Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi, yardımcı olur musunuz lütfen?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
3.988
5.866
Benim de son dört gün yaptığım ovulasyon testleri fotoğraftaki gibi. Dün gece birlikte
olduk. Ama bu gece eşim nöbetçi. O yüzden mümkün değil. Ben bu ay ki şansımı kaybetmiş mi oluyorum? Bugün pik oldu sanırım. T çizgisi C den daha koyu. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Eklentiler

• IMG_20210216_140744.jpg
    IMG_20210216_140744.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 96
Hayir şansinız hla var 🌸 sperm canliligini 72 saat kadar korur eger dun geceki iliskiden sonra hemen ayaga kalkmadiysaniz sansiniz artar hatta 😊 doktorlarda gün aşirı iliski önerdigi icin gayet normal🌸 buyuk ihtimal yarinki testinizde koyu cikar cogu kadinda 2 gun yumurtlama sonrasi catlama oluyor cunku 💐

Benim de son dört gün yaptığım ovulasyon testleri fotoğraftaki gibi. Dün gece birlikte
olduk. Ama bu gece eşim nöbetçi. O yüzden mümkün değil. Ben bu ay ki şansımı kaybetmiş mi oluyorum? Bugün pik oldu sanırım. T çizgisi C den daha koyu. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Tatlım evet bugün pik olmuş , yarın ve sonraki 2-3 günü değerlendir mutlaka . Şansını kaybetmedin , denemeye devam 🌺

Hayir şansinız hla var 🌸 sperm canliligini 72 saat kadar korur eger dun geceki iliskiden sonra hemen ayaga kalkmadiysaniz sansiniz artar hatta 😊 doktorlarda gün aşirı iliski önerdigi icin gayet normal🌸 buyuk ihtimal yarinki testinizde koyu cikar cogu kadinda 2 gun yumurtlama sonrasi catlama oluyor cunku 💐
Çok teşekkür ediyorum. İçim rahatladı. 🥰

Tatlım evet bugün pik olmuş , yarın ve sonraki 2-3 günü değerlendir mutlaka . Şansını kaybetmedin , denemeye devam 🌺
Dün gece ve bu sabah tekrar test yaptım. Sanırım bu sabah çatlamış. Bu durumda yumurta ölmemiştir değil mi? 7 aydır deniyoruz. Bu kez bu şekilde takip ettim. Biraz endişeliyim o yüzden.

Eklentiler

• IMG_20210217_094056.jpg
    IMG_20210217_094056.jpg
    190,7 KB · Görüntüleme: 80
Hayır tatlım ölmemiştir tabi , sen bugünü yarını hatta bence ne olur ne olmaz sonraki günü de değerlendir . Yumurtan çatlamış test yapmayı bırakabilirsin . Adet tarihin gelince de gebelik testiyle aynı çizgileri görürsün inşaAllah 🌺

Hayır tatlım ölmemiştir tabi , sen bugünü yarını hatta bence ne olur ne olmaz sonraki günü de değerlendir . Yumurtan çatlamış test yapmayı bırakabilirsin . Adet tarihin gelince de gebelik testiyle aynı çizgileri görürsün inşaAllah 🌺
Çok teşekkür ederim. Ay inşallah görürüm artık 🌼

Son 3 gündür ovulasyon testim koyu çıkıyor. T çizgisi C den daha koyu. 5 martta mens dönemim bitmişti. 7 martta çok afedersiniz sabah kalktığımda resmen altıma işlemişim gibi şeffaf kokusuz bir sıvı akmıştı. Yumurtlama ağrısı da çekiyordum. Ama çok erken diye pek ihtimal de vermedim. O yüzden test yapmadım. Şimdi de ovulasyon testim silikleşmiyor. Nedeni ne olabilir? Fikri olan var mı?

Testlerimi bu şekilde

Eklentiler

• IMG_20210320_045645.jpg
    IMG_20210320_045645.jpg
    148,1 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210319_133653.jpg
    IMG_20210319_133653.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20210318_132742.jpg
    IMG_20210318_132742.jpg
    209,1 KB · Görüntüleme: 42
Adet düzensizliği var mı canım pko falan? Sonda ki resim siliklesmeye başlamış sanki veya yumurtan çatlamıyor da olabilir
Hayır pko yok. Adetleri de çok düzenli. Bugün yaptırdım daha da koyulaşmış. Neredeyse siyaha yakın çıkmış T çizgisi. Ben de anlamadım. Geçen ay da ovulasyon testi yaptım. İkinci gün çatladı. Kasıklarımda sürekli ani bir batma oluyor. Beyaz renkli bir akıntım var. Bunlar yumurtlama belirtisi sanırım. Ama neden silikleşmiyor anlamadım. Son attığım ilk gün yaptığım ovulasyon testi. T ile C aynı koyulukta. Sonra T gittikçe koyulaştı ve silikleşmiyor. Anlam veremedim.

Hayır pko yok. Adetleri de çok düzenli. Bugün yaptırdım daha da koyulaşmış. Neredeyse siyaha yakın çıkmış T çizgisi. Ben de anlamadım. Geçen ay da ovulasyon testi yaptım. İkinci gün çatladı. Kasıklarımda sürekli ani bir batma oluyor. Beyaz renkli bir akıntım var. Bunlar yumurtlama belirtisi sanırım. Ama neden silikleşmiyor anlamadım. Son attığım ilk gün yaptığım ovulasyon testi. T ile C aynı koyulukta. Sonra T gittikçe koyulaştı ve silikleşmiyor. Anlam veremedim.
O zaman bu ay geç çatlayacak canım hala silikleşmediğine göre. Benim de adetime yakın çatladı mesela sonuç yine hamile kalamadım. cidden stresten başka birşey bu testler sanırım oluruna bırakmak lazım strese girdikçe yumurta da geç çatlıyor benim anladığım bu

O zaman bu ay geç çatlayacak canım hala silikleşmediğine göre. Benim de adetime yakın çatladı mesela sonuç yine hamile kalamadım. cidden stresten başka birşey bu testler sanırım oluruna bırakmak lazım strese girdikçe yumurta da geç çatlıyor benim anladığım bu
Bu ay da bişey olmayacak anlaşılan. Zaten bu son diye kendime söz verdim. Olmasa 1 yılın geçmesini bekleyip bir doktora gidip bir tedaviye başlanır. Doktorlar 1 yıl olmadan bir şey yapmıyor. 3 kez gittim. Her şey normal bekleyin diyorlar. Öyle yapacağım artık.

Sonunda çatladı. 🙈😊

Eklentiler

• IMG_20210320_202540.jpg
    IMG_20210320_202540.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 17
X