Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi ve ilişki

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

mavinin50tonu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
27
13
31
Merhaba arkadaşlar benim geçen ay ovülasyon testinin T çizgisini pik gördükten sonra birleşme oldu ve sonraki gün t çizgisi silik çıktı yani çatlama olduğunu gösterir bu bize. Yine birleşme oldu fakat hamilelik olmadı herhangi bi problemim yok sadece kimyasal gebelik yaşamıştım geçen ay. Yumurtlama da birleşme olsa bile gebelik gerçekleşmeyebilir mi bunu merak ediyorum

Tabi ki. Bu tüp bebeğe varan tedaviler de bu yüzden var zaten. Sebepsiz infertilite diye bir kavram var.

Her yumurta döllenmek için sağlıklı olmayabilir. Sperm yumurtaya ulaşamayabilir ulaşaada onu dölleyemeyebilir. Herşey muazzam gitmeyebilir.

Merhaba arkadaşlar benim geçen ay ovülasyon testinin T çizgisini pik gördükten sonra birleşme oldu ve sonraki gün t çizgisi silik çıktı yani çatlama olduğunu gösterir bu bize. Yine birleşme oldu fakat hamilelik olmadı herhangi bi problemim yok sadece kimyasal gebelik yaşamıştım geçen ay. Yumurtlama da birleşme olsa bile gebelik gerçekleşmeyebilir mi bunu merak ediyorum
Tabi ki de olmayabilir. Tam yumurtlama gününde ilişkiye girildiğinde bile %25 hamile kalma olasılığı var. Bu sizde yada esinizde bir sorun var demek değil. Korkmanıza gerek yok. Bu ay olmamış gelecek aylara inşallah Allah en hayırlı zamanda göndersin 🥰

X