Ovulasyon Testi Önerisi

ben de kullanmaya devam ediyorum paraya kıydım 13 adet daha aldım bu sefer farklı marka.. ve onda da silik çizgiler devam ediyor ama bugün akıntım değişti yumurtlama zamanında ki akıntıya benziyor fakat yine silik çizgi çıktı:KK43: benim aldığım satıcı iki günde bir kullanmayı bırak 12 saatte bir yapmayı tavsiye etti ama yapmadım tabii ki... kişiden kişiye hatta kişinin kendisinde her ay değiştiği için yumurtlama hadisesi bence 2 günde bir kararını kendiniz vermelisiniz..Allah tüm isteyenlere nasip etsin...

hihoyyyt:kızgın::kızgın:ovulason testi nin icinde 5 tane varmis yetmezki o 5 tane

İşte canım bizim derdimiz de o ya zaten. Ben 3 paket aldım, yetip yetmeyeceğinden emin değilim. Dijitaller var onlar daha çok çubuk içeriyor sanırım ama o da bana pahalı geldi, aslında bizimki de o fiyatı bulacak yakında ama. Adetin düzenliyse 1 paket bile yetiyormuş benim gibi düzensizler ne yapsın? Ben akşam yaptım yine silikti. Bugün tekrar bakıcam inşallah 2 günde bir yapma fikrimden vazgeçtim, herkese teşekkür ediyorum.

Ben uygulamaya çok erken başladım testin içinden çıkan kullanma talimatında ve internette benim bu ayın 20'sinde başlamam gerekiyordu ben adetimin bittiği gün başladım. Belki de onun için hep silik çıktı diye düşünüyorum ama. Dün 22. gün idi ve dediğim gibi akıntımın şekli değişti. Bakalım bugün yine bakıcam ama akıntım çok değiştiği için eğer bugün de çıkmazsa inanasım gelmeyecek bu testlere...Onun için sürekli okuyorum forumları ama bakalım..

Kalderacım ben de bugünden şüpheleniyorum, bakarmışsın bir de yumurtlamayı birlikte yakalayıp beraber hamiş kalırmışız mı? Süper olur :)))

İnşallah ben de kafaya takmamaya çalışıyorum herkese de takmadığımı söylüyorum ama bilinçaltım ne işler karıştırıyor bilemiyorum:)) Ben 4 senelik evliyim henüz 5 aydır deniyoruz pre seed i de aldım bakalım artık kısmet:))İnşallah dediğin gibi beraber kalırız buradan paylaşırız yine:))))))))

İnşallah ben de kafaya takmamaya çalışıyorum herkese de takmadığımı söylüyorum ama bilinçaltım ne işler karıştırıyor bilemiyorum:)) Ben 4 senelik evliyim henüz 5 aydır deniyoruz pre seed i de aldım bakalım artık kısmet:))İnşallah dediğin gibi beraber kalırız buradan paylaşırız yine:))))))))

Canım ben de 2 yıllık evliyim ve 16 aydır istiyoruz ama olmuyor, birkaç ay doktora da gittim. Şimdi preseedi denemek istiyorum ama yumurtlamayı tespit etmek gerek onun için de. Hayırlısı diyorum ben de çok ümitlendim galiba bu ay:KK43:( stres yapmayalım yumurtlamamız etkilenir.

Ben de haziran ayında doktora gittim bir kaç tahlil yaptırdık herşey normal dedi .Bazen düşünüyorum da olmasın diye o kadar çaba boşaymış zaten ha deyince olmuyormuş:))) Ama her işte vardır bir hayır ben adet görünce o kadar moralim falan bozulmuyor sadece adet görene kadar stres yapıyorum (ama bende PMS var zaten:)) buradaki bazı arkadaşları görüyorum ağlıyoruz falan diyorlar çok üzülüyorum. Bana da bugün yumurtlama günüm gibi geliyor akıntıdan dolayı ama eve gidince yapıcam tekrar testi bakalım onda da çıkacak mı??

