Ovülasyon testi ve çatlama

Canlarım Merhaba keseyi gördük bugün umarım sağlıklı sekilde ilerler miniğim kan sulandirici igne ve progestana basladik umarim hepimiz saglikla kucagimiza aliriz bebislerimizi 🙏😊
Gözün aydın arkadaşım 🎊😊🌹 İnşallah her şey yolunda ilerler sağlıkla gelsin minik 🧡🧿

Merhaba kizlar ne yazikki kotu haberlerle geldim kanamam var sanirim sagliksiz bir gebelik geciriyorum aranizda bu kanama ile ilgili bi bilgisi olan var mi daha onceden 2 gebelik.kaybim var bu 3 . Cok endiseliyim

Merhaba kizlar ne yazikki kotu haberlerle geldim kanamam var sanirim sagliksiz bir gebelik geciriyorum aranizda bu kanama ile ilgili bi bilgisi olan var mi daha onceden 2 gebelik.kaybim var bu 3 . Cok endiseliyim
Geçmiş olsun canım 🙏🏻🌹doktora gittin mi belki kese yanındadır .
Benim de kese yanında kanama alanı varmış küçük progestan kullanıyorum ama benim kanamam olmamıştı ultrasonda göründü

Canım merhaba yazdıklarını yeni gördüm
ne yaptın kanaman için gittin mi doktora?

Geçmiş olsun canım 🙏🏻🌹doktora gittin mi belki kese yanındadır .
Benim de kese yanında kanama alanı varmış küçük progestan kullanıyorum ama benim kanamam olmamıştı ultrasonda göründü
Ultrosanda herhangi bir kanama alani gozukmedi bende anlamadim ama yinede kanamam var kesem buyumus yol sacta gozuktu ama bebek net gozukmedi acaba bos gebelik mi

Kan pıhtılaşması mı var sende canım ?
Yoktu aslinda genetiklerde cikmadi ama 2 dusugum oldugu icin onlem amacli coaspirin oxpar igne ve progestan kullaniyorum dun coaspirini icmedim kanamam yok gibi ama sanki hic bir beleirtim kalmafi pek umutlu degilim dunden beri aglamaktan agzima birsey surmedim

Yoktu aslinda genetiklerde cikmadi ama 2 dusugum oldugu icin onlem amacli coaspirin oxpar igne ve progestan kullaniyorum dun coaspirini icmedim kanamam yok gibi ama sanki hic bir beleirtim kalmafi pek umutlu degilim dunden beri aglamaktan agzima birsey surmedim
Anladım canım yoğun değilse kanaman Allahın izniyle bir şey olmamıştır inşallah

Merhaba canlarim doktordan geldim minigimi gördüm kalbi atiyordu doktor hersey yolunda bosuna stres yaptin dedi ictigin ilaclardan dolayi kanama olmasi normal dedi nasil mutluyum anlatamam umarim.tekrardan koru bir seyle karsilasmayiz 🥰🌼🙏

Merhaba canlarim doktordan geldim minigimi gördüm kalbi atiyordu doktor hersey yolunda bosuna stres yaptin dedi ictigin ilaclardan dolayi kanama olmasi normal dedi nasil mutluyum anlatamam umarim.tekrardan koru bir seyle karsilasmayiz 🥰🌼🙏
Ay canım ne mutlu ettin beni ya çok şükür 🙏🏻 maşallah 🧿

Gözün aydın olsun arkadaşım inşallah son stresin bu olsun 🙏🏻🥰🌹 ben yeni gördüm mesajları boş gebelikte yolk sac da olmuyor bilgin olsun .
Bebeğin sağlıkla gelsin inşallah 🙏🏻🙏🏻

X