Ovülasyon testi/Yumurtlama

birmeselemvr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
101
20
Arkadaşlar Merhaba.Gebelik düşünüyoruz ancak yumurtlama dönemimi bilmiyordum ovüslasyon testi aldım yaptığım gün ikisi de kop koyuydu 3 gün böyle devam etti 3 gün kop koyu çıkması normal mi bir de adetim cumartesi bitmişti ben çarşamba yani 4.gün yaptım yumurtlama mıdır yardımcı olun lütfen😔

Malesef attım sadece merak ettiğim adet bitiminden 4 gün sonra yumurtlama olur mu?

Canım adet bitiminden 4 gün sonra demek adetin de 5 gün sürduyse toplamda 9 gün yani sen 9. Gün yumurtlams oluyorsun bu da çok normal birşey. 9_11_14_18_20_23 günler yumurtlayanlar var herkesin farklı yani .hesabını adetin ilk gününden yapmalısın adet bitimi değil

Canım adet bitiminden 4 gün sonra demek adetin de 5 gün sürduyse toplamda 9 gün yani sen 9. Gün yumurtlams oluyorsun bu da çok normal birşey. 9_11_14_18_20_23 günler yumurtlayanlar var herkesin farklı yani .hesabını adetin ilk gününden yapmalısın adet bitimi değil
İşte onu tam bilmiyordum ilk denemem 8. Gün normal o zaman ☺️ peki iki üç gün koyu çıkması normal mi öyle bi durum da oldu 3 gün koyuydu resmen

X