Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi yardım!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

muzikk04

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
201
251
Hanımlar merhaba bugün benim adet döngümün 13. Günü bugün ilk kez ovulasyon testi yaptım. Sizce yumurtam çatlamış mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_2316.JPG
    IMG_2316.JPG
    27,5 KB · Görüntüleme: 318
Bu günü değerlendir canım yarın çatlar büyük ihtimal hayırlısı olsun

Slm arkadaslr bn yeni katildim bu ovulasyon tezti nedir nasil kullanilir ne zaman.kullunilir derden alinir bilgi verin lutfen

Slm arkadaslr bn yeni katildim bu ovulasyon tezti nedir nasil kullanilir ne zaman.kullunilir derden alinir bilgi verin lutfen
Eczanede var canım ama pahalı gitti gidiyor da daha ucuz adetin başlangıcından 10. Günden itibaren başka yapmaya t çizgisi koyu olduğu gün yunurtan 24 saate çatlatacak demek

Hanımlar merhaba bugün benim adet döngümün 13. Günü bugün ilk kez ovulasyon testi yaptım. Sizce yumurtam çatlamış mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle hayırlısı olsun diyeyim
Ben ovulasyon testi yaptım ama çok emin olamadım ne olduğundan
Yardımcı olursanız sevinirim,
Ekim ayında düşük yapmıştım şimdi 2 şudur denemeler sonuçsuz Eşim şehir dışına seyahatlere gidiyor her hafta ve benim büyük ihtimal denk gelmeme durumum oluyor diye yaptım testi, umarım denk gelir
Öncelikle sanırım henüz yumurta çatlamamış oluyor değil mi
IMG_4155.JPG

Öncelikle hayırlısı olsun diyeyim
Ben ovulasyon testi yaptım ama çok emin olamadım ne olduğundan
Yardımcı olursanız sevinirim,
Ekim ayında düşük yapmıştım şimdi 2 şudur denemeler sonuçsuz Eşim şehir dışına seyahatlere gidiyor her hafta ve benim büyük ihtimal denk gelmeme durumum oluyor diye yaptım testi, umarım denk gelir
Öncelikle sanırım henüz yumurta çatlamamış oluyor değil mi Eki Görüntüle 1983032
Canım merhaba ben iu an 6 haftalık gebeyim ovulasyon testiyle gebe kaldım adetin biteli ne kadar oldu yani kaçıncı günde yaptın testi yumurtan daha çatlamamış şöyle anlatayım c be t çizgisi eşit koyulukta olduktan 24-36 saat sonra yumurtan çatlıyor yani eşit koyulukta gördüğün günü ve sonraki iki günü değerlendireceksin böylece yumurta çatladığında hamile kalabileceksin

Canım merhaba ben iu an 6 haftalık gebeyim ovulasyon testiyle gebe kaldım adetin biteli ne kadar oldu yani kaçıncı günde yaptın testi yumurtan daha çatlamamış şöyle anlatayım c be t çizgisi eşit koyulukta olduktan 24-36 saat sonra yumurtan çatlıyor yani eşit koyulukta gördüğün günü ve sonraki iki günü değerlendireceksin böylece yumurta çatladığında hamile kalabileceksin

Benim 16. Günüm
Dün de yaptığımda aynı şekildeydi
Önceki günler yapamadım o yüzden bekleyip göreceğim sanırım
Buarada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Benim 16. Günüm
Dün de yaptığımda aynı şekildeydi
Önceki günler yapamadım o yüzden bekleyip göreceğim sanırım
Buarada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Geçmiş olabilir yumurtan çatlamış olabilir bu son birkaç günü değerlendirdiysen tutma şansı olabilir canım ama bellide geç yumurtluyorsundur adet döngün kaç gün senin? Bir kaç gün daha test yap sen olmadı pozitif çıkmazsa test bırakırsın yapmayı

Geçmiş olabilir yumurtan çatlamış olabilir bu son birkaç günü değerlendirdiysen tutma şansı olabilir canım ama bellide geç yumurtluyorsundur adet döngün kaç gün senin? Bir kaç gün daha test yap sen olmadı pozitif çıkmazsa test bırakırsın yapmayı

28 29 gün canım önceki ay 31 oldu şaşırttı ama
Beklemek sabretmek gerek işte

28 29 gün canım önceki ay 31 oldu şaşırttı ama
Beklemek sabretmek gerek işte
Bende ovuslasyon testiyle ilk denememde hamile kaldim birde belim agriyordu diye yaki vardi belimde alakasi var mi bilmem ama eskiler hamama gidip beline sicak tutturdugundan bahsederdi. Koyu renkli iki cizgiyi gordugun an senin gunun :) hayirlisi olsun

X