Ben de haziran ayında doktora gittim bir kaç tahlil yaptırdık herşey normal dedi .Bazen düşünüyorum da olmasın diye o kadar çaba boşaymış zaten ha deyince olmuyormuş:))) Ama her işte vardır bir hayır ben adet görünce o kadar moralim falan bozulmuyor sadece adet görene kadar stres yapıyorum (ama bende PMS var zaten:)) buradaki bazı arkadaşları görüyorum ağlıyoruz falan diyorlar çok üzülüyorum. Bana da bugün yumurtlama günüm gibi geliyor akıntıdan dolayı ama eve gidince yapıcam tekrar testi bakalım onda da çıkacak mı??

Canım beni de haberdar edersen sonuçtan çok sevinirim. Saati unutmuşum ben de kahve içiyordum. Hemen bitirip sıvı tüketimimi durdurmalıyım inşallah akşama test yapalım bakalım nasıl bir sonuç çıkacak?

inanamıyorum eve geldim testi yapmak için bekleyemeden (4 saat olmadan) tuvalete gitmem gerekti vee sistit oldum:KK43:(((Bu sistitten nedir çektiğim..En son geçen ağustos ayında oldum tedavi oldum fakat yine tekrarladı moralim çok bozuk:KK43:(

inanamıyorum eve geldim testi yapmak için bekleyemeden (4 saat olmadan) tuvalete gitmem gerekti vee sistit oldum:KK43:(((Bu sistitten nedir çektiğim..En son geçen ağustos ayında oldum tedavi oldum fakat yine tekrarladı moralim çok bozuk:KK43:(

Geçmiş olsun canım. Benim de gene silik çizgi çıktı hem de dünden daha silik :KK43:( offff iyice sinir oldum ben de. Kendine dikkat et canım.

Kızlar bugün testimi tekrarlayacağım, olmadı adet başlar başlamaz doktora gideceğim inşallah, başka yapacak bişi gelmiyor aklıma.

nesemese nasıl gidiyor test?devam ediyor musun?ben bıraktım sistit olunca çünkü yarım saatte bir sancılar içinde tuvalete gitmem gerekti:)))ama bende halen o yumurta akı kıvamındaki akıntı devam ediyor... temiz bir akıntı hatta yumurtlama zamanındakine çok benziyor fakat yine de içimde bir şüphe oldu belki sistitten olabilir ya da kullandığım ilaçlardan... zaten yumurtlama salgısı da olsa hastayım:KK43:( neyse kısmet önümüzdeki aya kaldı sanırım yine ama gittiğim ürolog üriner sistem ultrason istedi yumurtalıklarım falan temiz çıktı kist anormal bir durum yok en azından o beni rahatlattı:)) her şerr de bizim göremediğimiz bir hayır vardır... sen de haberdar edersen sevinirim...

nesemese nasıl gidiyor test?devam ediyor musun?ben bıraktım sistit olunca çünkü yarım saatte bir sancılar içinde tuvalete gitmem gerekti:)))ama bende halen o yumurta akı kıvamındaki akıntı devam ediyor... temiz bir akıntı hatta yumurtlama zamanındakine çok benziyor fakat yine de içimde bir şüphe oldu belki sistitten olabilir ya da kullandığım ilaçlardan... zaten yumurtlama salgısı da olsa hastayım:KK43:( neyse kısmet önümüzdeki aya kaldı sanırım yine ama gittiğim ürolog üriner sistem ultrason istedi yumurtalıklarım falan temiz çıktı kist anormal bir durum yok en azından o beni rahatlattı:)) her şerr de bizim göremediğimiz bir hayır vardır... sen de haberdar edersen sevinirim...

Canım büyük geçmiş olsun, sonuçlarının temiz çıkmasna çok sevindim. Ben de düne kadar testlerime devam ettim ama artık iyice kayboldu silik çizgiler de. Pes ettim ben de. Zaten adetim de yaklaştı, sanırım bu ay da olmadı, gene de her ihtimale karşı preseedi geç de kalsam deniyorum. Veren de Yaradan alan da, o yüzden çok kafama takmamaya çalışıyorum ve herşeyin en hayırlısını istiyorum bu ara kendimi ödevlerime, işlerime verdim, canım sıkıldıkça yeni yemek tarifleri deniyorum. Haftasonu da direksiyon dersi alıcam inşalah. Önemli olan önce sağlık ve huzurumuz bozulmasın. Sen de durumundan haberdar et canım beni. Önce senin sağlığın iyi olsun, bebiş zaten gelecek inşallah hiç tasalanmayalım.

X