Ovülasyon testi + pcos yardım.

dilaraec

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2021
36
15
29
Arkadaşlar merhaba ben bende pcos var ama hormonlarım çok normal bu ay doktor klomen vermişti ve onu kullandım ayrıca ovülasyon testi kullanıyorum fakat klomene rağmen doktorun dediği günlerde testte pik görmedim. Tam koyulaşma olmadı çok koyulaşmadan hamile kalan oldu mu aranızda? Testlerimin fotoğrafını atıyorum bilen biri bakabilir mi? Regl biteli 19 gün oldu ve yaklaşık 5-6 gündür inanılmaz bi kasık ağrım var. Dün acile gittim idrar yolunda enfeksiyon yok kasığımda bi sıkıntı yok. Gebelik testi yapılmıyormuş diye yapmadılar bilemedim zaten yumurtlama da daha görmedim diye.. :KK43:

Eklentiler

• D4CF9196-FE36-425D-B2DB-6EB9BA82C9F3.jpeg
    D4CF9196-FE36-425D-B2DB-6EB9BA82C9F3.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 793
Sağ taraftakilerin hepsi daha koyu değil mi? O yumurtlama anlamına gelmiyor mu kafam karıştı.

Kac gunde bi regl oluyosun?? Suan bu testlerde yumurtlama olmamis canım hergun ayni saatte sıvı alımına dikkat ederek mi yapiyosun bunlar da etkiler ayrica testler bazen bi garip oluyor hele ki internetten aldiysan. Bir gebenin günlüğünün ovulasyon testlerini öneririm canim. Bu arada bende de pkos var cook yaptim bu testlerden sonra stres yapiyo diye biraktim sadece düzenli iliski oldu. ( esimin isi geregi onceki aylar duzenli olmuyodu teste bakarak iliskiye zaman buluyorduk) bu ay test yapmadim dr um pkos icin yumurta kalitesi arttirmasi icin prowomen diye bi ilac verdi onu kullandim stres yapmadim şükür hamile kaldim. Anladim ki puf nokta düzenli iliski

Kac gunde bi regl oluyosun?? Suan bu testlerde yumurtlama olmamis canım hergun ayni saatte sıvı alımına dikkat ederek mi yapiyosun bunlar da etkiler ayrica testler bazen bi garip oluyor hele ki internetten aldiysan. Bir gebenin günlüğünün ovulasyon testlerini öneririm canim. Bu arada bende de pkos var cook yaptim bu testlerden sonra stres yapiyo diye biraktim sadece düzenli iliski oldu. ( esimin isi geregi onceki aylar duzenli olmuyodu teste bakarak iliskiye zaman buluyorduk) bu ay test yapmadim dr um pkos icin yumurta kalitesi arttirmasi icin prowomen diye bi ilac verdi onu kullandim stres yapmadim şükür hamile kaldim. Anladim ki puf nokta düzenli iliski
Bir Gebenin günlüğünden aldım bu testleri bende :) adetim düzensiz o yüzden bilmiyorum değişiyor ama normal şartlarda 5 gün sonra olmam gerekiyor. Evet sıvı alımına dikkat ediyorum 1-2 saat önceden ve her gün aynı saatte yapıyorum. Bilmiyorum çok stres yapıyorum ne kadar kafama takmayım desem de içten içe takıyorum.

Sağdakiler kontrol çizgisi zaten o hep koyu oluyor önemli olan diğer çizginin de onun kadar koyu olmasıymış..

Hee test tersmiş. Yazıların yönüne göre baktım da ben o sebeple kafam karıştı. Yumurtlama olmamış bende de pcos var 2 ay boyunca testlerimin böyle olduğunu bilirim. ☹️

Hee test tersmiş. Yazıların yönüne göre baktım da ben o sebeple kafam karıştı. Yumurtlama olmamış bende de pcos var 2 ay boyunca testlerimin böyle olduğunu bilirim. ☹️
Bunu takip etmek ayrı stresli ya. Acaba oldu mu ha oldu ha olacak bi koyu bi açık. Takip etmesen bambaşka bi stres. Amaaaan.

Düne göre daha mı koyu bana mı öyle geliyor kızlar yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 19063B32-C080-4510-996E-A76731CB0372.jpeg
    19063B32-C080-4510-996E-A76731CB0372.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 616
Merhaba bende de pcos var ve ovulasyon testim aşağıdaki şekilde nerdeyse bir haftadır koyuluk var şaştım kaldım, randevu aldım jinekolojiden bir hafta sonraya ama kafama çok takılıyor, daha önce bu şekilde başına gelen var mı? Yumurtlamadım mı bu ay acaba ?

Eklentiler

• E254F03B-515C-45EB-A97D-05B742606D89.jpeg
    E254F03B-515C-45EB-A97D-05B742606D89.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 575
Merhaba bende de pcos var ve ovulasyon testim aşağıdaki şekilde nerdeyse bir haftadır koyuluk var şaştım kaldım, randevu aldım jinekolojiden bir hafta sonraya ama kafama çok takılıyor, daha önce bu şekilde başına gelen var mı? Yumurtlamadım mı bu ay acaba ?
Valla canım ben kendi testimde hiç böyle koyuluk görmedim seninkinde de sanki yumurtlama olmuş gibi ama bu kadar çok olması da garip bilemedim ki

Valla canım ben kendi testimde hiç böyle koyuluk görmedim seninkinde de sanki yumurtlama olmuş gibi ama bu kadar çok olması da garip bilemedim ki
Ben de anlamadım bir türlü, testi aldığım sayfa pcos varsa normal bu belki yumurtlama olmamış bile olabilir diyor ama bu kadar koyu olabilir mi yumurtlama olmasa anlamadım hiç

Pcos olduğu için yumurtanızın çatlaması gerekleşmemiş olabilir

Son testin üzerinden yaklaşık 14-15 gün geçmiş regl de olmadım🤷🏻‍♀️
Bence bi uc gun daha bekleyin eger pco varsa 21.gun gebelik testtini tekrarlayin rabbim hayirli zamanda hayırlısıyla nasip etsin hepimize insallah🤲benimde bugun catlama oldu bakalim yine umudum yok ama 17.gun sonra test yaparim tabi o zamana kadar hasta olmazsam

X