Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi ve gebelik testi ile hamilelik öğrenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bubblesdeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2020
169
259
31
Kızlar merhaba. Ben bu ay ilişkimden sonra yerleşme kanaması denilen olayı yaşadım. Regl günüm yarın. Evde kocakarı testleri yaptım şeker ve karbonat ile. Onlar pozitif çıktı. Reglime 9 gün kala erken gebelik testi yaptım silik pozitif çıktı.Dün ovülasyon testi yaptım, çift çizgi çıktı silik. Bugün de ovülasyon testi ve bebetime denilen gebelik testi yaptım. Ovülasyon yine silik pozitif. Ama bebetime negatif çıktı. Sizce nedir? 3 gündür kasıklarım ağrıyor. Fotoğrafı ekliyorum. Silikler ovülasyon, negatif olan bebetime.

Eklentiler

• 7204EB23-60F7-4A6D-AA6A-10D278F27602.jpeg
    7204EB23-60F7-4A6D-AA6A-10D278F27602.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 946
  • C704A6CD-98D9-4ACD-BFF9-7A215EFC073A.jpeg
    C704A6CD-98D9-4ACD-BFF9-7A215EFC073A.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 888
Bugünden itibaren kac gün kaldı reglinize, erken gebelik testi alip yarın sabah ilk idrarla yapın , ovulasyon testleri gebelikte güvenilir değil

Bugünden itibaren kac gün kaldı reglinize, erken gebelik testi alip yarın sabah ilk idrarla yapın , ovulasyon testleri gebelikte güvenilir değil
Canım benim 2 sabahtır yaptığım teste ikinci çizgi vardı akşam yaptığımda yok çıkmadı sıvı tüketimine bağlı olabilir mi

Kızlar merhaba. Ben bu ay ilişkimden sonra yerleşme kanaması denilen olayı yaşadım. Regl günüm yarın. Evde kocakarı testleri yaptım şeker ve karbonat ile. Onlar pozitif çıktı. Reglime 9 gün kala erken gebelik testi yaptım silik pozitif çıktı.Dün ovülasyon testi yaptım, çift çizgi çıktı silik. Bugün de ovülasyon testi ve bebetime denilen gebelik testi yaptım. Ovülasyon yine silik pozitif. Ama bebetime negatif çıktı. Sizce nedir? 3 gündür kasıklarım ağrıyor. Fotoğrafı ekliyorum. Silikler ovülasyon, negatif olan bebetime.
Sonuç ne acaba regl oldun mu? Kocakarı yesti dediğin nedir?

Sonuç ne acaba regl oldun mu? Kocakarı yesti dediğin nedir?
Regl oldum evet. Hem de en uzun süren ağrılı regli diyebilirim, regl 2 gün sürdü ama ben 6 gündür hala ağrı yaşıyorum. Kocakarı testi için de google’a “şeker veya karbonat ile hamilelik testi” yazarsanız çıkar. Eski zamanlarda testler daha yokken, büyüklerin gebeliği anlamak için uyguladığı şeylermiş.

Regl oldum evet. Hem de en uzun süren ağrılı regli diyebilirim, regl 2 gün sürdü ama ben 6 gündür hala ağrı yaşıyorum. Kocakarı testi için de google’a “şeker veya karbonat ile hamilelik testi” yazarsanız çıkar. Eski zamanlarda testler daha yokken, büyüklerin gebeliği anlamak için uyguladığı şeylermiş.
Bende bugün oldum regl 😔 normalde bel ağrım vs olurdu olmadı. Bugünde günüm dü zaten ama ara ara kahve rengi akıntım geldi, acaba mı demiştim değilmişim 😔

pazartesi günü hamile oldugumu öğrendim,sonra hep merak ettigim bişey vardı ovülasyon gebeligi gösterir mi? Damlatır damlatmaz koyu bir cizgi cıktı.Ama bat tarihinize yakın bir tarih olması gerekir,e zaten gebelik testiyle de gayet öğrenilebilir bu durum ama evde sadece ovülasyon varsa denemeye değer kızlar👍🏼

Eklentiler

• 4792B0F7-96B4-42EE-AF69-8883524FD1A9.jpeg
    4792B0F7-96B4-42EE-AF69-8883524FD1A9.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 845
Merhaba. Tekrar gebelik testi yapmanızı öneririm :) arkadaşımın da regli 3 gün sürdü normalde bir hafta oluyordu. Ancak regl değil üstüne görmeymiş. Tekrar test yapınca hamilelik olduğunu gördü. Sizin erken gebelikler de pozitif. Bir tekrarlayın isterseniz

Merhaba. Tekrar gebelik testi yapmanızı öneririm :) arkadaşımın da regli 3 gün sürdü normalde bir hafta oluyordu. Ancak regl değil üstüne görmeymiş. Tekrar test yapınca hamilelik olduğunu gördü. Sizin erken gebelikler de pozitif. Bir tekrarlayın isterseniz
Kimyasal oldu :/ Eşimin sperm problemlerinden dolayı. Şimdi ilaca başladı. Teşekkür ederim bilgilendirme için ♥️

pazartesi günü hamile oldugumu öğrendim,sonra hep merak ettigim bişey vardı ovülasyon gebeligi gösterir mi? Damlatır damlatmaz koyu bir cizgi cıktı.Ama bat tarihinize yakın bir tarih olması gerekir,e zaten gebelik testiyle de gayet öğrenilebilir bu durum ama evde sadece ovülasyon varsa denemeye değer kızlar👍🏼
Yaaaa çok sevindiim! Hayırlı olsun canım 🌸

Ben de gebeliğimi öğrendikten 1 hafta sonra merakımdan denedim 😁 benim de öyle çıktı. T çizgisi diğerinden daha koyu. Yumurtlama testimin pozitifinde bile eşit renkteydi

İlk idrarlamı yaptnz ovülasyon testinide gebelik öğrenmek için benim yarın adet tarhm normlde yumurtlma sonrası göğüs ağrısı bel ağrısı herşey başlardı şimdi hiçbiri yok sadece baş ağrısı bulantı baş dönmesi var dün ikinci idrarla ovülasyon testi yaptım böyle

Eklentiler

• IMG20201117124219.jpg
    IMG20201117124219.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 353
X