Ovulasyon testi yardım!

muzikk04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
201
251
Hanımlar merhaba bugün benim adet döngümün 13. Günü bugün ilk kez ovulasyon testi yaptım. Sizce yumurtam çatlamış mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_2316.JPG
    IMG_2316.JPG
    27,5 KB · Görüntüleme: 294

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1289 gün geçti.

hasbeee

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
4 Eylül 2015
6.741
8.086
Bu günü değerlendir canım yarın çatlar büyük ihtimal hayırlısı olsun

Glbhrrrr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
195
129
29
Slm arkadaslr bn yeni katildim bu ovulasyon tezti nedir nasil kullanilir ne zaman.kullunilir derden alinir bilgi verin lutfen

fikir27

Allah var, imkansiz yok.
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
691
452
Slm arkadaslr bn yeni katildim bu ovulasyon tezti nedir nasil kullanilir ne zaman.kullunilir derden alinir bilgi verin lutfen
Eczanede var canım ama pahalı gitti gidiyor da daha ucuz adetin başlangıcından 10. Günden itibaren başka yapmaya t çizgisi koyu olduğu gün yunurtan 24 saate çatlatacak demek

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 235 gün geçti.

fikir27

Allah var, imkansiz yok.
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
691
452

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 235 gün geçti.

Kirmizibalik88

Şükürler olsun her halimize
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
798
1.927
Hanımlar merhaba bugün benim adet döngümün 13. Günü bugün ilk kez ovulasyon testi yaptım. Sizce yumurtam çatlamış mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle hayırlısı olsun diyeyim
Ben ovulasyon testi yaptım ama çok emin olamadım ne olduğundan
Yardımcı olursanız sevinirim,
Ekim ayında düşük yapmıştım şimdi 2 şudur denemeler sonuçsuz Eşim şehir dışına seyahatlere gidiyor her hafta ve benim büyük ihtimal denk gelmeme durumum oluyor diye yaptım testi, umarım denk gelir
Öncelikle sanırım henüz yumurta çatlamamış oluyor değil mi
IMG_4155.JPG

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1260 gün geçti.

muzikk04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
201
251
Öncelikle hayırlısı olsun diyeyim
Ben ovulasyon testi yaptım ama çok emin olamadım ne olduğundan
Yardımcı olursanız sevinirim,
Ekim ayında düşük yapmıştım şimdi 2 şudur denemeler sonuçsuz Eşim şehir dışına seyahatlere gidiyor her hafta ve benim büyük ihtimal denk gelmeme durumum oluyor diye yaptım testi, umarım denk gelir
Öncelikle sanırım henüz yumurta çatlamamış oluyor değil mi Eki Görüntüle 1983032
Canım merhaba ben iu an 6 haftalık gebeyim ovulasyon testiyle gebe kaldım adetin biteli ne kadar oldu yani kaçıncı günde yaptın testi yumurtan daha çatlamamış şöyle anlatayım c be t çizgisi eşit koyulukta olduktan 24-36 saat sonra yumurtan çatlıyor yani eşit koyulukta gördüğün günü ve sonraki iki günü değerlendireceksin böylece yumurta çatladığında hamile kalabileceksin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1289 gün geçti.