Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi ve gebelik testi ile hamilelik öğrenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pazartesi günü hamile oldugumu öğrendim,sonra hep merak ettigim bişey vardı ovülasyon gebeligi gösterir mi? Damlatır damlatmaz koyu bir cizgi cıktı.Ama bat tarihinize yakın bir tarih olması gerekir,e zaten gebelik testiyle de gayet öğrenilebilir bu durum ama evde sadece ovülasyon varsa denemeye değer kızlar👍🏼
Regl öncesi belirtileriniz nelerdi acaba? Böyle regl olmadan bikaç gün önce karın şişer ya sizde öyle bişey oldu mu ta genital bölgenin üst kısmına kadar inen bir şişkinlik?. Bide bu ovu testini kaçıncı gün yaptınız regl gecikmesinden önce ise

Ben de gebeliğimi öğrendikten 1 hafta sonra merakımdan denedim 😁 benim de öyle çıktı. T çizgisi diğerinden daha koyu. Yumurtlama testimin pozitifinde bile eşit renkteydi
Regl öncesi belirtileriniz nelerdi acaba? Böyle regl olmadan bikaç gün önce karın şişer ya sizde öyle bişey oldu mu ta genital bölgenin üst kısmına kadar inen bir şişkinlik?ovu testini kaçıncı gün yaptınız regl gecikmesinden önce ise

Regl öncesi belirtileriniz nelerdi acaba? Böyle regl olmadan bikaç gün önce karın şişer ya sizde öyle bişey oldu mu ta genital bölgenin üst kısmına kadar inen bir şişkinlik?. Bide bu ovu testini kaçıncı gün yaptınız regl gecikmesinden önce ise
Reglime 1-2 gün kala yapmistim ovülasyon testini.Test yapmadan önce hatirladigim belirtiler
3 gün süren hafif bir baş ağrısı
Ciddi bir üşüme hali
Gögüslerim normalde şişerdi o ay adetim yaklasmasına ragmen gögüslerimde hic bir degisim olmadı.
Cok ayakta kalıp temizlik yaptigim bir gün regl sancısına benzer bir sancı ama daha degisik nası desem rahim ağrısı gibi bişey olunca test yapmaya karar verdim.

Reglime 1-2 gün kala ovu testim en alttaki, bi önceki yaptığım çok çok silikti ışıkta zor görünüyordu. Sizce 14den 16ya koyulaşma var mı? Dün akıntı oldu krem renginde gün boyu, şuanda da acayip bel ağrısı ve regl olacak gibi kasık ağrım var. 2 testte de sıvı tüketimine aynı şekilde dikkat ettim

Eklentiler

• DSC_2161.JPG
    DSC_2161.JPG
    74,1 KB · Görüntüleme: 57
  • DSC_2160.JPG
    DSC_2160.JPG
    84,9 KB · Görüntüleme: 75
Reglime 1-2 gün kala ovu testim en alttaki, bi önceki yaptığım çok çok silikti ışıkta zor görünüyordu. Sizce 14den 16ya koyulaşma var mı? Dün akıntı oldu krem renginde gün boyu, şuanda da acayip bel ağrısı ve regl olacak gibi kasık ağrım var. 2 testte de sıvı tüketimine aynı şekilde dikkat ettim
Merhaba sonuc ne oldu merak ettım hamılemısınız üşüme belırtısı bendede var

Hayır regl oldum malesef, henüz zamanı değil sanırım bebişin :),3 ay deneme oldu sonuç yok henüz
Benımde 3 ay daha. Cok yenı uzulmeyın en az 1 sene denemeye normal denıyor. Hamılelık oncesı muaneue gıdın ama ben gıttım 2 tane kıst cıktı dermoid amelıyat oldum sımdı basladık denemelere

Benımde 3 ay daha. Cok yenı uzulmeyın en az 1 sene denemeye normal denıyor. Hamılelık oncesı muaneue gıdın ama ben gıttım 2 tane kıst cıktı dermoid amelıyat oldum sımdı basladık denemelere
Ben daha geçen ay gittim tertemiz çıktı yumurtalarınız sağlıklı dedi. Bizim martta 1 yıl olacak evleneli ama 4 aydır falan tam olarak korunmayı bıraktık

X