ileri hareketliliğinde sorun var ondan sormak istedim bu akşam tekrardan bi test yapıcam bakim bi silikleşme felan olursa degerlendirim diyorum ama silikleşmezse yarın akşam yapim diyorum garanti olsun diye

Yumurtlama olmuş mu anlamadım t daha koyuydu şimdi böyle çıktı çatlama olmuş mu yani

X